+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Skolas ACE English Malta galvenā mītne atrodas Maltas populārākajā pilsētā St Julian’s. Šī ir tūristu iecienīta vieta, kas var lepoties ar greznām viesnīcām, kafejnīcām, restorāniem un daudzām citām vietām, kur labi atpūsties un lieliski pavadīt laiku.

Skolai ir arī filiāle Mostas pilsētā, kura atrodas Maltas galvaspilsētas Valletas ziemeļaustrumos. Vēsturiskā pilsēta ar 20 000 iedzīvotājiem ir gan tūristu, gan vietējo iedzīvotāju iecienīta vieta mierīgai atpūtai.

Skola

Atkarībā no sezonas un brīvo vietu skaita programmā skolēnu programmas notiek St Julian vai Lijas pilsētās. Vasaras programma 12-17 gadus jauniem studentiem norit klusā Lijas rajonā. Nodarbības tiek vadītas plašās auditorijās ar mūsdienīgu aprīkojumu, tai skaitā interaktīvajām tāfelēm. Visas telpas ir aprīkotas ar gaisa kondicionieriem. Skolu ir akreditējusi Maltas Izglītības ministrija.

Mācību programmas

Skola piedāvā dažādas intensitātes programmas bērniem vecumā no 12-17 gadiem. Junior English  progammas nodarbības (20 mācību stundas x 45 min nedēļā) notiek dienas pirmajā pusē. Skolēnu skaits grupā: 5-15 cilvēki. Īpaša uzmanība tiek pievērsta runas prasmju attīstīšanai, kuras pēc tam vakara pasākumos palīdz bērniem komunicēt ar saviem vienaudžiem no citām valstīm.

Pirms kursu sākuma visi studenti veic angļu valodas zināšanu pārbaudes testu. Skolēni var izvēlēties arī programmu Mini-Intensive (30 stundas x 45 min nedēļā), kur grupā ir ne vairāk kā 5 cilvēki, vai Junior Intensive (20 nodarbības grupā + 10 nodarbības x 45 min individuālo nodarbību nedēļā).

Datumi: 24.06 - 11.08

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu programma, mācību materiāli, transfērs, sertifikāts.


! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā EUR (2024.g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

Nosaukums Ned. Cena Summa

Junior Vacation (12-17 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē pa 3-4, FB)

-

+

10500

Transfērs abos virzienos

-

+

500

Junior Vacation (12-17 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē pa 3-4, FB)

Ned.

Cena

Summa

-

+

1050

0

Transfērs abos virzienos

Ned.

Cena

Summa

-

+

50

0

Dzīvošana

Skola piedāvā dzīvošanu skolas rezidencē. Dzīvošana ir iekļauta kursa cenā

Pasākumu programma

Brīvo laiku skolēni lielākoties pavada svaigā gaisā. Pasākumu programmā iekļautas sporta nodarbības, atpūta smilšu pludmalē, ekskursijas, kino apmeklējumi un daudzas citas izpriecas.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

4545

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

45

45

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.