+37125451444
info@meridian.lv

Kursa ilgums – 2, 3, 4, 5, 6 nedēļas
Vecums – 8-12 un 13-17 gadi
Skolēnu skaits klasē – maks. 8 
Nodarbību skaits nedēļā – 26 vai 30 ( atkarībā no vecuma)
Programma: angļu valoda + akadēmiskie priekšmetiDzīvošana skolas kopmītnē.

Skola

Sherborne International College – starptautiska skola, kas sagatavo ārzemju skolēnus mācībām klasiskajā angļu internātskolā. Pati koledža ir uzcelta ievērojot klasiskās skolas principu un tas ir noticis, pateicoties vienai no vecākajām Lielbritānijas privātskolām - Sherborne School. Vasarā šeit tiek rīkota aizraujoša programma dažādu valstu skolēniem. Šerborna ir neliela un droša pilsētiņa, piemērs tā saucamajai „īstajai” Anglijai, ko jūs nesastapsiet lielās pilsētās. Šeit joprojām ir saglabājušies viduslaiku un Viktorijas laikmeta arhitektūras paraugi, tādējādi piesaistot režisoru un kinematogrāfu pastāvīgu uzmanību vēsturisku filmu uzņemšanai. Koledža rīko vasaras programmu jau vairāk kā 20 gadus, un šo gadu laikā gan skolēni, gan viņu vecāki ir pārliecinājušies par katra programmas elementa (mācību procesa, dzīvošanas, sporta vai kultūras pasākuma) augsto kvalitāti. 

Programma

Mācību programmas mērķis – dot iespēju ārzemju skolēniem gūt pieredzi un izmēģināt mācības klasiskā angļu skolā. Papildus angļu valodai skolēni angļu valodā apgūst arī dažus akadēmiskos priekšmetus. Tas būtiski paplašina viņu vārdu krājumu un dod lielāku pārliecību valodas (pielietošanā) izmantošanā. Nodarbības paiet ātri un interesanti, pateicoties mūsdienīgu mācību metožu izmantošanai. Skolotāji strādā tā, lai uzlabotu visas valodas prasmes, pievēršot īpašu uzmanību akadēmiskajam pielietojumam. Nodarbību skaits nedēļā ir atkarīgs no skolēnu vecuma.8-12 gadi – 26 nodarbības nedēļā13-17 – 30 nodarbības nedēļā Papildus angļu valodai skolēni izvēlas akadēmiskos priekšmetus no sekojoša saraksta:ģeogrāfija, vēsture, matemātika, zinātnes, datorzinātnes, māksla, drāma, kultūra.4 reizes nedēļā 1 stunda tiek veltīta mājas darbu pildīšanai kopā ar skolotāju.

Ārpusklases pasākumi

Pēc nodarbībām klasē skolēnus gaida airzaujoša pasākumu programma. Tiek rīkotas sporta sacensības, intelektuālās spēles, bingo, talantu šovi, tematiskie vakari un karaoke. Skolā ir savs interneta klubs, radošās darbnīcas, fitnesa centrs un baseins. Skolēni var spēlēt badmintonu, volejbolu, basketbolu, futbolu, tenisu, skvošu; nodarboties ar peldēšanu, jāšanu, klinšu kāpšanu, burāšanu un airēšanu ar kajakiem. Katru nedēļu tiek organizētas ekskursijas. Vienu vārdu sakot, garlaicīgi šeit nav.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs. Lielākajā daļā istabu – pa 1-2 cilvēkiem. Jaunākie dzīvo istabās pa 3-4. Visas istabas ir tīras un gaišas, aprīkotas ar jaunām mēbelēm. Katrā kopmītnē dzīvo arī skolas darbinieki, kas rūpējas par kārtību un skolēnu drošību. 

Datumi un cenas (2024)

03.07 - 2, 3, 4, 5, 6 nedēļas
17.07 – 2, 3, 4 nedēļas
31.07 – 2 nedēļasCenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP) nedēļā.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer Course (mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu programma)

-

+

15300

Transfērs vienā virzienā (lidostas Gatwick, Heathrow)

-

+

1500

Summer Course (mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu programma)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1530

0

Transfērs vienā virzienā (lidostas Gatwick, Heathrow)

Ned.

Cena

Summa

-

+

150

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Ned. Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Aģentūras reģistrācijas maksa

Ned.

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolniekiemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.

    Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai meridian.lv. Lasīt vairāk