+37125451444
info@meridian.lv

Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta, tās iedzīvotāju skaits ir 1,3 miljoni. Viena no drošākajām un tūristu iecienītākajām Vācijas pilsētām. Šeit ir ļoti daudz muzeju un galeriju. Visapmeklētākās ir vecā un jaunā Pinakotēka, kur ir apskatāmas 18.-19.gs. Eiropas mākslinieku gleznas, kā arī mūsdienu Pinakotēka – viens no lielākajiem muzejiem pasaulē. Skolēni ar lielu interesi apmeklē gan Vācu muzeju, kurā var iepazīties ar dabaszinātnes un tehnikas sasniegumiem, gan Olimpisko ciematu un Bavārijas kinostudiju. Minhene ir aizraujoša studentu un jauniešu pilsēta ar neskaitāmām kafejnīcām, veikaliem, sporta un kultūras centriem. Šeit pastāvīgi notiek kāds festivāls, koncerts vai gadatirgus. Minhenē nav vietas garlaicībai un bezdarbībai.

Skola

Skola atrodas Minhenes centrā tehniskās koledžas telpās, netālu no Vācu muzeja. Skolēnu rīcībā ir moderni aprīkotas klases, spēļu istaba ar galda tenisu, galda futbolu un citām spēlēm, kā arī liela sporta zāle un spēļu laukumi.

Mācību programmas

Mācību procesā tiek pievērsta uzmanība visu valodas iemaņu attīstīšanai un pilnveidošanai, kā arī skolēna prasmei izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās. Nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai. Katru pirmdienu notiek zināšanu pārbaude par iepriekšējā nedēļā apgūto. Katru zināšanu līmeni pabeidzot, skolēni liek eksāmenu, kura rezultāti tiek ņemti vērā izdodot sertifikātu.

Skolēnu skaits klasēs – 5-10.
Intensīvais kurss – 30 nodarbības nedēļā
Līmeņi: A1 – C2 (no elementāra līdz augstākajam)

DATUMI (2024)

07.07 - 17.08

Ierašanās diena – svētdiena pirms kursa sākuma.
Izbraukšana – sestdienās.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 3 nedēļas

-

+

40800

Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 6 nedēļas

-

+

81600

Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 3 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

4080

0

Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 6 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

8160

0

Transfērs

Nosaukums Skaits Cena Summa

Transfērs vienā virzienā (Minhenes lidosta)

-

+

500

Transfērs vienā virzienā (Minhenes lidosta)

Skaits

Cena

Summa

-

+

50

0

Pasākumu programma

Skolā ir viss nepieciešamais sporta nodarbībām. Skolēni var spēlēt futbolu, volejbolu un basketbolu. Skolai ir savs slēgtais baseins un alpīnisma siena. Netālu atrodas tenisa korti un āra baseins. Pa nedēļas vidu tiek piedāvāti dažādi ārpusskolas pasākumi, bet sestdienās – ekskursijas uz Alpiem, Noišvanštainas pili, Nirnbergu, Zalcburgu vai Rēgensburgu. Skolēni ir pastāvīgā skolas personāla uzraudzībā.

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.