+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1667.
Valsts internātskola zēniem
Meitenes tiek uzņemtas A-Level programmā (bez dzīvošanas)
Skolēnu vecums – 11-18 gadi
Kopējais skolēnu skaits - 600

A-Level eksāmenu rezultāti 2016. gadā:

97,8% skolēnu eksāmenus nokārtojuši sekmīgi
76,2% visas atzīmes A* - C
46,3% - A* - B
18,8% - A* - A

Skola

Old Swinford School ir viena no 38 valsts internātskolām Lielbritānijā, kur bez maksas var mācīties skolēni no Eiropas Savienības. Šī ir viena no vecākajām skolām valstī – tās vēsture aizsākās jau 1667.gadā, kad vietējais zemes īpašnieks izlēma atdot savu īpašumu apdāvinātiem zēniem no nabadzīgām ģimenēm. Tolaik mācības sāka 60 skolēni, bet tagad to skaits ir izaudzis jau līdz 600. Skola vēl joprojām lielākoties ir paredzēta tikai zēniem, bet vecākajās klasēs (A-Level programmā) tiek uzņemtas arī meitenes, tomēr viņas nevar dzīvot skolas kopmītnēs.
Skola sevišķi specializējas dabaszinātņu, biznesa un uzņēmējdarbības mācību priekšmetos, turklāt skolas audzēkņi bieži iegūst balvas par dalību dažādos mākslas un sporta pasākumos.
Skolai ir ļoti laba sporta bāze, tāpēc sporta nodarbības ir neatņemama skolēnu dzīves sastāvdaļa. Viņiem ir pieejami tenisa korti, sporta zāle, 2 alpīnisma sienas, kā arī basketbola, kriketa un futbola laukumi. Skolas basketbola un regbija komandas piedalās reģionāla, nacionāla un pat starptautiska mēroga sacensībās, piemēram, Dienvidāfrikā, Jaunzēlandē un Argentīnā.
Skolā ļoti svarīgs ir arī mūzikas departaments. Gandrīz trešdaļa skolēnu spēlē kādu mūzikas instrumentu un labprāt pārstāv savu skolu dažādos konkursos. Pavisam nesen mūzikas departamenta audzēkņiem bija iespēja piedalīties pasākumos Barselonā un Venēcijā. Turklāt skola cieši sadarbojas ar Birmingemas simfonisko orķestri, tāpēc skolēniem ir iespēja attīstīt savas prasmes tādā līmenī, lai pēc tam turpinātu mācības konservatorijā.

Skolas personāls lieliski saprot to, cik svarīgas skolēnu attīstībā ir ārpusklases nodarbības, jo tieši ar dažādu pulciņu un interešu klubu palīdzību skolēni saprot, ko vēlas darīt pēc skolas beigšanas. Skola piedāvā plašu klāstu dažādu aktivitāšu, piemēram, debašu klubu, deju studiju, aeromodelēšanas klubiņu un daudzus citus (kopumā skolā ir 45 dažādi pulciņi).

GCSE priekšmeti

Obligātie: angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, reliģija, personības attīstība, sports; 3 izvēles priekšmeti: bizness, māksla, klasiskā civilizācija, datori, ICT, ekonomika, vēsture, ģeogrāfija, latīņu, franču un spāņu valodas, mūzika, 3D dizains.

A-Level priekšmeti

Angļu literatūra, angļu valoda un literatūra, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, ekonomika, bizness, datora zinātnes, IT, vēsture, ģeogrāfija, klasiskā civilizācija, ģeoloģija, filozofija un ētika, psiholoģija, franču, vācu un spāņu valodas, māksla un dizains, mūzika, drāma un teātra māksla.

Sports

Skolēniem tiek dota iespēja nodarboties ar šādiem sporta veidiem: basketbols, futbols, teniss, vieglatlētika, lauka hokejs, golfs, krikets, regbijs, vingrošana, skvošs, paukošana, galda teniss un loka šaušana.

Dzīvošana

Skolai ir 7 kopmītnes. Katrai ir sava atmosfēra un tradīcijas. Šeit tiek atzīmēti gan dažādi svētki un dzimšanas dienas, gan rīkotas sacensības ar citām kopmītnēm. Katrā kopmītnē ir dzīvojamās istabas, virtuve, datoru zāle un atpūtas istaba. Skolas darbinieki, kas dzīvo kopmītnēs, rūpējas par kārtību un palīdz skolēniem sadzīves jautājumu risināšanā.

Cenas 2019./20. m.g.

Mācības ЕS pilsoņiem – bez maksas
Dzīvošana un ēdināšana – 3900 GBP trimestrī (11700 GBP gadā)
Depozīts - 2000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.