+37125451444
info@meridian.lv

Skola Columbia International College atrodas Hamiltonā tikai stundas brauciena attālumā no Toronto, starp Ontario ezera smilšainajām pludmalēm un Niagāras rezervāta zaļajiem mežiem. Neskatoties uz to, ka Hamiltona ir trešā lielākā pilsēta Ontario provincē ar vairāk nekā 500 tūkstošiem iedzīvotāju, tā ir ļoti mierīga, droša un ērta dzīvošanai. Ne velti to dēvē par "metropoli ar mazpilsētas dvēseli."
Ontario provincē ir vislielākais skaits augstskolu (20) un profesionālo koledžu (24), kurās izglītojas vairāk nekā 60% no visiem Kanādas starptautiskajiem studentiem.

Skola

Columbia International College ir Kanādas lielākā privātā internātskola, kas sagatavo  7.-12. klašu skolēnus mācībām labākajās universitātēs Kanādā, ASV, Lielbritānijā un citās valstīs. Columbia International College ir Ontario provinces Izglītības ministrijas akreditēta, un tā ietilpst Kanādas labāko skolu saraksta augšgalā. Visi skolas akadēmisko programmu absolventi nonāk vadošajās universitātēs Kanādā un citur pasaulē. Daudzi no viņiem saņem akadēmiskās stipendijas. Vasarā koledža organizē aizraujošu pasākumu programmu, tajā skaitā ekskursijas pa angliski un franciski runājošiem Kanādas reģioniem, kā arī sporta, atpūtas un izglītojošus pasākumus dažāda vecuma jauniešiem.

Dzīvošana

Columbia International College College studenti dzīvo modernās rezidencēs, kas atrodas 10-15 minūšu attālumā no koledžas, istabās pa 2-4 cilvēkiem, un viņiem ir nodrošināts ikdienas transports uz koledžu un atpakaļ. Visas istabas ir gaišas un plašas, aprīkotas ar modernām mēbelēm un visām nepieciešamajām ērtībām. Studentu drošība un labklājība ir koledžas galvenā prioritāte, tāpēc tās darbinieki nodrošina pastāvīgu uzraudzību un kontroli. Ieiet rezidencē var tikai ar elektronisko kartīšu palīdzību, un visas ēkas ir aprīkotas ar video kamerām. Katrā kopmītnē ir sporta zāles, ēdnīcas un kafejnīcas. Izbraukuma pasākumos studenti tiek izmitināti istabās pa 4 personām.

Ēdināšana

Columbia International College nodrošina savus studentus ar kvalitatīvu uzturu. Daudzveidīgo ēdienkarti piedāvā pasaulē slavenais uzņēmums Sodexo. Koledžas kafejnīcās ir pieejami vairāk nekā 80 dažāda veida ēdieni: zupas, otrie ēdieni un deserti, kuru sagatavošanai izmanto tikai svaigas sastāvdaļas – svaigus augļus un dārzeņus, eļļas bez transtaukiem, pilngraudu maizes produktus, olas, daļēji attaukotus piena produktus, dabīgos saldinātājus (medu, kļavu sīrupu u.c.), dabīgās garšvielas un piedevas. Koledža piedāvā veģetāro, diētisko un reliģisko ēdienkarti, kā arī īpašas maltītes slimību gadījumā. Vairumā ekskursiju līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas.

Pasākumu programma

Studentiem tiek piedāvāta plaša pasākumu programmu, tajā skaitā:
- apmācības jaunajiem līderiem pie ezera Bark Lake;
- braucienu uz Kanādas austrumiem  ar Monreālas, Kvebekas provinces, Otavas un Kingstonas nacionālā parka "1000 salas" apmeklēšanu;
- ekskursijas uz pusi dienas (Dundurn Castle, Hamilton Farmer’s Market Tour, Westdale Village Walking Tour, kā arī ekskursijas pa universitātēm vecāko klašu skolēniem);
- vakara pasākumi (kino, boulings, iepirkšanās, talantu šovs, kartings un citi);
- ekskursijas uz pilnu dienu brīvdienās (tematiskais parks Canada Wonderland, pasaules visaugstākā  torņa CN Tower apmeklēšana, brauciens uz Niagāras ūdenskritumu, kanoe laivu brauciens, bruņinieku turnīra apmeklēšana un citas izklaides).

Papildus tam katrs students var iesaistīties dažādos interešu pulciņos: vizuālā un teātra māksla, zinātne, sports (tostarp tradicionālie Kanādas sporta veidi lakross un beisbols), dejas un kulinārija. Vecāko klašu skolēni tiek aicināti piedalīties karjeras plānošanas nodarbībās  un  lekcijās par studijām universitātē. Aktīviem programmas dalībniekiem nenoliedzami patiks nodarbības, kurās apgūst izdzīvošanas iemaņas ekstremālās situācijās.

Mācību programmas

Skola piedāvā vairākas programmas un dažāda ilguma (2, 3 vai 4 nedēļas) ar intriģējošiem nosaukumiem Discover Canada Platinum, Gold, Silver un Bronze Programme. Programmu nosaukumi runā paši par sevi un tiešām atbilst tam standartam, kādai vajadzētu izskatīties kvalitatīvai vasaras mācību programmai, kas dod iespēju ne tikai uzlabot svešvalodas iemaņas, bet arī ļauj iepazīties ar vienu no attīstītākajām un drošākajām valstīm pasaulē - Kanādu.
Pprogrammās ir ietvertas angļu valodas nodarbības 15 stundas pa 60 minūtēm nedēļā sertificētu pasniedzēju vadībā. Studenti ievērojami uzlabo savu vārdu krājumu, attīsta komunikācijas prasmes un iegūst pārliecību par savām spējām sazināties angliski runājošā vidē sadzīves situācijās.
Programmā Survival venture (izdzīvošanas iemaņas) studenti mācās pašaizsardzības paņēmienus, apgūst izdzīvošanas iemaņas ekstremālos apstākļos un pirmās palīdzības sniegšanu, iepazīstas ar glābšanas dienestu - policijas, ugunsdzēsēju un ātrās palīdzības darbu. Dalība šajā programmā palīdz studentiem izjust pārliecību par saviem spēkiem, iegūt nepieciešamās iemaņas dzīvei, iemācīties strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt atbildīgu lēmumus.

Vecums: 12-18 gadi
Valodas līmeņi: visi
Cilvēku skaits grupā: 15-20
Kursa ilgums: 2-3 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 15 х 60 min.

Datumi (2024)

23.06 – 14.07

Cenā iekļauts:

mācības, dzīvošana rezidencē, pasākumu un ekskursiju programma, ēdināšana (izņemot dažas ekskursijas), transports uz pasākumu norises vietām, skolas reģistrācijas maksa, sertifikāts kursus beidzot, dalība jauno līderu programmā, T-krekls un mugursoma ar koledžas logotipu.

Papildus izdevumi:

aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfēri, apdrošināšana, pavadīšana uz lidostu studentiem līdz 14 gadu vecumam (120 $) un aģentūras reģistrācijas maksa.

Nosaukums Skaits Cena Summa

Bronze Programme (2 nedēļas)

-

+

44000

Gold Programme (3 nedēļas)

-

+

57900

Bronze Programme (2 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

4400

0

Gold Programme (3 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

5790

0

Transfērs

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (Toronto lidosta)

-

+

3000

Transfērs vienā virzienā (Toronto lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

300

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

9595

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

95

95

Summa: 0 CAD

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.