+37125451444
info@meridian.lv

St. Clare’s atrodas Anglijas dienvidu centrālajā daļā, Oksfordšīras grāfistes administratīvajā centrā un lielākajā pilsētā - Oksfordā. Tā ir skaista, vēstures pilna un internacionāla pilsēta. Oksfordu ieskauj gleznaina Lielbritānijas lauku ainava. Daudzu paaudžu gaitā tā ir iedvesmojusi rakstniekus, māksliniekus, zinātniekus un politiķus. Oksfordā radās visiem pazīstamā Luisa Kerola (Lewis Carroll) “Alise Brīnumzemē” un Dž.R.R.Tolkiena (JRR Tolkien) “Gredzenu pavēlnieks”. Pilsēta ir izlolojusi 47 Nobela prēmijas ieguvēju talantus, kā arī 27 britu premjerministrus un neskaitāmus vadošus biznesa līderus. Šī vieta iedvesmo sapņiem, kā arī veicina ambīciju rašanos.

Oksforda ir starptautisks mācīšanās centrs, kas piesaista šeit mācīties un dzīvot gribošus cilvēkus no visas pasaules. Tajā atrodas vairākas ievērojamas iestādes, piemēram Ashmolean Museum, kas parāda pasaules vēsturi, mākslu un kultūru un Pitt Rivers Museum, kurā glabājas viena no svarīgākajām etnoloģiskajām kolekcijām pasaulē. Oksfordā atrodas arī viena no vecākajām bibliotēkām Eiropā  - Bodleian Library – kurā atrodas vairāk nekā 12 miljoni grāmatu.

Pilsēta atrodas vienas stundas brauciena attālumā ar vilcienu no Londonas. Tā ir neliela, droša pilsēta un lieliska vieta, kur aizvadīt vasaru!

Skola

St. Clare’s Oxford tika dibināta 1953.gadā, tolaik tā darbojās tikai vienā ēkā, kas atradās Banbury Road, Summertown – elegantā rajonā Oksfordas ziemeļos, viena kilometra attālumā no pilsētas centra. Laika gaitā skola attīstījās un, pieaugot studentu skaitam, tika iegādātas papildus ēkas studentu izmitināšanai, savukārt jau esošās ēkas tika pilnveidotas ar modernām telpām mācībām.

Skolā tika izveidota jauna mākslas studija, matemātikas klases un zinātnes laboratorijas, kā arī ēkas ar augstākās kvalitātes izmitināšanas apstākļiem studentiem.

St. Clare’s  galvenā misija – veicināt starptautisko izglītību un savstarpējo sapratni. Skolai ir vairāk nekā 60 gadu akadēmiskā pieredze angļu valodas mācīšanā. Skolas infrastruktūra ir ideāli piemērota, lai dzīvotu un mācītos. Personāls pievērš īpašu uzmanību tam, lai katrs students skolā justos ērti. Valodu programmas jauniešiem un bērniem notiek modernās ēkās skolas kampusos. Pieejamas aprīkotas klases ar nepieciešamo tehnisko un mācību nodrošinājumu.

Mācību programmas (2024)

Skola piedāvā vasaras programmas bērniem Juniors (9-15 g.v.) un jauniešiem Teenagers (15-17 g.v.). Programmas noslēgumā studenti saņem sertifikātu un atskaiti par akadēmisko progresu.

Gan bērnu, gan jauniešu grupām katru nedēļu mācības ir pakārtotas kādai tematikai, piemēram, ekonomika, mūzika un filmas, dizains, fantastikas literatūra utt.

Juniors kursā uzņem ar dažāda līmeņa angļu valodas zināšanām (sākot no Elementary). Mērķis – uzlabot lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas prasmes. Pieejami 2 un 3 nedēļu programmas. Programmā iekļautas trīs ekskursijas nedēļā, dažādas kultūras un sporta aktivitātes pēcpusdienās un vakaros. Šīs programmas studenti dzīvo kampusā, kas veidots tikai Juniors vecuma bērniem un atrodas ļoti drošā vietā, nepārtrauktā skolas darbinieku uzraudzībā. Bērni dzīvo kopmītnēs, ietur ēdienreizes galvenajā ēdnīcā. Dodoties ekskursijās vai izbraucienos, līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas. Kampuss atrodas skaistā vietā, kur ir arī tenisa korti, futbola laukums, peldbaseins, šūpoles un spēļu laukums.

Iespējams izvēlēties:

Active English (9-15 g.) - angļu valoda un aktivitātes, 18 mācību stundas nedēļā.
Datumi un cenas:
no 07.07, 21.07, 28.07 uz 2 nedēļām – 3195 GBP

Young Leaders in Oxford (13-15 g.) – angļu valoda un jauno līderu sagatavošana. Kurss veicina pārliecību un līderības prasmes, 18 mācību stunda nedēļā.
Datumi un cenas:
no 21.07 uz 2 nedēļām – 3395 GBP


Teenagers kursā pieņem ar dažāda līmeņa angļu valodas zināšanām (sākot no Elementary). Mērķis – uzlabot lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas prasmes, kā arī pilveidot vārdu krājumu un pareizu valodas pielietojumu. Pieejamas 2,3 un 4 nedēļu programmas no jūnija vidus līdz augusta vidum.  Programmā iekļauta viena ekskursija nedēļā, dažādas kultūras un sporta aktivitātes pēcpusdienās un vakaros.

Teenagers programmas studenti dzīvo vairākās mājās, pa diviem vai trijiem vienā istabā, netālu no Banbury Road kampusa un par tiem atbild skolas personāla pārstāvis, kam ir atsevišķs dzīvoklis kampusa mājā. Šīs programmas studenti var izvēlēties dzīvot arī angļu ģimenē, istabās pa vienam.

Iespējams izvēlēties:

Interactive English (15-17 g.) - veicina pārliecību un uzlabo valodu zināšanas ar interaktīvās metodes palīdzību, 21 mācību stunda nedēļā.
Datumi un cenas:
no 16.06, 23.06, 30.06, 07.07, 14.07, 21.07, 28.07, 04.08 uz min. 2 nedēļām – 2145 GBP

Intensive English Exam Preparation (15-17 g.) - intensīvā angļu valoda, lai sagatavotos IELTS vai Cambridge eksāmeniem, 25 stundas nedēļā.
Datumi un cenas:
no 30.06, 21.07 uz 3 nedēļām – 3740 GBP

IB Introduction (15-17 g.) - ievads pamata prasmēs, kas nepieciešamas, lai nākotnē iegūtu starptautisko vidējās izglītības atestātu - IB diplomu, ieskaitot literatūru, zinātnes un humanitāros priekšmetus, 25 mācību stundas nedēļā.
Datumi un cenas:
no 30.06, 21.07 uz 3 nedēļām – 4865 GBP

Art and Digital Design in Oxford (15-17 g.) - angļu valoda un māksla: digitālā fotogrāfija, zīmēšana, gleznošana un galeriju apmeklējumi, 25 mācību stundas nedēļā.
Datumi un cenas:
no 07.07, 04.08 uz 2 nedēļām – 3245 GBP

Business in Oxford (15-17 g.) – sagatavo nākotnes uzņēmējus. Kursā apgūst prezentācijas, pētījumu veikšanas prasmes, intervijas tehnikas un vadības zināšanas, 25 mācību stundas nedēļā.
Datumi un cenas:
no 23.06, 21.07 uz 2 nedēļām – 3245 GBP


Cenā iekļauta maksa par mācībām, dzīvošana, ēdināšana, gultas veļas un dvieļu maiņa, aktivitātes, ekskursijas ar ieejas maksām, ceļojuma apdrošināšana, sertifikāts.

Cenā nav iekļauti transfēri, kabatas nauda (ieteicams no 70 GBP nedēļā), depozīts 30 GBP (atgriežams), atsevišķas aktivitātes, piemēram, picas gatavošana, slidošana utt. (no 5-10 GBP), nepilngadīgo pavadoņa sagaidīšana vai reģistrēšana lidostās -70  GBP.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.