+37125451444
info@meridian.lv

Vecums: 8 – 17

Skola atrodas Felstedā, gleznainajā lauku apkārtnē, kuru tik ļoti patika aprakstīt angļu literatūras klasiķiem. Felsteda atrodas starp Londonu un Kembridžu, un šī ir  absolūti droša vieta ar lielisku ekoloģiju, bet tajā pašā laikā – tā atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Londonas lidostas Stansted, un 90 minūšu braucienā no Heathrow un Gatwick lidostām. Šo apkārtni uzskata par labāko valstī golfam. Skolas atrašanās vieta ļauj organizēt lieliskas ekskursijas uz vēsturiskajām vietām un kultūras pieminekļiem, plaši pazīstamiem pasaulē. 

Skola

Felsted skola tika dibināta 1564.gadā, kas dod mūs skolēniem iespēju izjust tādu skolas atmosfēru, kuru nebūtu iespējams izjust savā valstī. Skolas dibinātājs bija barons Ričards Ričs, kurš kalpoja par kancleru karaļa Eduarda VI laikā.  Skola atrodas plašā, zaļā teritorijā, kur ir savi parki, zālāji atpūtai un celiņi pastaigām. Veclaicīgās ēkas ir mūsdienīgi aprīkotas un jauniešiem ir pieejami sporta spēļu laukumi, baseins, sporta zāle, 25 tenisa laukumi, laukumi skvoša un netbola spēlēm, skolas teātris.
Felsted skola ir slavena pateicoties saviem akadēmiskajiem rādītājiem. Tā ir iekļauta Lielbritānijas top 30 skolu topā, kuras strādā pēc starptautiskās IB programmas (International Baccalaureate).

Ar ko Felsted vasaras skola atšķiras no citām skolām? 

1. Integrēšanās britu skolēnu vidē. Vasaras skolas programmā piedalās vietējie skolēni, kuri ir pilnībā iesaistīti skolas dzīvē. Viņi piedalās visās mācību stundās, pulciņos un interešu klubos, ekskursijās, kā arī dzīvo skolas kopmītnēs.
2. Global Studies Pathway. Skola ir izstrādājusi unikālu programmu skolēniem ar labu zināšanu līmeni un tiem, kam interesē pasaules globālie procesi. Programmas galvenās tēmas: pasaules pilsoņa jēdziens, globalizācija, politiskā vadība, kāpēc ir bagātas un nabadzīgas valstis, taisnīguma jēdziens, starptautiskā finanšu sistēma, apkārtējās vides aizsardzība, aktuālie starptautiskie jautājumi. Programmas pasniedzēji ir universitāšu lektori, dažādu jomu speciālisti.
3. Maksimāla aizņemtība. Katru dienu programma notiek no 7 rītā līdz 10  vakarā. Skola ir pārliecināta, ka skolēnu maksimāla aizņemtība ir vasaras skolas panākumu atslēga.
4. 3 ekskursijas nedēļā. Nedēļas laikā skola organizē vienu pilnas dienas un 2 nepilnas dienas ekskursijas.

Mācību programmas

8-11 gadi
Šai vecuma grupai programmā ir iekļauts: 3 angļu valodas mācību stundas (pa 60 minūtēm) dienā. Nedēļā – 15 stundas vai 30 nodarbības pa 45 minūtēm. Katru svētdienas rītu – projekta darbs savā grupā. Skolēni var izvēlēties piedalīties vienā no akadēmijām. Katras akadēmijas programma ir paredzēta 2 nedēļām (4 reizes nedēļā pa 2 stundām). Programmas pasūtīšanas laikā skola piedāvā izvēlēties galveno un rezerves variantu, kurš tik apstiprināts atkarībā no brīvo vietu skaita.
Akadēmijas:
•    Datori
•    Teātris
•    Matemātika
•    Gleznošana
•    Dabaszinātnes
•    Sports

Pēc mācībām katrs skolēns apmeklē pulciņu, kuru viņs ir izvēlējies visai nedēļai. Pulciņus var mainīt katru nedēļu. Izvēlei tiek piedāvāts: mūzika, kulinārija, drāma, fotogrāfija, teniss, badmintons.
Katru dienu pēc vakariņām – pasākumu programma: viktorīnas, sacensības, talantu šovi, mini olimpiskās spēles, diskotēkas.
3 ekskursijas nedēļā. Tipiskas ekskursijas: Braitona, Kembridža, Lego pasaule, Londona, slidošana.


12-17 gadi

Šim vecumam tiek piedāvātas divas programmas.

1.    English. Programma tiem, kas vēlas maksimāli uzlabot savas angļu valodas zināšanas īsā laika posmā. 15 stundas (pa 60 minūtēm) nedēļā.
2.    Global Studies (aprakstu lasīt augstāk).
Visiem skolēniem tiek piedāvāta iespēja piedalīties tematiskajās akadēmijās (4 reizes pa 2 stundām). Viena akadēmija ilgst 2 nedēļas. Skolēns izvēlas akadēmiju no saraksta:
•    Gleznošana
•    Dejošana
•    Teātris
•    Mode
•    Extra English
•    Matemātika
•    Mūzika
•    Zinātne
•    Teniss
•    Vadība
•    Starptautiskās attiecības
•    Pre-IB
•    Sports
Skolēni var izvēlēties piedalīties papildus interešu klubos:  mūzika, kulinārija, drāma, fotogrāfija, teniss, badmintons.
Pēc vakariņām – ikdienas izklaižu programma – konkursi, viktorīnas, talantu šovi, diskotēkas, debates.
Katru nedēļu – 3 ekskursijas.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo kopmītnēs, kuras atrodas skolas teritorijā. Vecākie skolēni – istabiņās pa vienam vai pa diviem, jaunākie skolēni – istabiņās pa divi.

Datumi un cenas (2024)

Senior Campus 12 - 17 years

TWO WEEK PROGRAMME
7th - 21st July 2024   
21st July - 4th August 2024   
4th - 18th August 2024   
£3,000.00

THREE WEEK PROGRAMME
7th - 28th July 2024   
28th July - 18th August 2024   
£4,100.00

FOUR WEEK PROGRAMME
7th July - 4th August 2024       
21st July - 18th August 2024   
£5,400.00

SIX WEEK PROGRAMME
7th July - 18th August 2024   
£7,500.00

Junior Campus 8 - 11 years

TWO WEEK PROGRAMME
7th - 21st July 2024   
21st July - 4th August 2024
£3,000.00

FOUR WEEK PROGRAMME
7th July - 4th August 2024   
£5,400.00

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu un ekskursiju programma, transfers no lidostas, veļas mazgāšana un istabiņu uzkopšana, mācību materiāli.
Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu un ekskursiju programma, transfers no lidostas, veļas mazgāšana un istabiņu uzkopšana, mācību materiāli.

Aģentūras reģistrācijas maksa: 55 GBP

Nosaukums Skaits Cena Summa

Summer Course (2 nedēļas)

-

+

30000

Summer Course (3 nedēļas)

-

+

41000

Summer Course (4 nedēļas)

-

+

54000

Summer Course (6 nedēļas)

-

+

75000

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Summer Course (2 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

3000

0

Summer Course (3 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

4100

0

Summer Course (4 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

5400

0

Summer Course (6 nedēļas)

Skaits

Cena

Summa

-

+

7500

0

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.