+37125451444
info@meridian.lv

Eastbourne, Windlesham, Royal Russell,  Dicker, Lancing, Brighton

Vasaras valodu nometņu programmas tiek rīkotas skaistu privātskolu un universitāšu bāzēs Anglijas dienvidaustrumos jūlija un augusta mēnešos. 

Bede's Summer School ir British Council  akreditācija, un tā ir Quality English un English UK biedre.


Dzīvošana
Studenti dzīvo attiecīgās skolas kampusā istabās kopā ar vēl vienu studentu līdzīgā vecuma grupā, lai būtu iespējams komunicēt angļu valodā arī ārpus nodarbībām. The English for the Future programma Braitonā, kas tiek orgnizēta Saseksas universitātes bāzē, piedāvā arī vienvietīgas istabas ar privātu vannasistabu. Ierašanās svētdienās un atgriešanās sestdienās.

Atrašanās vietas un programmas (2024)

Eastbourne (6-11 g.) - Little Explorers
Little Explorers – 17,5 angļu valodas stundas nedēļā. Programma notiek Bede's Preparatory School un ir īpaši izveidota jaunākajiem bērniem. Skola dibināta 1895.gadā un atrodas piejūras pilsētas Īstbornas krastā, pāris minūšu pastaigas attālumā no pludmales.
Valodas zināšanu līmenis: no iesācēja.
Akadēmijas:  Baking & Decorating, Film & Amination, Zookeeper Experience, Horse Riding, Tennis.
Datumi: 30.06 - 10.08
Cena: 1475 GBP nedēļā
________________________________________

Windlesham
8-14 g. - Adventures in English
11-14 g. - Young Influencers

Programmas notiek Windlesham House School. Skola ir dibināta 1837.gadā - tā ir pirmā mācību iestāde valstī, kura tika dibināta kā sagatavošanas skola. Tā atrodas skaistā Saseksas lauku teritorijā, netālu no Vortingas pilsētas. Lieliska vieta bērnu vasaras piedzīvojumiem!
Programma Adventures in English– 20 angļu valodas stundas nedēļā un balstās uz mācībām un aktivitātēm dabā, lai veicinātu bērnos zinātkāri par apkārtējo vidi.
Programma Young Influencers palīdz skolēniem attīstīt dažādas prasmes, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus mūsdienu pasaulē – attīstot sadarbības, komunikācijas, radošuma un kritiskās domāšanas prasmes.
Valodas zināšanu līmenis:
Adventures in English - no Beginner
Young Influencers - no A2
Akadēmijas: Lego & Coding, Basketball Skills, Horse Riding, Tennis
Datumi: 07.07 - 10.08
Cena:
1395 GBP nedēļā (
Adventures in English)
1445 GBP nedēļā (Young Influencers)
________________________________________

Royal Russell
London Explorers (11-13 g.)
English for the Future (13-17 g.)
Programmas English for the Future dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes, balstoties uz Apvienoto Nāciju Organizācijas aktuālajiem mērķiem un uzdevumiem, lai uzlabotu un attīstītu apkārtējo pasauli. Programma notiek Saseksas universitātes modernajā kampusā, kas atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no Braitonas pilsētas.
Valodas zināšanu līmenis: no A1.
Programma London Explorers ļauj pilnveidot angļu valodas zināšanas ne tikai nodarbību laikā, bet arī ārpus klases, apmeklējot dazādus interesantus tūrisma objektus.
Valodas zināšanu līmenis: no A1.
Akadēmijas: Essay Writing, Public Speaking, Golf, Horse Riding, Tennis.
Datumi: 07.07 - 17.08
Cena: 1595 GBP nedēļā
________________________________________

Dicker (12-17 g.) - English Plus
English Plus – pusintensīvs kurss, 22,5 stundas nedēļā. Programma notiek Dicker centrā (Bede's Senior School), kura atrodas Upper Dicker ciemā Saseksas lauku paša sirdī, uz ziemeļiem no Īstbornas. Skola izveidota kādreizējā lauku privātīpašumā.
Valodas zināšanu līmenis: no iesācēja.
Akadēmijas: Essay Writing, Public Speaking, Contemporary Dance, Drawing&Painting, Performing Arts, Pottery & Ceramics, Adventure & Water Sports, Clay Pigeon Shooting, Golf, Horse Riding, Tennis, Rugby Skills.
Datumi: 30.06 - 10.08

Cena: 1545 GBP nedēļā
________________________________________

Lancing (13-17 g.) - English Plus
English Plus - pusintensīvs kurss, 22,5 stundas nedēļā. Programma notiek Lansingas koledžā (Lancing College), kas dibināta 1848.gadā. Kampuss atrodas kalnā ar lieliskām ainavām uz jūru, Braitonu un Shoreham lidostu. Šeit atrodas slavena gotikas stila kapella, kas piedod mistikas un maģijas atmosfēru. Piemērota vieta neatkarīgiem un patstāvīgiem jauniešiem.
Valodas zināšanu līmenis: no A2.
Akadēmijas: Critical Thinking, Essay Writing, International Relations, Management, Contemporary Dance, Film&Animation, Masterchef, Adventure&Water Sports, Flying, Golf, Horse Riding, Tennis.
Datumi: 30.06 - 10.08

Cena: 1545 GBP nedēļā
________________________________________

Brighton
English for the Future (Coast) - 15-17 g.
Pathways to Higher Education - 16-20 g.

Programmas English for the Future dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes, balstoties uz Apvienoto Nāciju Organizācijas aktuālajiem mērķiem un uzdevumiem, lai uzlabotu un attīstītu apkārtējo pasauli.
Pathways to Higher Education – intensīvā programma, 25 stundas nedēļā, paredzēta jauniešiem, kas gatavojas nākotnes studijām un karjerai. Kurss tiek aizvadīts Saseksas Universitātē (University of Sussex) – vienīgais universitātes kampuss Anglijā, kuram apkārt ir nacionālais parks. Lai gan universitātes kampuss atrodas lauku teritorijā, tas atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā ar vilcienu no Braitonas. Kampusā ir modernas ēkas, un tas funkcionē kā pilnvērtīgs ciemats.
Valodas zināšanu līmenis:
English for the Future (Coast) -  no A2
Pathways to Higher Education - no B1
Datumi: 30.06 - 03.08
Cena:
English for the Future (Coast) -  1595 GBP nedēļā
Pathways to Higher Education - 1845 GBP
nedēļā
________________________________________

Specializetie kursi (Dicker)

Pro Dance (12-17 gadi)

Intensīvs, profesionāls divu nedēļu deju kurss, kas notiek Dicker centrā, Bede's Senior School. Šajā programmā var piedalīties studenti, kas iepriekš ir trenējušies klasiskajā baletā/laikmetīgās dejās (Contemporary Dance). Programmā pieņem audzēkņus, kuriem dejošanas līmenis ir no intermediate līdz advanced. Kursā iekļautas 12,5 angļu valodas stundas un vismaz 17 deju stundas nedēļā. Visas dejas stundas pasniedz bijušais baletdejotājs un profesionālis Paul Liburd MBE.
Valodas zināšanu līmenis: no Elementary (A1-A2).
Datumi: 07.07 - 20.07
Cena: 1845 GBP nedēļā
________________________________________

Coding & Robotics (12-17 gadi)
2 nedēļu programma, kas veltīta mūsdienu IT tendencēm - kodēšanai, elektronikai, robotikai. Skolēni strādā pāros pēc dotajām instrukcijām un uzdevumiem.
Valodu prasmes līmenis: no A1-A2.
Datumi: 14.07 - 20.07
Cena: 1845 GBP nedēļā
________________________________________

Zoology & Animal Management (14-17 gadi)
Programma savvaļas un mājdzīvnieku mīļotājiem. Papildus zooloģijas un dzīvnieku pamataprūpei apguvei programmā ir iekļauts arī vietējā zoodārza apmeklējums ar vairāk nekā 70 zīdītāju, putnu, abinieku, rāpuļu un zivju sugām.
Datumi: 14.07 - 27.07
Cena: 1845 GBP nedēļā

________________________________________

LaLiga Football Camp UK (Dicker & Royal Russell) (12-17 gadi)
La Liga Football Camp UK ir intensīva 2 nedēļu programma, kas ietver 22 stundas futbola treniņus ar profesionāliem treneriem un 12,5 stundas angļu valodas nedēļā.
Valodas prasmes līmenis: no Beginner.
Datumi:
30.06 - 03.08 (Dicker)
04.08 - 17.08 (Royal Russell)

Cena:
1845 GBP nedēļā (Football & Language)
1695 GBP nedēļā (Football only)


Akadēmijas tiek piedāvātas par papildus maksu: 175 - 325 GBP.
Aģentūras reģistrācijas maksa - 55 GBP

 

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.