+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vidējā izglītība ārzemēs ASV North Broward Preparatory School

www.nbps.org

Dibināšanas gads – 1957.
Skolas tips – jauktā tipa internātskola zēniem un meitenēm.
Kopējais skolēnu skaits – 1400.
Skolēnu skaits 9.-12. klasēs – 700.
Skolēni kopmītnēs – 264.

Skola

Skola atrodas Fortlauderdeilas piepilsētā, kuru mēdz dēvēt par Amerikas Venēciju, jo visu pilsētu pārklāj plašs kanālu tīkls. Turklāt pilsētu bieži vien dēvē par jahtu un pludmales atpūtas galvaspilsētu. Smilšainas pludmales šeit stiepjas 37 km garumā. Pēc amerikāņu standartiem šī ir neliela pilsētiņa ar 170 000 iedzīvotājiem.Skolā mācās bērni no 3 līdz pat 18 gadu vecumam, un kopmītnēs lielākoties mitinās tieši ārzemju skolēni. Skola uzsver, ka tā ir internacionāla mācību iestāde, kur katrs skolēns var pilnībā atklāt savu akadēmisko potenciālu un saņemt visu nepieciešamo pilnvērtīgai attīstībai. Skolā māca savus audzēkņus kritiski domāt, palīdz atrast nodarbes brīvajam laikam, māca pilsonisko atbildību un spēju pašam pieņemt lēmumus.Skolas kampuss ir 32 hektārus plašs, un tajā atrodas mācību ēkas, laboratorijas, kopmītnes, mūzikas un deju studijas, 2 bibliotēkas, mākslas studija, spēļu laukumi, trenažieru zāle, sporta zāle, baseini, tenisa korti, ēdnīcas, studentu kafejnīca, stadions un beisbola laukums. Visā skolas teritorijā ir pieejams bezvadu internets. 

Programmas

Skola strādā pēc amerikāņu izglītības sistēmas. Vecāko klašu skolēni, kuri plāno iestāties labākajās universitātes, var mācīties AP (Advanced Placement) līmeņa priekšmetus. Šie mācību priekšmeti atbilst universitātes pirmā kursa līmenim un, līdz ar to, izceļ skolas absolventus citu abiturientu vidū. 11. un 12. klasē skolēniem ir iespēja mācīties starptautiskajā IB (International Baccalaureate) programmā. 

Ārpusklases pasākumi

Skola velta lielu uzmanību tam, lai katrs skolēns iesaistītos kādos ārpusklases pasākumos, tāpēc tiek organizēti dažādi interešu klubi un organizācijas, kuras palīdz uzlabot līdera dotības un savstarpējās attiecības. Katrs skolēns var atrast sev piemērotu nodarbošanos, kas iespējams palīdzēs izvēlēties arī nākotnes profesiju.

Klubi: šaha klubs, ķīniešu valodas un kultūras pulciņš, jauno rakstnieku klubs, debašu klubs, ekologu biedrība, mini ANO, teātra studija, franču valodas pulciņš, investīciju klubs, matemātiķu pulciņš, Harija Potera fanu klubs, fitnesa un veselīgs dzīvesveidanodarbības, kā arī daudzas labdarības organizācijas.
Skolā ir izcila mūzikas nodaļa. Skolēni var apgūt mūzikas teoriju, kā arī spēlēt dažādus instrumentus vai dziedāt. Skolai ir savs koris, orķestris, džeza ansamblis, kā arī stīgu orķestris. 

Sports

Beisbols, basketbols, boulings, paukošanās, futbols, hokejs, golfs, regbijs, peldēšana, vieglatlētika, volejbols, tenniss, lakross, karsējmeitenes.

Dzīvošana

Skolēni mitinās skolas kopmītņu istabiņās pa 2-4 cilvēkiem. 

Dokumenti, lai iestātos

• Pēdējā semestra un iepriekšējo divu gadu liecības.
• Angļu valodas zināšanu apliecinājums (IELTS, TOEFL, TOEFL junior vai Oxford online Placement TEST).
• Raksturojums no skolas direktora un kāda skolotāja.
• Pases kopija. 

Mācību maksa 2019./2020. mācību gadā

Mācības, dzīvošana, ēdināšana – 62 250$ gadā
Depozīts – 5000$
Papildus izdevumi – 6000$ (sedz dzīvošanas izmaksas īsu brīvdienu laikā, grāmatas, formu, tehniskā aprīkojuma izmantošanu)

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.