+37125451444
info@meridian.lv

Skola

Skola ir dibināta 1999.gadā, un tā ir izvietota skaistā maltiešu villā 150 m attālumā no jūras. Par skolas augsto kvalitāti liecina tās akreditācijas un dalība starptautiski atzītās asociācijās un organizācijās. Tā ir organizācijas FELTOM dalībniece, tai ir Maltas Izglītības ministrijas un Maltas Tūrisma asociācijas licence, un tā ir vienīgā skola Maltā, kas ietilpst Quality English asociācijā.

Skolā strādā profesionāla un draudzīga komanda, kas mīl savu darbu un dara visu iespējamo, lai Maltā pavadītais laiks ikvienam skolēnam paliktu atmiņā kā spilgts un interesants notikums. Visi skolotāji ir profesionāli speciālisti ar lielu darba pieredzi, kuru dzimtā valoda ir angļu (Maltā tas ir būtiski). Nodarbības notiek interesantā un aizraujošā veidā, skolēniem pat neievērojot, cik svarīgas lietas tiek apgūtas. Viņi tikai pamana, ka ar katru dienu arvien raitāk var sarunāties angliski un no kaut kurienes uzrodas jauni vārdiņi.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Skola ir mūsdienīgi aprīkota, visās klasēs ir interaktīvās tāfeles, šeit ir arī skolēnu atpūtas istaba, pašmācības centrs, interneta kafejnīca un jumta terase ar dārzu. Skolā ir ierīkoti kondicionieri un bezvadu internets.

Mācību programmas

Programmā ir iekļautas 20 angļu valdoas nodarbības nedēļā. Apmācība ir balstīta uz komunikatīvo metodiku, un galvenais mērķis ir panākt, lai skolēni pārliecinoši varētu izmantot angļu valodas zināšanas gan ikdienas situācijās, gan akadēmiskajās mācībās. Ārzemju skolēnus māca vietējie pedagogi, kas ir specializējušies konkrētas vecuma grupas apmācībai. Izmantojot visdažādākos paņēmienus un metodes: lomu spēles, viktorīnas, projektu darbus grupās un debates, pasniedzēji panāk, ka nodarbības ir gan interesantas, gan rezultatīvas.

Skola piedāvā dzīvošanu maltiešu ģimenēs vai skolas rezidencē istabās pa 2-3 cilvēkiem. Trīsreizēja ēdināšana – kontinentālas brokastis, iepakotas pusdienas un vakariņas.

Datumi:  24.06 - 23.08

Cenā iekļauts: transfēri, mācības, testēšana, mācību materiāli, dzīvošana rezidencē, ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā EUR (2024.g.)

Nosaukums Ned. Cena Summa

Summer camp (10-17 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē TWIN / TRPL)

-

+

7500

Transfērs vienā virzienā

-

+

500

Summer camp (10-17 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē TWIN / TRPL)

Ned.

Cena

Summa

-

+

750

0

Transfērs vienā virzienā

Ned.

Cena

Summa

-

+

50

0

Pasākumu programma

Malta – tā ir saule, jūra, gadsimtiem sena vēsture, angļu valoda un vienaudži no dažādām valstīm. To visu apvienojot, skola ir izveidojusi lielisku pasākumu programmu. Skolēnus gaida ekskursijas profesionālu gidu pavadībā uz Valletu un seno laiku galvaspilsētu Mdinu; atpūta un peldēšanās smilšainajās pludmalēs; dažādi sporta pasākumi, putu diskotēkas, pludmales diskotēkas, bārbekju, boulings un daudz kas cits.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Skolas reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Skolas reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.