+37125451444
info@meridian.lv

Exportise vasaras programmas tiek organizētas uz četru vadošo britu privātskolu-pansiju bāzes. Visas skolas piedāvā komfortablu dzīvošanu; ir aprīkotas ar mūsdienīgām mācību auditorijām un sporta kompleksiem ar baseinu (izņemot Worth skolu); piedāvā plašu klāstu ar aktivitātēm; nodrošina veselīgas un uzturvielām bagātas ēdienreizes.

Seaford koledža

Koledža atrodas Anglijas lauku pašā sirdī un nodrošina augstas kvalitātes infrastruktūru, kā arī skaistu un drošu apkārtējo vidi. Seaford koledžā ir piecas ēkas dzīvošanai, kā arī lieliska mūzikas studija un mācību telpas, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām.
Koledža atrodas 1,5 stundas brauciena attālumā no Hītrovas un Getvikas lidostām un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu līdz Londonai. Tuvākās pilsētas – Čičestera (20km), Portsmuta (50km) un Braitona (65km).

Worth skola

Viena no skaistākajām Anglijas skolām. Tā atrodas 500 akru lielā teritorijā Saseksas laukos.
No skolas ir viegli tikt uz Londonu un Braitonu, un Getvikas lidosta atrodas vien 15 minūšu braucienā ar mašīnu.

Oundle skola

Skola atrodas tradicionālas angļu tirgus pilsētas sirdī, netālu no Pīterboro (Peterborough) Northemptonšīrā. Oundle skolā ir izcila sporta infrastruktūra, daudzi sporta spēļu laukumi un divas sporta halles. Šeit ir arī divi ar prožektoriem apgaismoti mākslīgā seguma futbola laukumi, tenisa korti un iekšējais peldbaseins.  
Šī skola ir pazīstama kā viena no labākajām Lielbritānijā, pateicoties augstajiem akadēmiskajiem sasniegumiem. Skolā ir grūti iestāties pat vietējiem skolēniem, tāpēc pavadīt šeit vasaras brīvlaiku ir kaut kas ļoti unikāls. Daudziem tā ir motivācija un stimuls nākotnē iestāties līdzīgā skolā.
Skola atrodas 2,5 stundu brauciena attālumā no Hītrovas lidostas, 1,5 stundas brauciena attālumā no Stenstedas lidostas un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu no Londonas. Tuvākās pilsētas – Pīterboro (24km), Kembridža (63 km) un Birmingema (116 km).

Ardingly College

Programma Angļu valoda + futbols. Ardingly College atrodas gleznainās Haywards Heath pilsētas priekšpilsētā uz dienvidaustrumiem no Londonas, 20 minūšu attālumā no Getvikas lidostas un 20 minūšu attālumā no slavenās Braitonas kūrortpilsētas. Skolas teritorijā ir laukumi dažādu sporta veidu nodarbībām, iekštelpu apsildāms baseins, 6 tenisa korti.

Programmas (2023)

Visās programmās ir iekļautas 15 angļu valodas nodarbības un 15 noteikta sporta veida nodarbības nedēļā atbilstoši izvēlētajai programmai. Trīs programmas - Futbols, Golfs, Hokejs - var izvēlēties bez valodas apguves (30 sporta nodarbības nedēļā). Ir iespējams arī apvienot 2 dažādas sporta programmas bez valodas apguves. Šajā gadījumā katram no sporta veidiem tiks veltītas 3 stundas dienā (kopā 6 stundas dienā, 30 stundas nedēļā).

Seaford School (10-17 gadi)

Datumi: 09.07 - 12.08

Programmas

Football –treniņi paredzēti meitenēm (līdz 16g.) un zēniem (līdz 17g.). Programmā– atkārtojumi, taktika, spēles prakse, kā arī citi elementi. Katrs audzēknis saņem oficiālo Arsenal Football Development kursa noslēguma sertifikātu.

Dance – 15 angļu valodas stundas un 15 deju stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji, kuri attīstīs studentu fizisko sagatavotību, lokanību, deju tehniku un spēku, kā arī uzstāšanās prasmes. Katru nedēļu deju grupai notiek uzstāšanās vasaras nometnes ietvaros.

Golf -15 angļu valodas un 15 golfa stundas nedēļā. Nodarbības vada augstas klases treneri, kas māca pamata prasmes un uzlabo jau esošās.

Tennis – 15 angļu valodas un 15 tenisa treniņu stundas nedēļā. Treniņi tiek veidoti atbilstoši katra studenta līmenim. Tiek trenēti visi sporta veida aspekti, sākot ar izturību un beidzot ar tehniku.

Hockey - 15 angļu valodas un 15 hokeja stundas nedēļā. Treniņus vada augsti kvalificēti treneri ar olimpisko pieredzi. Treniņos attīsta tehniku, komandas un individuālo spēli un citas pamata prasmes.

Music (Instrumental) - 15 angļu valodas un 15 mūzikas stundas nedēļā. Pieejami visi mūzikas instrumenti (iespējams arī iznomāt uz vietas). Vada profesionāli mūziķi un pasniedzēji. Katru nedēļu notiek koncerti.

Music (Vocal) - 15 angļu valodas un 15 mūzikas stundas nedēļā. Vada profesionāli mūziķi un pasniedzēji.


Worth School (9-16 gadi)

Datumi: 25.06 - 12.08

Programmas

Football, Dance, Tennis, Horse Riding, Music (instrumental) Music (Vocal) aprakstus skatīt augstāk.

Rugby – programma tikai zēniem vecumā no 10-16 gadiem ar iepriekšēju pieredzi. 15 angļu valodas un 15 regbija stundas nedēļā.

Horse Riding - 15 angļu valodas stundas un 15 jāšanas stundas nedēļā. Nodarbības vada pieredzējuši jāšanas instruktori. Nepieciešama vismaz viena gada pieredzei jāšanā.


Oundle School (12-17 gadi)

Datumi: 02.07  - 29.07

Programmas

Football, Dance, Tennis, Horse Riding – aprakstus skatīt augstāk.

Basketball - 15 angļu valodas un 15 basketbola stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli treneri. Treniņos apgūst basketbola tehniku un taktiku, kā arī uzlabo izturību un fizisko sagatavotību.


Ardingly College (9-14 gadi)

Datumi: 02.07  - 29.07

Programmas

Football – aprakstu skatīt augstāk.


Cenā iekļauts: 15 stundas angļu valodas un 15 stundas izvēlēto aktivitāšu nedēļā, sertifikāts, trīs ēdienreizes dienā, dzīvošana, izklaides pasākumi, divas pilnas ekskursiju dienas nedēļas nogalē, veļas mazgāšana, Exsportise ūdens pudele un T-krekls, apdrošināšana, sertifikāts.

Cenā nav iekļauts: aviobiļetes, Horse Riding Supplement 200 GBP/nedēļā, Golf Supplement 60 GBP/ned., mūzikas instrumenta īre (izvēles) 50 GBP/ned., transfērs - 90 GBP.

Cenas ir norādītas GBP.
! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena 1 nedēļai.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer Course

-

+

15250

Horse riding supplement

-

+

2000

Golf Supplement

-

+

600

Musical instrument hire

-

+

500

Transfērs vienā virzienā

-

+

900

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Summer Course

Ned.

Cena

Summa

-

+

1525

0

Horse riding supplement

Ned.

Cena

Summa

-

+

200

0

Golf Supplement

Ned.

Cena

Summa

-

+

60

0

Musical instrument hire

Ned.

Cena

Summa

-

+

50

0

Transfērs vienā virzienā

Ned.

Cena

Summa

-

+

90

0

Aģentūras reģistrācijas maksa

Ned.

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

    Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk