+37125451444
info@meridian.lv

www.liverpoolcollege.org.uk

Dibināšanas gads – 1840.
Jauktā tipa valsts skola (akadēmija) zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums – 4-19 gadi.
Internātskola starptautiskiem skolēniem (ES) – no 16 gadiem.
Kopējais skolēnu skaits – 730.
Internātskolā dzīvojošo skaits – 40.

2019.gada A-Level eksāmenu rezultāti:

Eksāmenus semīgi nokārtojuši – 99%79% - A*/С25% - A*/ALabākie 2019. gada absolventi  turpina mācības tādās universitātēs, kā Oxford, Bristol, St Andrews, UCL. 40% absolventu turpina mācības Russell Group universitātēs. 

Skola

Liverpool College ir viena no vecākajām un pazīstamākajām Lielbritānijas skolām, kuras vēsture aizsākusies vēl karalienes Viktorijas laikos, kad tika dibinātas lielākā daļa prestižo internātskolu, kas Anglijā atrodas vēl šobrīd. Vēl pavisam nesen Liverpool College bija direktoru biedrības locekle, kuras skolās jau gadsimtiem ilgi mācās angļu aristokrātu bērni. Šo skolu absolventi iekļūst labākajās Anglijas universitātēs. 2013.gada septembrī ar valdes locekļu atļauju un izglītības ministrijas atbalstu skola ieguva valsts akadēmijas statusu, kas nozīmē mācību maksas atcelšanu Lielbritānijas un Eiropas Savienības pilsoņiem. Pēdējo gadu laikā skola ir īstenojusi vispusīgu renovācijas programmu, uzbūvējusi jaunas kopmītnes, kā arī parakstījusi inovācijas plānu sadarbībā ar Liverpūlas universitāti. Skola gatavo savus audzēkņus mācībām tādās universitātēs, kā Oxford, Cambridge, Durham, Manchester, St Andrew’s, Imperial, Birmingham, Liverpool, Edinburgh un citās. Skolai ir plaša mācību bāze, kurā ietilpst pilnībā aprīkotas auditorijas, mācību laboratorijas, bibliotēka, dizaina studija, datorklase un sporta aprīkojums. Sadarbība ar Liverpūles universitāti dod iespēju vecāko klašu audzēkņiem apmeklēt interesējošu priekšmetu lekcijas un piekļūt universitātes bibliotēkai un laboratorijām.

Programmas

A-Level (tikai Lielbritānijas un Eiropas Savienības pilsoņiem) 

A-Level – divgadīga vidējās izglītības programma skolēniem no 16 līdz 18 gadiem. Šajā programmā audzēkņi apgūst 4 priekšmetus pēc izvēles no šāda saraksta: matemātika, augstākā matemātika, angļu valoda, angļu literatūra, ķīmija, fizika, bioloģija, ekonomika, bizness, vēsture, ģeogrāfija, valdība un politika, teātra māksla, mūzika, mūzikas tehnoloģijas, māksla un dizains, klasiskā civilizācija, datori, dizains un tehnoloģijas, franču valoda, spāņu valoda, sports. 

Ārpusklases pasākumi

Ārzemju studentiem tiek organizētas dažādas ekskursijas, tai skaitā Jorkas, Londonas un Mančesteras apmeklējumi, kā arī Liverpūles ievērojamāko vietu apskate. Skolēni aktīvi piedalās tādos sporta un kultūras pasākumos, kā boulings, skrituļslidošana, riteņbraucieni, teātra un koncertu apmeklējumi. 

Dzīvošana

Ārzemju studenti dzīvo skolas kopmītnēs plašās vienvietīgās istabiņās, kuras ir pilnībā aprīkotas un kurās ir pieeja internetam. Skola nodrošina trīsreizēju ēdināšanu skolas ēdnīcā, tomēr kopmītnēm ir arī sava virtuve, kuru vakaros drīkst izmantot audzēkņi. Kopmītnēs mitinās arī skolas darbinieki, kuri uztur kārtību un disciplīnu, kā arī palīdz dažādos sadzīves un mācību jautājumos. 

Mācību maksa

Liverpool College A-Level Programme
ES pilsoņiem bez maksas.
Dzīvošana un ēdināšana – 14 200 GBP gadā.
Depozīts – 1000 GBP.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.