+37125451444
info@meridian.lv

Vecums: 11-17 gadi

Whitgift skola atrodas Londonas dienvidu daļā, ko ieskauj gleznains parks. Skolas teritorija ir izveidota kā interesanta dažādu dizainu kombinācija. Nevienu neatstās vienaldzīgu japāņu dārzs, zaļais labirints, ūdens dārzs ar eksotisko putnu un dzīvnieku kolekciju. Tas ir tik pārsteidzoši – vērot, kā pa skolas teritoriju brīvi klīst nesteidzīgi pāvi.

Skola

Whitgift skola, kas 1600. gadā dibināta kā internātskola zēniem, nodrošina augstas kvalitātes akadēmisko izglītību, kuras mērķis ir sasniegt vislabākos rezultātus ceļā uz iekļūšanu kādā no pasaules labākajām universitātēm. Vasarā skolas teritorijā tiek rīkotas programmas, kas nodrošina iespēju bērniem no dažādām valstīm uz īsu laiku iejusties klasiskās angļu skolas audzēkņu dzīvē. Skolas darbinieki nodrošina diennakts uzraudzību gan mācību, gan atpūtas laikā.
Skolas teritorijā atrodas moderns sporta komplekss ar 25 metru garu slēgto baseinu, fitnesa zāles, tenisa korti, skvoša un golfa laukumi, koncertzāle, mūzikas studija un pat sava filmu studija.

Skolas galvenais uzdevums ir nodrošināt skolēniem maksimālu komunikāciju angļu valodā, tāpēc skolā tiek ievērota interesanta sistēma, lai palīdzētu   ārvalstu skolēniem sasniegt vislabākos rezultātus  angļu valodas apgūšanā. Svarīgs faktors jebkuras valodas apguvē ir sazināšanās ar saviem vienaudžiem, kam tā ir dzimtā valoda, tāpēc skola rūpīgi izvēlas labākos skolenus, kas piedalās nodarbībās klasē un ārpusklases pasākumos,tādējādi rosinot ārvalstu jauniešus sazināties angļu valodā. Tas palīdz padarīt šo valodas apguves procesu dabisku un vieglu, un bieži vien šāda veida komunicēšana pāraug ilgā draudzībā.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti skolas teritorijā jaunajās rezidencēs, kas atvērtas 2013. gadā. Pa rezidences logiem  var izbaudīt brīnišķīgu skatu uz ūdens dārzu ar tā eksotiskajiem iemītniekiem. Visas istabas ir divvietīgas vai trīsvietīgas ar visām ērtībām. Skola cenšas izmitināt vienā istabā dažādu tautību skolēnus ar mērķi nodrošināt papildus valodas prakses iespējas. Rezidencē ir pieejams bezvadu internets. Skola piedāvā trīsreizēju ēdināšanu, kā arī papildus nelielas uzkodas divas reizes dienā.

Mācību programmas

Skola cenšas nodrošināt maksimālu iekļaušanos angļu valodas vidē. Atkarībā no skolēnu vecuma viņi tiek iedalīti jaunākajā grupā (11-14 gadi) vai vecākajā grupā (14-17 gadi). Iedalīšana piemērota līmeņa grupā notiek, balstoties uz testu, kas notiek pirmajā dienā pēc ierašanās. Mācību procesā skolotāji rūpīgi seko katra audzēkņa progresam un regulāri sniedz savus ieteikumus. Katru nedēļu skolēni saņem ziņojumus par savām sekmēm, kas elektroniskā formā tiek nosūtīts arī viņu vecākiem. Visiem skolotājiem angļu valoda ir dzimtā valoda, kā arī visiem ir angļu valodas kā svešvalodas pasniedzēja starptautiskā kvalifikācija.

Mācību programma sastāv no diviem mācību moduļiem. Kurss General English Skills ietver sevī 3 stundas pa 60 minūtēm angļu valodu rīta pusē (9.00 - 12.30), un tā mērķis ir attīstīt pamata valodas prasmes.
Pēcpusdienā programma tiek papildināta ar kursu  English in Action (1,5 stundas dienā, 13.30 - 15.45). Jaunākās grupas skolēni (11-14) koncentrējas uz dažādu sociālo prasmju apspriešanu un apgūšanu, kas nepieciešamas ikdienas dzīvē. Viņi apgūst prezentācijas sagatavošanas un novadīšanas prasmes, kā arī komunikācijas un komandas darba pamatus.
Vecākās grupas jaunieši (14-17 gadi) liek akcentu uz eksāmenu prasmju attīstīšanu English Exam Skills, sagatavojoties tādiem eksāmeniem kā PET, FCE, CAE, TOEFL, TOEIC vai IELTS.

Pre-IB / Pre-GCSE Programma
Whitgift School pēc IB rezultātiem ieņem 15. vietu pasaulē. Pre-IB / Pre-GCSE vasaras programma ir unikāls trīs nedēļu kurss, kas palīdz topošajiem studentiem pieredzējušu skolotāju vadībā sagatavoties uzņemšanai IB / GCSE programmā .

Pasākumu programma

Ārpusklases aktivitātes ir neatņemama mācību procesa sastāvdaļa un lieliska iespēja apgūt valodu ārpus mācību auditorijām. Skolēni tiek sadalīti pēc vecuma (11-14 un 14-17 gadi). Visos pasākumos tiek iesaistīti arī akadēmisko programmu audzēkņi.

Skola, plānojot programmu, pamatojas uz diviem ārpusklases aktivitāšu rīkošanas principiem. Pirmais variants ietver sevī dažādus aktīvas darbības veidus (Multi-Activity), kurā skolēniem tiek piedāvāts plašs sporta disciplīnu klāsts un dažādu interešu nodarbības (katru nedēļu 2 veidi): hokejs, badmintons, ūdens polo, frisbijs, lietišķā māksla, izdzīvošanas skola ekstremālās situācijās. Multi-Activity programmas darbojas visu vasaras sezonu. 
Otrais variants ietver sevī skolēnu dalību tā sauktajās akadēmijās (Academies), kur nodarbības notiek pieredzējušu mentoru un treneru vadībā (4 x 90 minūtes nedēļā). Skolēnu izvēlei tiek piedāvātas šādas akadēmijas (sadalītas pa dažādām nedēļām):

1./3./5. nedēļa

Tennis
Football
Art
Horse Riding (150 GBP/week)
Hiking/Orienteering
Table Tennis
Badminton
Dance
Sofball

2./4./6. nedēļa

Hockey
Fencing (150 GBP/week)
Basketball
Rock Climbing (150 GBP/week)
Crafts
Animal Care
Survival Skills
Swimming & Water Polo
Volleyball

Turklāt vakaros notiek dažādas jautras aktivitātes, spēles un viktorīnas: 
talantu šovs, diskotēkas, karaoke, mini Olimpiskās spēles un citi.

Pateicoties tam, ka skola atrodas tikai 30 minūšu attālumā no Londonas centra, skolēni var apmeklēt daudzas ievērojamas vietas Lielbritānijas galvaspilsētā un tai tuvējās pilsētās - London Eye, Madame Tussauds muzeju, studiju, kur uzņēma filmu par Hariju Poteru, Chelsea futbola klubu, mūziklus, Thorpe Park un daudzas citas. Ieejas biļetes ir iekļautas kursu cenā.

Datumi un cenas (2024.g.)

General English

2 weeks - £3700
Sunday 7 July – Sunday 21 July
Sunday 21 July – Sunday 4 August
Sunday 4 August – Sunday 18 August

3 weeks - £5300
Sunday 7 July – Sunday 28 July
Sunday 28 July – Sunday 18 August

4 weeks - £6600
Sunday 7 July – Sunday 4 August
Sunday 21 July – Sunday 18 August

6 Weeks - £9250
Sunday 7 July – Sunday 18 August

Pre-IB / Pre-IGCSE
3 Weeks - £6350
Sunday 7 July – Sunday 28 July
Sunday 28 July – Sunday 18 August

Cenā iekļauts

Mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu un ekskursiju programma, transfērs no lidostas (9:00 - 18:00), drēbju mazgāšana un telpu uzkopšana, mācību materiāli.

Papildus izdevumi

aviobiļetes, aģentūras reģistrācijas maksa, apdrošināšana, golfa, jāšana, paukošanas un klinšu kāpšanas akadēmija (100 GBP/ned.)

Nosaukums Progr. Cena Summa

General English - 2 nedēļas

-

+

37000

General English - 3 nedēļas

-

+

53000

General English - 4 nedēļas

-

+

66000

General English - 6 nedēļas

-

+

92500

Pre-IB / Pre-IGCSE Course - 3 nedēļas

-

+

63500

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

5555

General English - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

3700

0

General English - 3 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

5300

0

General English - 4 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

6600

0

General English - 6 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

9250

0

Pre-IB / Pre-IGCSE Course - 3 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

6350

0

Aģentūras reģistrācijas maksa

Progr.

Cena

Summa

-

+

55

55

Summa: 0 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.