+37125451444
info@meridian.lv

Kalifornija - "Zelta štats" ir trešais lielākais un apdzīvotākais ASV štats, kas vienmēr ir piesaistījis cilvēkus no visas pasaules. 19. gadsimta vidū šo teritoriju pārņēma “zelta drudzis”, kas izraisīja strauju iedzīvotāju skaita palielināšanos un  visa reģiona attīstību. Mūsdienās  Kalifornija ir visā pasaulē iecienīts tūristu galamērķis, pateicoties tās maigajam klimatam, skaistajām dabas ainavām un daudzajām izklaides un atpūtas vietām.

Dzīvošana

Lielākajā daļā programmu studenti tiek izmitināti universitātes “Сalifornia State University” rezidencēs divvietīgos numuros Fullerton pilsētā. Maltītes – trīs reizes dienā darba dienās, vēlās brokastis ekskursiju dienās, kā arī vēlās brokastis un vakariņas dienās, kad ekskursijas netiek rīkotas. Programmas Discover California dalībnieki dzīvo ģimenēs divvietīgās istabās ar brokastīm un vakariņām darbdienās, vēlām brokastīm sestdienās, kā arī vēlām brokastīm un vakariņām svētdienās.

PROGRAMMU APRAKSTS

Visās programmās ir iekļautas 18 angļu valodas nodarbības nedēļā, kā arī papildus aktivitātes un pasākumi atkarībā no izvēlētās programmas.

Discover California (Citrus College)

Vecums  – 15+
Šī aizraujošā programma notiek Citrus College kampusā, kas atrodas netālu no Losandželosas centra San Gabriel kalnu pakājē. Programmas dalībnieki var ne tikai uzlabot savas angļu valodu prasmes, bet arī iepazīties ar viena no apdzīvotākā un lielākā ASV štata ievērojamākajām vietām.
Ekskursijas un pasākumi: Holivuda, Beverlihilza, Disnejlenda, Losandželosa, Universal kinostudija, Kalifornijas zinātnes centrs, beisbola mača apmeklēšana.
Datumi (2024)
08.01 - 30.03
23.06 – 31.08
08.12 – 05.01
Cenas:
1735 $ (1 nedēļa) vasarā
1620 $ (1 nedēļa) citos gadalaikos

________________________________________________________

Сalifornia Cinema Camp (Citrus College)

Vecums  – 15+
Kurš gan bērnībā nav sapņojis kļūt par slavenu režisoru? Jums ir iespēja pārvērst sapni par īstenību, piedaloties šajā programmā! Kino mākslas nodarbībās (8 nodarbības nedēļā) skolēni tiks iesaistīti visā filmas uzņemšanas procesā, sākot no scenārija rakstīšanas un aktieru piemeklēšanas līdz pat galīgās versijas ierakstīšanai un demonstrēšanai, kā arī iemācīsies strādāt ar kameru un citām ierīcēm. Cenā iekļauta kameras izmantošana un filmas galīgās versijas kopija.
Ekskursijas un pasākumi: Holivuda, Beverlihilza, Disnejlenda, Losandželosa,   Universal , Paramount, Warner Brothers kinostudijas, spēles, viktorīnas un diskotēkas.
Datumi (2024):
23.06
14.07
Cena:
4925 $  (3 nedēļas)
________________________________________________________

Coding Camp (Citrus College)

Vecums  – 12+
No viedtālruņu lietotnēm līdz robotiem, droniem un biznesa lietojumprogrammām, daudzi procesi mūsu mūsdienu pasaulē nebūtu iespējami bez programmēšanas. Unikālās divu nedēļu programmas, kas notiek prestižajā Dienvidkalifornijas Universitātē (USC), piedāvā studentiem no visas pasaules iespēju apgūt programmēšanu starpkultūru vidē ar amerikāņu studentiem. Praktiskā un interaktīvā pieeja ļauj studentiem uzlabot savas programmēšanas prasmes reālos objektos, piemēram, dronos un robotos.
Datumi (2024):
23.06
30.06
07.07
14.07
21.07
Cena:
2995 $  (2 nedēļas)
________________________________________________________

Сalifornia Surf Camp (Citrus College)

Vecums – 15+
Kur vislabāk nodarboties ar sērfošanu? Protams, ka populārajās Kalifornijas pludmalēs ar tās zeltainajām smiltīm un brīnišķīgajiem viļņiem. Programma sērfošanas cienītājiem tiek rīkota Fullerton pilsētā 25 kilometru attālumā no Losandželosas, “California State University” kampusā. 10 sērfošanas nodarbības nedēļā pieredzējušu instruktoru vadībā notiek Huntington pilsētas pludmalē - "sērfošanas galvaspilsētā", kur notiek pasaules mēroga čempionāti. Inventāra  un vējdēļu noma ir iekļauta kursa cenā.
Ekskursijas un pasākumi: Holivuda, Beverlihilza, Disnejlenda, Losandželosa, Santa Monica un Venice pludmales, Universal kinostudija, Kalifornijas zinātnes centrs, Klusā okeāna akvārijs, beisbola mača apmeklēšana, spēles, viktorīnas un diskotēkas.
Datumi (2024):
23.06
30.06
07.07
14.07
Cena:
1965 $  (1 nedēļa)
________________________________________________________

Cenā ir iekļauts

-  mācības pieredzējušu pasniedzēju vadībā;
- dzīvošana divvietīgā istabā amerikāņu ģimenē vai koledžas/universitātes rezidencē;
- ēdināšana;
- pasākumu un ekskursiju programma;
- sporta ekipējums;
- skolas T-krekls, mācību materiāli, sertifikāts par kursu pabeigšanu;
- transfēri uz pasākumiem, uz dzīvesvietu un atpakaļ.

Papildus izdevumi

- aviobiļetes
- skolas reģistrācijas maksa– 175 $
- transfērs no lidostas (vienā virzienā) - 150 $
- aģentūras reģistrācijas maksa – 65 EUR
- apdrošināšana – 40 $/ned.

Līdzi ņemšanai nepieciešamās lietas:

Peldlietas, ērti apavi un apģērbs, vārdnīca, rakstāmlietas, mapīte, mugursoma, fotoaparāts, kabatas nauda (150-200 $ nedēļā), pretiedeguma krēms, medikamenti, vējjaka.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.