+37125451444
info@meridian.lv

Kursa ilgums – min. 1 nedēļa
Vecums – 11-14, 15-17 gadi
Programmas - akadēmiskie priekšmeti angļu valodā; sagatavošana IB atestāta iegūšanai, Medical Studies, Computer Science.
Dzīvošana – rezidence

Academic Camp Canada ir izveidots zinātkāriem un mācīties gribošiem skolēniem vecumā no 12-17 gadiem. Interesantas un aizraujošas programmas kopā ar skolēniem no Kanādas un citām pasaules valstīm. Academic Camp Canada palīdzēs spert pirmos soļus pretim nākotnei – attīstīties akadēmiski.

Rothesay Netherwood skola, New Brunswick

Rothesay Netherwood ir lieliska privātskola skolēniem no 6. līdz 12. klasei. Tā ir International Baccalaureate (IB) un Outward Bound skola, kā arī prestižā Round Square locekle.
Skola piedāvā izcilas apmešanās vietas, ļaujot izbaudīt īstu Kanādas atmosfēru. Rothesay Netherwood skola atrodas netālu no Saint John, New Brunswick. Kampuss ir mežu teritorijā ar skatu uz skaisto Kennebacasis upi.
Skolā ir modernas klases un mācīšanās telpas, iekaitot angļu valodas un zinātnes ēkas, četras zinātnes laboratorijas un mākslas centru. Skolā ir ļoti laba sporta infrastruktūra, ieskaitot regbija un futbola laukumu, klints kāpšanas sienu, fitnesa centru, skvoša kortus, slidotavu un daudzas vietējās pastaigu takas. Visas sporta iespējas tiek regulāri izmantotas katru dienu pēcpusdienās un vakaros, kad notiek aktivitātes un pasākumi.

Dzīvošana un ēdināšana

Dzīvošanai paredzētās telpas ir plašas, katrā istabā ir atsevišķas mācību zonas ar rakstāmgaldu, kā arī ir daudz vietas personīgajām mantām. Katrā istabā ir sava vannas istaba. Studenti dzīvo istabās pa diviem.
Dzīvošanai paredzētajās ēkās ir komfortabla kopējā atpūtas telpa un virtuves zonas atpūtai un uzkodu pagatavošanai. Skola piedāvā izcilu ēdināšanu – katra ēdienreize ir atšķirīga, turklāt pavāri ar prieku pielāgojas ikvienam skolēnam, kuram ir īpašas diētas. Katru nedēļu tiek organizētas internacionālās ēdienreizes, kur ir iespēja nogaršot citu valstu virtuves.
Skolā ir arī medicīnas centrs, aprīkots ar modernu aprīkojumu. Šajā centrā palīdzību sniegs medmāsa vai pirmo palīdzību apguvis personāls.

Pasākumu programma

New Brunswick ir piejūras province pie Atlantijas okeāna, Kanādas austrumu piekrastē. Skaistās šīs vietas upes, pludmales un meži sniedz iespēju izbaudīt unikālu Kanādai raksturīgas nometnes atmosfēru. Saint John pilsētai ir bagāta kuģubūves vēsture, un tā ir slavena ar savām plūdmaiņām un vaļu vērošanas iespējām. Programmā – Irving Nature Park pārgājiens, Saint John pastaigas tūre, New River pludmale, ūdenssports Lily Lake ezerā, vakari pie ugunskura, Kings Landing, braucieni ar kajakiem, vaļu vērošana u.c. aktivitātes. 

_________________________________________________________

Brentwood College skola, Vankūvera

Brentwood koledžas kampuss atrodas Vankūveras salā, British Columbia, Kanādā. Brentwood ir viena no Kanādas labākajām privātskolām skolēniem no 9. līdz 12. klasei, tā ir Advanced Placement skola. Skola atrodas “Kanādas paradīzē” ar lielisku okeāna pludmali, ko no attāluma ieskauj kalnu meži.
Skolā ir modernas klase, ieskaitot savu robotikas zāli, bibliotēku, mākslas centru un zinātnes laboratorijas.
Skolai ir lieliska sporta infrastruktūra, ieskaitot jaunu iekštelpu sporta centru. Pats kampuss ir slavens ar ūdens sporta veidiem – daži no audzēkņiem ir piedalījušies Olimpiskajās spēlēs un ieguvuši medaļas. Nometnes laikā maksimāli tiek izmantota lieliskā atrašanās vieta pie ūdens – notiek peldēšana, braukšana ar kanoe, airēšana, kā arī plostu būvēšana. Kampusā ir iespējams nodarboties arī ar citiem sporta veidiem, jo šeit atrodas 12 tenisa korti, regbija un futbola laukumi, kā arī iekštelpu sporta centrs ar iespējām nodarboties ar daudziem iekštelpu sporta veidiem, sākot ar badmintonu un beidzot ar volejbolu.

Dzīvošana un ēdināšana

Skolas teritorijā ir dzīvošanai paredzētās telpas ar divstāvu gultām, mantu glabātuvi un kopējo atpūtas telpu ar skatu uz okeānu. Vannas istabu skolēni dala ar citiem, vannasistabas atrodas tuvu pie istabām. Tiek nodrošināta lieliska ēdināšana – kātrā ēdienreizē ir liela izvēle, kā arī pavāri ir gatavi izdabāt arī skolēniem ar īpašām diētām.  Katru trešdienu tiek organizētas internacionālās ēdienreizes, kur ir iespēja nogaršot citu valstu virtuves. Skolā ir arī medicīnas centrs, aprīkots ar modernu aprīkojumu. Šajā centrā palīdzību sniegs medmāsa vai pirmo palīdzību apguvis personāls. Arī pretim skolai atrodas medicīnas centrs.

Pasākumu programma

British Columbia atrodas Kanādas rietumos starp Kluso okeānu un Rocky Mountains. Nometne Bretwood skolā sniegs lielisku iespēju iepazīt skaisto Vankūveras salu, tās pludmales, kā arī uzzināt par pirmajiem iedzīvotājiem. Programmā- Butchard Gardens, Royal BC Museum, Goldstream Camping, peldēšanās, airēšana, braukšana ar kanoe, Vankūveras akvārijs, iepirkšanās Vankūverā, vaļu vērošana u.c.

_________________________________________________________

Programmas

Exploration Classes – programma skolēniem no 11-14 gadiem. Šī programma palīdzēs uzlabot skolas atzīmes. Kursa laikā tiek uzlabotas akadēmiskās prasmes, kas sniedz labu pamatu turpmākām mācībām. Papildus vienkārši angļu valodas apguvei, skolēni iepazīs un izzinās arī dažādus akadēmiskos priekšmetus angļu valodā, ieskaitot matemātiku, zinātnes, mākslu, sociālās zinības un sociālās zinātnes.

Engagement Classes - programma skolēniem no 15-17 gadiem.  Šī programma palīdzēs uzlabot skolas atzīmes. Skolēni var izvēlēties priekšmetus, kurus angļu valodā vēlas apgūt padziļināti. Skolēni iemācīsies izprast priekšmetus, attīstīt kritisko domāšanu un kļūt daudz neatkarīgāki mācību procesā. Katram skolēnam būs iespēja izvēlēties no 14 priekšmetiem. Nedēļā iespējams izvēlēties 4 priekšmetus. Piedāvātie priekšmeti izvēlei: akadēmiskā franču valoda, māksla, bioloģija, bizness un ekonomika un uzņēmējdarbība, ķīmija, debates, angļu valoda, vides sistēmas un sabiedrības, eseju rakstīšana, vēsture un politika, matemātika, fizika, prezentācijas un intervijas, zināšanu teorija (Theory of Knowledge).

Datumi un cenas
31.07. -28.08., Rothesay Netherwood School, New Brunswick
Cena: 3900 CAD
03.07. -31.07., Brentwood College School, British Columbia
Cena: 4150 CAD
Abās programmās ar skolēniem nelielās klasēs (ne vairāk par 15 vienā klasē) strādās pieredzējuši pasniedzēji. Piektdienās tiek organizētas motivējošas lekcijas un semināri par tēmām, kas saistītas ar panākumiem nākotnē. Šīs lekcijas vada dažādu jomu eksperti.


Get Ready for Medicine – inovatīva un daudzpusīga programma tiem jauniešiem, kurus interesē nākotni saistīt ar medicīnu. Kursā iekļauts:
•    Pieteikšanās process medicīnas skolā, kā arī tiek sniegta palīdzība, lai sagatavotos;
•    Anatomija, psiholoģija un orgānu sistēmu patoloģija;
•    Aktuālās tēmas – antibiotiku nepanesība, ētika un likumi;
•    Medicīnas iestāžu apmeklējumi – slimnīcas, ģimenes ārstu prakses u.c.;
•    Izveidota saikne ar vietējo medicīnas skolu New Brunswick;
•    Komandas darba, komunikācijas un līderības semināri;
•    Pirmās palīdzības kurss, kas palīdzēs iegūt kvalifikāciju;
•    Pētījumu projekts.

31.07.-28.08., Rothesay Netherwood School, New Brunswick
Cena: 4000 CADGet Ready for Computer Science  - attīsta interesi par tehnoloģijām. Inovatīvais kurss apvieno teoriju, eksperimentus un tehniskās prasmes, kuras tiks attīstītas īstenojot projektus. Programmā:
•    multimēdiji,
•     programmēšana,
•    iegultās sistēmas,
•    robotika un vebdizains.
Iespējams mācīties arī matemātiku, fiziku, mākslu un citus priekšmetus, kas palīdzēs pilnībā sagatavoties datorzinātņu pilnvērtīgai apguvei. Programmas laikā tiks attīstītas tehniskās prasmes, kā arī komandas darba prasmes, komunikāciju, pārliecība darbā ar tehnoloģijām.
Brentwood College School, British Columbia - informācija jāprecizē pie konsultantiem

Cenās iekļauts: mācību maksa, izklaides programma (aktivitātes un izbraucieni), dzīvošana, apdrošināšana, lidostas transfēri (atkarīgs no lokācijas), ēdienreizes (3 ēdienreizes dienā un uzkodas).

Cenās nav iekļauts: aviobiļetes, brauciens uz Niagāras ūdenskritumu, aizbildņa izziņa (100 CAD).

Pierakstieties uz konsultāciju

Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk