+37125451444
info@meridian.lv

Kursa ilgums: 1 - 8 nedēļas
Vecums: 12 – 17 gadi
Skolēnu skaits klasē: maks. 15
Mācību stundu skaits nedēļā: 27 stundas (pa 60 min.), 40 stundas (medicīnas programmā).
Programma: akadēmiskie priekšmeti angļu valodā; sagatavošanās IGCSE/GCSE, A-Level un IB
Dzīvošana: kopmītnēs

Skola

DLD koledža atrodas jaunā 15-stāvu ēkā, kas projektēta un celta speciāli koledžas vajadzībām. Tā atrodas Temzas krastā pretī parlamenta ēkām un Big Ben. Visas auditorijas un zinātniskās laboratorijas ir aprīkotas ar jaunākajām ierīcēm un interaktīvajām tāfelēm. Mākslas un foto studija arī projektētas ņemot vērā skolotāju un audzēkņu vēlmes. Zinātniskās laboratorijas atbilst universitātes līmenim.

Programmas

Sagatavošanās GCSE (Explorers programme 12-14.gadi, 27 stundas x 60 min. nedēļā)
Šī programma ir paredzēta skolēniem, kuri plāno turpināt mācības britu GCSE programmā (General Certificate of Secondary Education). GCSE – tā ir divu gadu programma, kas ir pēdējais posms Lielbritānijas obligātajā izglītībā un mācības kurā uzsāk 14, bet pabeidz 16 gadu vecumā. Pabeidzot GCSE programmu, skolēni var turpināt izglītību vidusskolā A-Level(Advanced Level) vai IB(International Baccalaureate)programmā.
Academic Summer vasaras kurss piedāvā plašu akadēmisko priekšmetu izvēli, pamatojoties uz GCSE programmas priekšmetiem. Teorētiskās zināšanas tiek nostiprinātas ar praktisko darbu, piemēram, ar eksperimentiem zinātniskajās laboratorijās. Skolēni tāpat varēs apgūt prezentāciju un zinātnisko pētījumu principus, kā arī pilnveidot savas datorprasmes.
Papildus angļu valodas nodarbībām skolēni apgūs šādus priekšmetus: māksla, biznesa pamati, ģeogrāfija, vēsture, literatūra, matemātika, filozofija, zinātne, informācijas tehnoloģijas, dizains un tehnoloģijas, kā arī sociālās zinātnes.
Minimālais nepieciešamais angļu valodas zināšanu līmenis - B1.


Sagatavošanās A-Level/IB (Engagers programme, 15-17 gadi, 27 stundas x 60 min. nedēļā)

Academic Summer piedāvā 15-17 gadus veciem skolēniem novērtēt savas spējas pirms iestāšanās kādā no akadēmiskajām programmām A-level vai IB. Minimālais angļu valodas līmenis, kas nepieciešams pirms iestāšanās šajā kursā - B2. Izvēles priekšmeti (jāizvēlas 4 priekšmeti nedēļā): māksla un mākslas vēsture; angļu valoda; humanitārās zinātnes (vēsture, ģeogrāfija, ekonomika, bizness, politika, masu mediji, teātra māksla, psiholoģija, ICT); matemātika (algebra, ģeometrija, statistika); dabaszinības (bioloģija, ķīmija, fizika, dizains un tehnoloģija); zināšanu teorija.

Programma “Be A Leader” (5 nodarbības x 60 min nedēļā, programmām Explorers, Engagers)
Apmācību kursā iekļauta programma “Be A Leader” (Esi līderis) – 5 stundas nedēļā.

“Esi līderis” palīdzēs izprast sevi, savas stiprās un vājās puses. Veicot dažādus testu, jūs varēsiet izprast savu potenciālu un pieņemt svarīgus lēmumus par savu nākotni.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir izteiktas līdera dotības vai esat “komandas spēlētājs”, programma palīdzēs jums attīstīt īpašības un prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgas karjeras veidošanai nākotnē, tostarp komunikācijas, sarunu, problēmu risināšanas un publiskās uzstāšanās prasmes. Kursa beigās tiek izsniegts starptautiski atzīts sertifikāts, kas apliecina Jūsu progresu.

Katru dienu jūs sanemsiet jaunas zināšanas un pielietosiet tās praksē. Kāda ir atšķirība starp elastību un pielāgošanās spēju, kā empātija var palīdzēt jums gūt panākumus un kādas personiskās īpašības jums ir nepieciešamas, lai kļūtu par veiksīgu cilvēku?

Katru nedēļu tiks organizētas tikšanas ar līderiem – dažādu nozaru veiksmīgiem vadītājiem, kuri dalīsies savā personīgajā pieredzē par karjeras virsotņu un profesionālo panākumu sasniegšanu. Piemēram, mūsu viesu vidū jau ir bijusi vienīgā Virslīgas trenere sieviete, starptautiska uzņēmuma izpilddirektore, vadošās starptautiskās skolas direktors un daudzi citi.

Studenti piedalīsies semināros, kas saistīti ar apgūtajām tēmām un varēs pielietot iegūtās zināšanas praksē, piemēram, organizējot un vadot labdarības akciju vai izstrādājot un prezentējot produktu investoriem.


! Netiks piedāvāta 2024.g. Sagatavošanās iestāšanai medicīnas programmās (Get Ready for Medicine, 15-17 gadi, 40 stundas x 60 min nedēļā)

Šī divu nedēļu programma ir paredzēta skolēniem, kas plāno studēt kādu no medicīnas, stomatoloģijas vai veterinārijas programmām. Papildus standarta obligāto priekšmetu komplektam - bioloģijai un ķīmijai skolēniem būs iespēja iepazīties ar tādām specifiskām jomām, kā uzturu un ģenētiku.
40 nodarbības nedēļā. Nodarbībās ir iekļauta individuālo pētniecisko darbu izstrāde un prezentācija, eseju rakstīšana un datorprasmju uzlabošana. Lai iepazīstinātu nākamos veselības aprūpes speciālistus ar faktiskajiem darba apstākļiem,  skolēniem tiek organizēta medicīnas iestādes apmeklēšana, sniegta informācija par uzņemšanas procesa specifiku medicīnas programmām un specializētajiem eksāmeniem BMAT (BioMedical Admissions Test) un UKCAT (UK Clinical Aptitude Test).

Programmas norises datumi (2024)
30.06 - 11.08
Cena: 3750 GBP (2 nedēļas)

Ārpusklases pasākumi

Studentiem tiek piedāvāta aizraujoša pasākumu un ekskursiju programma, ieskaitot britu galvaspilsētas ievērojamāko vietu apmeklēšanu (London Eye, Vestminsteras Abatija, Parlaments, Tauers, Trafalgāras laukums, Bakingemas pils), kā arī ekskursijas uz citām pilsētām (Oksforda, Kembridža, Braitona, Vindzora). Un, protams, kā nu bez šopinga slavenajā Covent Garden un Oxford Street ! 


Leisure Programme

Dzīvošana

Koledžas ēkas augšējos stāvos atrodas kopmītnes. Skolēni tiek izmitināti istabās pa vienam vai diviem (en-suite). Kopmītnē dzīvo 4 skolas darbinieki, kas seko līdzi kārtībai un palīdz skolēniem sadzīves jautājumu risināšanā. Ēdināšana – 3 reizes dienā skolas ēdnīcā. Katrā stāvā ir sava pilnībā aprīkota virtuve.


Cenas ir norādītas 
GBP.
Cenā iekļauta mācību maksa, dzīvošana, ēdināšana, ārpusklases pasākumi, ekskursijas, mācību materiāli, transfērs no/uz lidostu.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Explorers Programme (12-14 gadi) - 2 nedēļas

-

+

37500

Engagers Programme (15-17 gadi) - 2 nedēļas

-

+

37500

Explorers Programme (12-14 gadi) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3750

0

Engagers Programme (15-17 gadi) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3750

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.