+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1995.
Jauktā tipa privātskola zēniem un meitenēm.
Skolēnu skaits – 150.
Maksimālais skolēnu skaits klasē – 15.
Skolēnu vecums – 15-19 gadi

Toronto ir Kanādas lielākā pilsēta un Ontario provinces galvaspilsēta. Šī pilsēta ir ļoti daudznacionāla, un ekonomiskā ziņā tā virza uz priekšu visu valsti. Dzīves līmeņa ziņā tā ietilpst pasaules labāko pilsētu pieciniekā. Šeit bankas un biroji izvietojušies blakus zaļiem parkiem un dārziem. Toronto ir arī kultūras centrs, kurā atrodas daudzi teātri, koncertu zāles, mākslas galerijas un muzeji, tai skaitā arī Kanādas lielākie muzeji Ontario Karaliskais muzejs un Ontario māksas galerija, kas ir viena no lielākajām mākslas galerijām Ziemeļamerikā. Pilsētā bieži notiek dažādas starptautiskas mākslas izstādes.
Toronto ir pilsēta ar savu enerģiju, bet tās cilvēki mīl veselīgi dzīvot un nodarboties ar sportu. Tieši Toronto pilsētā tika uzbūvēts pirmais stadions ar nolaižamu jumtu Rogers Centre, kur vēl joprojām notiek futbola un hokeja spēles.
Tāpat neviens nepaliks vienaldzīgs pret Niagāras ūdenskritumu, kas atrodas tikai 140 km attālumā no Toronto uz ASV un Kanādas robežas.

Skola

Koledža piedāvā gan vidējās izglītības programmu, gan arī sagatavošanas programmu mācībām universitātē tiem skolēniem, kas vidējo izglītību jau ieguvuši savā valstī. Ontario provinces izglītības ministrija ir akreditējusi Braemar College. Skolēnu vidū ir audzēkņi no dažādām pasaules valstīm, līdz ar to visi mācās starptautiskā vidē, kur var iepazīties ar atšķirīgām tradīcijām un vērtībām. Tieši skolā tiek nojauktas robežas un iegūta prasme komunicēt ar citu tautu pārstāvjiem, kas pēc tam palīdz gan mācībās, gan karjerā.  Lielu lomu skolēnu akadēmiskajos rādītājos un personības attīstībā spēlē arī nemitīgais skolotāju atbalsts. Savukārt nelielas skolēnu skaits klasē ļauj rast individuālu pieeju katram skolēnam.

Programmas

Visas skolas programmas veidotas ar mērķi ļaut skolēniem realizēt savu akadēmisko, personīgu un sociālo potenciālu. Lai to panāktu skolēni mācās klasēs ne vairāk par 15 skolēniem.

High School Programme paredzēta 9. – 12. klašu skolēniem, kuri vēlas iegūt vidējās izglītības sertifikātu Kanādā. Lai iestātos kādā no Kanādas universitātēm, nepieciešams sakrāt 30 kredītpunktus. Tiem skolēniem, kas dodas uz Braemar College mācīties pēdējos 2 vidusskolas gadus, kredītpunktos tie ieskaitīti arī tie priekšmeti, kas tika apgūti vēl Latvijā.

Canada Experience Programme ir apmaiņas programma, kuras rezultātā skolēniem ir iespējams iepazīties ar Kanādas kultūru un mācību sistēmu, iejūtoties Braemar College gaisotnē vienu vai vairākus semestrus. Viens semestris ilgst tikai 9 nedēļas. Arī tiem skolēniem, kuru angļu valodas līmenis nav ārkārtīgi augsts, nav jāuztraucas, jo paralēli ierastajām mācībām, skolēni apgūst angļu valodu attiecīga līmeņa klasēs. Vasarās šīs programmas ilgums ir 7 nedēļas .

College Preperation Programme and University Preperation Programme paredzēta tiem skolēniem, kuri vēlas pēc tam turpināt mācības kādā koledžā vai universitātē, bet vēl nejūtas tam pietiekami gatavi. Šo programmu ietvaros skolēni iegūst Ontario augstākās izglītības diploma, Braemar College personās palīdz viņiem pieteikties un iekļūt skolēnu izvēlētajās augstākās izglītības iestādēs atbilstoši viņu prasmēm un iespējām.

Ārpusklases pasākumi

Viens no skolas galvenajiem mērķiem ir piedāvāt saviem audzēkņiem plašas iespējas, kas viņiem ļautu attīstīt ne tikai savas akadēmiskās dotības, bet arī sociālās prasmes un iemaņas, tāpēc Braemar College rūpējās, lai skolēni dotos dažādās mācību ekskursijās gan Toronto pilsētā, gan tās apkārtnē. Reizi nedēļā skolēniem tiek piedāvāts brauciens uz kādu vietu Toronto – boulingu, kino, muzeju u.t.t. Netālu no koledžas atrodas Rojs Tomsons koncertzāle, Ontario Karaliskais muzejs un Ontario mākslas galerija. Arī uz vietas skolā ir pieejami dažādi pulciņi, kurā skolēni var attīstīt savas spējas un atrast jomas, kurās sevišķi izceļas viņu talants, piemēra, skolēnu padomē, franču valodas vai fotografēšanas pulciņā. Skolēnu padome organizē dažādus pasākumus, piemēram, Helovīna ballīti, izlaiduma balli un koncertus.

Sports

Sports ir neatņemama skolas sastāvdaļa. Braemar College skolēniem ir iespēja nodarboties ar sportu Toronto Universitātes sports centrā, kurš arī veido futbola, basketbola un hokeja komandas.
Skolā visiecienītākie sporta veidi ir krikets, futbols, basketbols, peldēšana, teniss, hokejs, vieglatlētika, badmintons, galda teniss, netbols un hokejs.

Dzīvošana

Braemar College dzīvošana tiek organizēta kanādiešu viesģimenēs, kas laika gaitā tikušas rūpīgi pārbaudītas un izvērtētas. Lielākā daļa viesģimeņu atrodas 30 – 50 minūšu brauciena attālumā no skolas. Viesģimenēs katram skolēnam ir sava istaba un bezvadu internets. Tāpat ģimene nodrošina arī ēdināšanu trīs reizes dienā. Lielākā priekšrocība dzīvošanai ģimenē, protams, ir angļu valodas pielietošana arī ārpus nodarbībām skolām. Turklāt tā ir lieliska iespēja klātienē iepazīt Kanādas kultūru un tradīcijas.

Iestāšanās dokumenti

Papildus iestāšanās formai jāiesniedz arī pēdējo 3 gadu liecības.

Mācību maksa 2024./2025. m.g.

Mācības – 22,400$ gadā
Dzīvošana ģimenē – 15,330$ gadā (365 $ nedēļā)
Reģistrācijas maksa – 300$
Ģimenes piemeklēšana– 300$
Aizbildņa pakalpojumi– 1,000$

Summer Elite Teen Program – 6,750$ (4 nedēļas), ieskaitot mācības, dzīvošana vienvietīgā istabiņā, ēdināšana, apdrošināšana, mācību materiāli, transfēri, reģistrācijas maksa.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.