+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vidējā izglītība ārzemēs Latvija Exupery International School

Atrašanas vieta:

Rīga, Latvija (tuvākā lidosta – Rīga, atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no skolas)

Dibināšanas gads: 2016
Skolēnu vecums: 2,5 – 18 gadi
Mācību valoda: angļu
Mācību veids: dienas, pansija
Mācību tips: jaukts
Skolēnu skaits: 232

Skola
Exupery International School – starptautiska pilnas pansijas vidusskola Rīgā bērniem no visas pasaules.

Skola ir dibināta 2016. gadā, un ļoti ātri tā ir ieguvusi pirmklasīgās mācību iestādes statusu. Mācības šajā skolā ir pārdomātas līdz pat sīkumam, sākot no mācību un dzīvošanas apstākļiem līdz pat ārpusklases nodarbībām (STEAM, radošie pulciņi, projekti par vides aizsardzību, ceļojumi un brīvprātīgo programmas). Mācības notiek angļu valodā ar papildu iespēju studēt franču, krievu un latviešu valodu. Exupery International School ir IB World Schools dalībniece, kā arī Starptautisko Skolu padomes (CIS) locekle. Tā piedāvā mācību programmas bērniem no 2,5 līdz 18 gadiem.

10., 11. un 12. klašu skolēniem skolai ir starptautisko Kembridžas eksāmenu autorizācija (CIE), kas ļauj veikt eksāmenus IGCSE, kā arī īstenot izglītības programmas A-Level apguvi.

Exupery skolas audzēkņi var izvēlēties mācību veidu – dienas vai pansiju (no 14 gadu vecuma). Mācību process ir organizēts, pamatojoties uz starptautisko programmu International Baccalaureate, un garantē skolēniem augstu zināšanu līmeni, kas ļauj iestāties pasaules labākajās augstskolās.

Skolas vislielākā vērtība ir cilvēki. Pansijas skolā strādā spēcīga akadēmiska pedagogu komanda no Lielbritānijas, ASV, Austrālijas, Francijas, Latvijas un citām valstīm. Izglītības kvalitāte ir atkarīga nevis no atrašanas vietas, bet no attiecībām starp skolotāju un skolēnu. Ir svarīgi, lai skolēni kļūtu par novatoriem, attīstītu radošumu gan mācību procesā, gan dzīvē, būtu spējīgi strādāt komandā un labi pielāgoties strauji mainīgiem apkārtējās pasaules apstākļiem. Exupery Starptautiskajā vidusskolas izglītības procesā tiek īstenota personiski orientēta pieeja. Skolotāji dalās ar savu pieredzi, vada skolēnus mācību procesā un sniedz viņiem vispusīgu atbalstu.

Kāpēc izvēlēties Exupery?

Akadēmiskā vide
Nopietna attieksme pret mācībām ir daļa no pieaugšanas un sagatavošanas mācībām augstskolā. Exupery Starptautiskajā vidusskolā zina, kā pareizi uzturēt līdzsvaru starp mācībām, atpūtu un izklaidi. Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē investīcijas sava bērna kvalitatīvā izglītībā ir vienīgais ieguldījums, no kura jūs noteikti saņemsiet labas dividendes. Exupery Starptautiskās skolas pieredze to pierada jau vairākus gadus.

Vispusīgs atbalsts un rūpes
Mācības un dzīve pansijas skolā iemācīs skolēnus būt patstāvīgiem, bet tajā pašā laikā viņi saņems diennakts atbalstu un uzmanību. Augsti kvalificēti un uzticīgi savai profesijai pedagogi ne tikai organizē mācību procesu, bet arī atbalsta skolēnus ārpus tā – vakaros un brīvdienās.

Patstāvībā darbībā
Dzīve tālu no mājām var kļūt par smagu pārbaudījumu pusaudžiem. EIS skolēni mācās, kā būt atbildīgiem un patstāvīgiem, kā plānot savu laiku. Viņiem parādās motivācija rūpēties par sevi un iegūt jaunus draugus – tādā veidā viņi iegūst dzīves prasmes, kuras netiek pasniegtas parastās skolās.

Starptautiska vide
EIS skolēni ir pasaules pilsoņi, un viņi mācās pielāgoties pasaulei. Exupery vidusskola ir globāla zināšanu, prasmju, kultūras un pieredzes vide. Šāda pieredze ir nepieciešama, lai iestātos pasaules labākajās augstskolās.

Aprīkojums skolā
EIS skolas ēku kopējā platība ir lielāka par 12 000 m2. Visas ēkas ir projektētas un uzbūvētas tradicionālajā Exupery eko stilā. Mācību klases, zinātniskās laboratorijas, mākslas studija, teātra zāle, divas bibliotēkas, vairākas patstāvīga darba un atpūtas zonas ir pārdomātas un izveidotas mācību drošībai un komfortam. Galvenā pieeja mācību procesa organizācijai ir ‘kovorkings’. Skolēniem patīk strādāt kopā, kad viņi nav ierobežoti ar klases sienām un var atrast sev ērtāku vietu nodarbībām.

Ēkas projektēšanas procesā prioritātē bija ekoloģiskums un ergonomika. Visās klasēs ir optimāls apgaismojums, pateicoties mākslīgās un dabīgās gaismas kombinācijai. Ventilācijas sistēma nodrošina gaisa atjaunošanu 8 reizes stundā, akustiskie paneļi palīdz kontrolēt trokšņa līmeni.

Mūsdienu tehnoloģijas ir integrētas skolas ikdienas dzīvē pateicoties teicamam aprīkojumam: virtuālās realitātes zona, 3D printeri, sintezatori, Apple TV, interaktīvās tāfeles, planšetdatori, iMac un PC-klases.

Skolā arī ir bibliotēka, kurā atrodas 10 tūkstoši grāmatu četrās valodās – latviešu, angļu, franču un krievu.

Izmitināšana pansijas skolā
EIS skolas skolēniem ir visas mūsdienu kampusa priekšrocības. Starp izmitināšanas plusiem var uzsvērt ērtu izvietojumu, ģimeniski siltu atmosfēru, harmonisku mācību un izklaižu apvienojumu un pastāvīgu atbalstu no skolas personāla puses. Skolēniem ir plaša ārpusklases nodarbību izvēle – pulciņi, izklaides un ceļojumi.

 • Ēdināšana pēc pilnas pansijas sistēmas mājīgā ēdnīcā.
 • Izmitināšana istabās pa 2-3 cilvēkiem.
 • Istabas ir aprīkotas ar visām ērtībām.
 • Ērtas atpūtas zonas.

Ārpusklases pasākumi
Exupery International School cenšas apvienot produktīvu apmācību ar jautru un noderīgu vaļasprieku. Papildu nodarbībās skolēni iegūst praktisko pieredzi, var izmēģināt sevi jaunās nozarēs, izvēlēties savu profesiju un atrast hobiju visai dzīvei. Ārpusklases nodarbību galvenie virzieni ir STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, and Mathematics) – priekšmeti ir vērsti uz topošo dizaineru, arhitektu, 3D izstrādātāju un citu interesēm. Skolā arī darbojas papildu sporta, mākslas un humanitāro zinātņu pulciņi.

Skolas audzēkņi pēc pašu vēlēšanās var doties izglītojošajos ceļojumos. Pēdējo gadu laikā skolēni apmeklēja Ķīnu, Angliju, Vāciju, Austrāliju, piedalījās Rīgas ballē un dažādās labdarības akcijās.

Studiju maksa 2020/2021 mācību gadā (EU)
Dokumentu iesniegšana notiek tiešsaistē visa gada laikā.
Mācību gada sākums – 1. septembrī.
Studiju maksa par dienas programmām (gadā):

 • bērnudārzs (2,5 – 5 gadi) - 11 900 €
 • sākumskola (6 – 11 gadi) - 14 290 €
 • pamatskola (12 – 16 gadi) - 15 430 €
 • vidusskola (17 – 18 gadi) - 16 430 €

Mācības pansijas skolā (gadā):
pilna pansija: (15-16 gadi) – 31 000 €, (17-18 gadi) – 32 000 €
nedēļas pansija: (15-16 gadi) - 29 000 €, (17-18 gadi) - 30 000 €

  Pierakstieties uz konsultāciju

  Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
  privacy_policy

  Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.