+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Eastbourne

Īstborna ir zināma kā vispievilcīgākā pilsēta Anglijas dienvidu piekrastē. Tā atrodas nacionālā dabas parka South Downs National Park pakājē, un šeit ir vislielākais saulaino dienu skaits gadā visā Lielbritānijas teritorijā. Īstborna ir populārs tūrisma centrs un piejūras kūrorts, kā arī lieliska vieta, kur apgūt angļu valodu. Tā ir viena no drošākajām pilsētām, kur viss pilsētas centrs ir aprīkots ar video novērošanas kamerām.

Gar visu jūras piekrasti stiepjas skaista promenāde – populāra vieta vakara pastaigām. Gan balto viesnīcu rinda, gan krāšņās puķu dobes un tropu palmas – tas viss drīzāk atgādina Vidusjūras piekrasti. Īstbornā ir lieliska infrastruktūra ar visdažādākajām iespējām brīvā laika pavadīšanai: mūsdienīgi kinoteātri, 3 teātri, sporta centri, akvaparks, nacionālais dabas parks, muzeji, daudz dažādu veikalu un kafejnīcu.

Skola

Eastbourne College – pazīstama un prestiža internātskola, kas dibināta 1867.gadā. Tai ir bijusi nozīmīga loma pilsētas dzīvē, piesaistot šeit vidusslāņa un augstākā slāņa ģimenes un padarot Īstbornu par vienu no svarīgākajiem izglītības centriem visā dienvidu piekrastē. Tās absolventu vidū ir Londonas mērs, Nobela prēmijas laureāts.

Neskatoties uz to, ka skola atrodas pilsētas centrā, tai ir liela, slēgta teritorija, kurā vienlaicīgi sadzīvo senās ēkas ar mūsdienīgām auditorijām un sporta infrastruktūru. Vasarā ārzemju skolēnu rīcībā ir baseins, sporta zāle, tenisa korti, futbola laukums, spēļu laukumi un daudz kas cits. Apgūstot angļu valodu un iepazīstoties ar vienaudžiem no citām valstīm, mūsu skolēni var izjust īsto angļu internātskolas gaisotni, kurai analogas mūsu valstī nav.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti 10 nelielās dzīvojamās mājās, kuras atrodas koledžas teritorijā dažu minūšu gājiena attālumā no galvenās ēkas, un šeit tiek nodrošināta pastāvīga kontrole no koledžas personāla puses. Skolēni dzīvo istabās pa 2-3 cilvēkiem. Katrai mājai durvis ir aprīkotas ar kodu slēdzeni. Skolēni visas maltītes (brokastis, pusdienas un vakariņas) ietur koledžas ēdnīcā. Daudzveidīgajā ēdienkartē ir iekļauti gan aukstie, gan siltie ēdieni, kā arī dažādi salāti un ēdieni veģetāriešiem.

Pasākumu programma

Koledža piedāvā daudzveidīgu sporta pasākumu programmu. Tās teritorijā atrodas slēgtais baseins, liela sporta zāle, tenisa un skvoša korti, kā arī volejbola un kriketa laukumi. Koledža regulāri rīko dažādas sacensības, svinīgi apbalvojot to uzvarētājus ar dažādām balvām un kausiem. Ikviens sev atradīs kaut ko piemērotu skolas rīkoto pasākumu klāstā, vai nu tā būtu zīmēšana vai aerobika, teātra māksla vai dejošana. Vakara pasākumi, kuros ir iekļauts talantu šovs, diskotēkas, filmu skatīšanās, karaoke, dažādi konkursi un viktorīnas, notiek jautrā un brīvā atmosfērā.Pasākumu programmā ir iekļautas dažādas ekskursijas: 

Londona
Nevienu neatstās vienaldzīgu ekskursija uz Lielbritānijas galvaspilsētu! Skolēniem būs interesanti apmeklēt pilsētas ievērojamākās vietas – Bakingemas pili, Parlamentu un Vestminsteras Abatiju, priecāties par grandiozo Big Benu un atpūtināt kājas pie Trafalgāra laukuma strūklakas. Un, protams, kā nu bez slavenās Oxford Street, kur tiks dots brīvais laiks, lai izvēlētos suvenīrus savai ģimenei un draugiem. Otrs Londonas ekskursijas variants ir paredzēts muzeju un galeriju apmeklēšanai: The Natural History Museum, The Science Museum, The British Museum, The Tate Modern or the National Portrait Gallery.

Braitona
Braitona, līdzīgi kā citas angļu piejūras pilsētas, nedaudz atgādina pašu Īstbornu – tās pašas promenādes, mols, pludmale, paisumi un bēgumi. Viena no Braitonas vizītkartēm ir „Brighton Pavilion”, kura apmeklēšana nevienu neatstāj vienaldzīgu.

Datumi un cenas (2024.g.)

02.07 - 13.08

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: mācības, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana ģimenē vai koledžas rezidencē, trīsreizēja ēdināšana, sertifikāts.  
Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena 1 nedēļai GBP.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Junior Course 13-17 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, FB)

-

+

8300

Junior Course 11-17 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, TWIN/TRPL, FB)

-

+

9500

Junior Course 13-17 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, FB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

830

0

Junior Course 11-17 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, TWIN/TRPL, FB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

950

0

Transfērs

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

-

+

850

Transfērs vienā virzienā (lidosta Heathrow)

-

+

1150

Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)

Skaits

Cena

Summa

-

+

85

0

Transfērs vienā virzienā (lidosta Heathrow)

Skaits

Cena

Summa

-

+

115

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

4545

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

45

45

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.