+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1614
Valsts internātskola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 11-18
Skolēnu skaits skolā – 2000
Skolēni, kas dzīvo internātā – 120

2019. gada A-Level eksāmenu rezultāti:

Eksāmenus sekmīgi nokārtojuši 100% skolēnu
77% atzīmju – А* - C
24% - A* - A

Lieliski rezultāti eksaktajās zinātnēs, matemātikā, sociālajās zinātnēs un datorzinātnē. Labākie 2019.gada absolventi iestājās tādās universitātēs kā Cambridge, Oxford, Bath, Durham, Warwick, Cardiff, Lancaster, Edinburgh, Kent, u.c. 

Skola

Steyning Grammar School ir vienīgā valsts skola Saseksas grāfistē, kas piedāvā dzīvošanu internātā. Skolā ir apmēram 2000 skolēnu, līdz ar to tā nodrošina mācību priekšmetu dažādību. Vecāko klašu programmas A-Level skolēni var izvēlēties 4 mācību priekšmetus no 30.
Skola atrodas nelielajā Steningas pilsētā netālu no Getvikas lidostas un Braitonas pilsētas.
Neskatoties uz savu seno vēsturi, skolai ir gan mūsdienīgas kopmītnes, gan mācību telpas. 
Steyning Grammas School ir veiksmīga un dinamiska mācību iestāde, kurai ir augsti mērķi savu skolēnu attīstībā. Skola palīdz audzēkņiem izzināt un attīstīt sevī pašas labākās īpašības, liekot lielu uzsvaru uz katra individualitāti. Arī akadēmiskie rezultāti ir svarīgi, bet skolas personāls saprot arī to, ka bieži vien skolēni sasniedz daudz vairāk tieši ārpus skolas. Tādēļ šajā skolā daudz uzmanības tiek pievērsts personības attīstīšanai, lai iegūtās prasmes palīdzētu gan mācībās, gan profesionālajā karjerā.
Skolas karjeras centrs palīdz vecāko klašu skolēniem izvēlēties tālāko ceļu un iesniegt dokumentus universitātēs. A-Level programmas skolēniem ir pieejams atsevišķs centrs, kur iespējams pildīt mājasdarbus un pavadīt brīvo laiku.

A-Level programmas mācību priekšmeti: angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, datorzinātne, bioloģija, ķīmija, fizika, bizness, ekonomika, vēsture, ģeogrāfija, māksla, franču valoda, spāņu valoda, politika un tiesības, psiholoģija, socioloģija, teoloģija, kino, mūzika, mūzikas prakse, fotogrāfēšana, masu mediji, vides zinātne, sports, dejas, teātra māksla.

Sports

Skolā ir viss nepieciešamais, lai skolēni brīvajā laikā varētu nodarboties ar sportu – baseins, tenisa korti, vieglatlētikas zāle, trenažieru zāle, futbola un regbija laukumi, sporta zāle, badmintona korti un galda tenisa aprīkojums.

Ārpusklases pasākumi

Skolā ir dažādi pulciņi un interešu klubi. Skolēni piedalās militārajā sporta spēlē Duke of Edinburgh’s Award, kā arī regulāri dodas pārgājienos un ekskursijās uz citām pilsētām.

Dzīvošana

Apmēram 120 skolas audzēkņu vecumā no 13-18 gadiem dzīvo skolas kopmītņu istabiņās pa vienam vai diviem. Pēdējās Ofsted inspekcijas laikā skolas kopmītnes tika atzītas par izcilām.

Maksa 2019./20. m.g.

Mācības ES pilsoņiem ir bez maksas.
Dzīvošana un ēdināšana – 3930 GBP trimestrī (11 790 GBP gadā)
Reģistrācijas maksa – 95 GBP
Depozīts – 1000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.