+37125451444
info@meridian.lv

Skola

Westonbirt Summer School ir unikāla vasaras valodu nometne, kuras pamatā ir plaši pazīstamā angļu privātskola Westonbirt School. Unikalitāte slēpjas apstāklī, ka britu skolēni piedalās ārpusskolas aktivitātēs, tādējādi palīdzot ārzemju studentiem apgūt ikdienas, “dzīvo” pusaudžu valodu un dabiskāk iekļauties reālajā valodas vidē.

Skola atrodas 90 minūšu attālumā no Londonas skaistajā Glosteršīras grāfistē Anglijas rietumos, vecā 19. gadsimta muižnieku savrupmājā, ko ieskauj gleznaini parki un dārzi.
Izglītības procesu vada Vestonbirtas skolas priekšmetu skolotāji, kā arī pieaicinātie angļu valodas kā svešvalodas skolotāji. Ar skolēnu brīvā laika pavadīšanu pēcpusdienās nodarbojas profesionāli treneri un kultūras pasākumu organizatori.

Mācību programmas

Vasaras programma notiek kopā ar britu skolēniem un ietver angļu valodas apguvi un dalību dažādās akadēmijās: jāšanas, tenisa, golfa, polo, futbolā, ūdens sporta veidos, skatuves mākslā, kā arī Multi-Activity programmā.

Akadēmiskajā programmā iekļautas 15 angļu valodas stundas nedēļā (grupā ne vairāk kā 12 studenti), 5 stundas darbs Project Challenge projektā kopā ar vienaudžiem no Lielbritānijas, līdz 8 stundām apmācības izvēlētajā akadēmijā vai Multi - Activity, 3 braucieni nedēļā, tostarp Londona, Oksforda, Bata, Bristola, Tetberija un Harija Potera studija.

Akadēmiskajā programmā ir iekļauti projektu darbi, kuru laikā papildus valodas pilnveidošanai studenti mācās strādāt komandā, izrādīt līdera īpašības, uzņemties iniciatīvu, izmantot radošās prasmes.

Piedalīšanās varianti akadēmijās
Studenti katru nedēļu var izvēlēties vienu no akadēmijām vai Multi-Activity opciju. Gadījumā, ja izvēlētā akadēmija netiek piedāvāta katru dienu (piemēram, izjādes ar zirgiem), studenti piedalās Multi-Activity programmā.

Ārpusklases pasākumi

Vakara aktivitātes ir jautrība un smiekli, konkursi, viktorīnas un diskotēkas, kas vēl vairāk palīdz stiprināt jaunas draudzības un radīt unikālu atmosfēru, kura atmiņā paliks daudzus gadus.
Katru nedēļu skola organizē vizītes uz slavenām Anglijas pilsētām un to apskates objektiem, tostarp Londonu, Bristoli, Oksfordu, Bātu, Tetberiju, Harija Potera studiju.

Datumi un cenas (2024)

10.07 - 07.08
1495 GBP nedēļā


Papildus izmaksas
Tennis £150
Performing Arts £150
Robotics £150
Cookery £150
Horse Riding £250
Golf £150
Transfēri: Heathrow - 240 GBP, Gatwick - 280 GBP, Stansted - 395 GBP, Luton - 315 GBP, Bristol - 150 GBP.

Apdrošināšana
Programmas cenā ir iekļauta Lielbritānijas ceļojumu apdrošināšanas polise, kas sedz neatliekamo medicīnisko palīdzību un medicīniskos izdevumus, programmas atcelšanu vai samazināšanu, bagāžas vai naudas nozaudēšanu, zādzību vai bojājumus.

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP) nedēļā.

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer Programme (15 stundas x 60 min. nedēļā, dzīvošana, ēdināšana, aprdošināšana)

-

+

14950

Summer Programme (15 stundas x 60 min. nedēļā, dzīvošana, ēdināšana, aprdošināšana)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1495

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.