+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vidējā izglītība ārzemēs Lielbritānija Valsts skolas The Royal School Wolverhampton

www.theroyalschool.co.uk

Dibināšanas gads – 1850.
Jaukta tipa valsts internātskola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums  – 10-18 gadi.
Kopējais skolēnu skaits – 477.
Internāta iemītnieku skaits – 160.

A-Level eksāmenu rezultāti 2017. gadā:

83% absolventu eksāmenus nokārtojuši sekmīgi.
20% – visas atzīmes А*-A.
Visaugstākie rezultāti sasniegti eksaktajās zinātnēs – matemātikā (75% A*-B), ķīmijā un bioloģijā (57% A*-B), kā arī svešvalodās, kur visi skolēni sasnieguši līmeni A*-A.

Skola

Royal Wolverhampton ir valsts internātskola Anglijas cetrālajā daļā 40 minūšu brauciena attālumā no Birmingemas lidostas. Pateicoties skolas nelielajam izmēram, tur ir ļoti draudzīga vide un visi viens otru pazīst. Katrs skolēns jūtas gaidīts, un skolas personāls izrāda patiesu interesi par savu audzēkņu panākumiem. Skolas direktors Marks Heivuds vienmēr uzsver, ka lieliska izglītība nozīmē ne tikai izcilus rezultātus, bet arī vispusīgas personības attīstīšanu.
Šī ir „karaliskā” skola, jo atrodas Viņa Karaliskās Augstības Prinča Edvarda (Veseksas grāfa) aizbildniecībā.
Skola savas ilgās vēstures gaitā ir vairākkārt mainījusies, būvējot jaunas ēkas un sporta kompleksus. Tagad skolai ir savs teātris, deju studija, 25 m baseins, kā arī basketbola, futbola un kriketa laukumi. Nesen tika atvērta interneta kafejnīca vecāko klašu skolēniem. Skolā mācās un trenējas nacionāla un starptautiska mēroga peldētāji.

GCSE priekšmeti

Obligātie mācību priekšmeti: angļu valoda (vai angļu valoda kā svešvaloda), zinātnes + 1 priekšmets no šāda saraksta: vēsture, ģeogrāfija, franču valoda, vācu valoda, datorzinātnes + vēl 3 mācību priekšmeti no šāda saraksta: vēsture, ģeogrāfija, franču valoda, vācu valoda, datorzinātnes, māksla, bizness, mājturība, mūzika, sports, fotogrāfēšana, reliģija, socioloģija, tekstils, zinātnes.

A-Level priekšmeti

Angļu literatūra, matemātika, vēsture, ģeogrāfija, bioloģija, ķīmija, fizika, klasiskā civilizācija, ekonomika un bizness, IT, psiholoģija, reliģija, latīņu valoda, franču valoda, vācu valoda, psiholoģija, māksla, teātra māksla, fiziskā audzināšana.

Sports

Skola cenšas visus savus skolēnus iesaistīt sportiskās aktivitātēs. Ņemot vērā, ka skola nav liela, tā piedāvā lieliskus apstākļus un plašas iespējas. Skolēni var spēlēt futbolu, basketbolu, regbiju, kriketu, lauka hokeju un tenisu, kā arī nodarboties ar vieglatlētiku un peldēšanu. Par atsevišķu samaksu tiek organizētas baleta, jogas un moderno deju nodarbības. 2009. gadā skola atvēra elitāru programmu peldētājiem „Elite Swimming Squad”, kuras ietvaros jaunie profesionālie sportisti apvieno intensīvus treniņus (25 stundas nedēļā)ar ierasto skolas programmu. 

Ārpusskolas nodarbības

Skolā tiek piedāvāts plašs pulciņu un nodarbību klāsts, tiek organizētas arī dažādas ekskursijas un pārgājieni.  Turklāt iespējams piedalīties militarizētajā spēlē „Duke of Edinburgh’s Award” vai iestāties kadetu korpusā. Jaunie kadeti var izvēlēties sauszemes vai karaliskos gaisa spēkus. Šis korpuss attīsta skolēnu pašdisciplīnu un līdera dotības, kā arī iemāca pieņemt ātrus un atbildīgus lēmumus. Programma iemantojusi lielu popularitāti vecāko klašu skolēnu vidū. Skola bieži organizē labdarības pasākumus un ieaudzina savos skolēnos vēlmi piedalīties dažādās labdarības akcijās. 

Dzīvošana

Skolai ir 5 kopmītnes: 1 meitenēm un  4 zēniem. Skolēni tiek sadalīti pēc vecuma grupām un var izvēlēties dzīvot istabiņās kopā ar 2-3 skolēniem vai vieni paši (šāda iespēja pieejama tikai vecāko klašu skolēniem). Katrai kopmītnei ir savas tradīcijas un īpaša atmosfēra. Kopmītņu starpā tiek rīkotas sacensības, debašu konkursi  un viktorīnas. Skolai nav „exeats”  (garās nedēļas nogales, kad visiem skolēniem jāatstāj skola). Turklāt skola pati var uzņemties aizbildņa funkciju veikšanu. 

Mācību maksa 2019./2020. gadā

Eiropas Savienības studentiem mācības ir bez maksas.
Dzīvošana un ēdināšana – 12.300 GBP gadā ( 4.100 GBP trimestrī)
Angļu valoda kā svešvaloda (ja nepieciešams) – 1500 GBP gadā
Aizbildņa pakalpojumi (ja nepieciešams) – 1500 GBP
Depozīts - 1500 GBP
Reģistrācijas maksa - 1100 GBP 

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.