+37125451444
info@meridian.lv

www.catscollege.com

Starptautiskā koledža
Dibināšanas gads – 1952.
Studentu vecums – 14 – 20.

СATS Canterbury – starptautiska vidējās izglītības koledža, dibināta Londonā 1952.gadā. 70-gados tā tika pārcelta uz Kenterberiju, kur atrodas joprojām. Kā savus galvenos uzdevumus koledža redz individuālu darbu ar katru studentu, spēt atklāt studenta iekšējo potenciālu, kā arī palīdzēt katram izvēlēties savu nākamo mācību iestādi un iziet iestāšanās procedūru tajā. Kvalificētajiem pasniedzējiem ir darba pieredze un zināšanas ar ārvalstu studentiem. Katram studentam ir personīgais kurators, ar kuru var apspriest jebkurus jautājumus par mācībām, dzīvošanu, brīvo laiku utt. 95 % beidzēju turpina mācības universitātē.

PROGRAMMAS

GCSE - viengadīga programma GCSE sertifikāta saņemšanai (analogs Latvijas pamatizglītības atestātam).
Minimālais vecums – 14 gadi
Pirmajā gadā skolēni mācās 10 priekšmetus, no kuriem visi ir obligāti. Otrajā gadā - 5-6 priekšmetus, kuros tiek kārtoti izlaiduma eksāmeni.
Sākums – septembrī
Iestāšanās prasības – labi akadēmiskie rādītāji, angļu valodas līmenis– Intermediate (IELTS 4.0)

A-level - divgadīga vidusskolas programma, kuru beidzot, skolēni liek eksāmenus un iegūst diplomu par vidējo izglītību, kas dod iespēju stāties universitātē. Šajā programmā skolēni pēc izvēles mācās 3-4 priekšmetus no sekojoša saraksta: matemātika, augstākā matemātika, bioloģija, ekonomika, fizika, ģeogrāfija, grāmatvedība, statistika, bizness, datorzinības, angļu valoda, angļu literatūra, franču valoda, spāņu valoda, tiesības, valdība un politika, vēsture, mūzika un teātra māksla, psiholoģija un socioloģija.
Minimālais vecums – 16 gadi
Sākums – septembrī
Iestāšanās prasības – labi akadēmiskie rādītāji, pamatskolas atestāts, angļu valodas līmenis – Upper-Intermediate (IELTS 5.0).

International Baccalaureate (IB) – divgadīga programma, kuru beidzot, skolēni iegūst starptautisku diplomu par vidējo izglītību. Skolēni apgūst 6 priekšmetus: 3 – augstā līmeni, 3 – standarta līmenī. Papildus visi apgūst Theory of Knowledge (izziņas teoriju) -praktisko filozofijas kursu, kā arī Creativity, Action, Service (jaunrade, kustība, kalpošana). Programmas beigās katram skolēnam ir jāuzraksta tā saucamā “izvērstā eseja” ar vismaz 4000 vārdiem, izmantojot personīgos pētījumus par doto tēmu.
Minimālais vecums – 16 gadi
Sākums – septembrī
Iestāšanās prasības – pamatskolas atestāts ar labiem rezultātiem, angļu valodas līmenis –IELTS 6.0

University Foundation Programme – viengadīga programma tiem, kam jau ir savas valsts vidusskolas atestāts. Lielākā daļa angļu universitāšu neatzīst Latvijas vidusskolas atestātu un prasa, lai mūsu absolventi būtu pabeiguši sagatavošanas programmu. Šajā programmā liela uzmanība tiek veltīta akadēmiskajai angļu valodai, tiek apgūti arī dažādi priekšmeti pēc izvēles.
Minimālais vecums – 17 gadi
Sākums – septembrī un janvārī
Iestāšanās prasības – vidusskolas atestāts, IELTS 5.0

Pre:Programme - viengadīga GCSE līmeņa programma, kas paredzēta skolēniem ar nepietiekamu angļu valodas līmeni, lai mācītos A-level /IB programmā. Papildus angļu valodai 10 mācību priekšmeti ir obligāti. Minimālais vecums - 15 gadi. Angļu valodas līmenis - IELTS 4.0. Programmas sākums - septembrī, janvārī.

DZĪVOŠANA

1. Ģimenē – standarta dzīvošanas veids, ko izvēlas daudzi skolēni. Koledža rūpīgi izvēlas ģimenes un ar daudzām no tām sadarbojas daudzu gadu garumā.
Dzīvošana istabā pa diviem ietilpst standarta cenā, par papildus maksu var izvēlēties dzīvošanu istabā pa vienam. Katru dienu (izņemot brīvdienas) kursē skolas bezmaksas autobuss.
Aprīkota guļamistaba / darbistaba
Brokastis ģimenē skolas dienās, 3-reizēja ēdināšana brīvdienās
Siltas pusdienas un vakariņas koledžas ēdnīcā skolas dienās
Veļas mašīnas izmantošana
Bezmaksas skolas autobuss

2. Koledžas rezidencē. Koledžai ir divas rezidences ar atsevišķiem blokiem meitenēm un zēniem. Katrā rezidencē dzīvo koledžas darbinieki, kuri palīdz uzturēt kartību.
Superior rezidence
- Istabās pa vienam vai diviem
- Katrā istabā ir duša, tualete un izlietne
- Katrā istabā ir internets
- Katrā istabā ir televizors ar video
- Kopējā istaba ar televizoru un DVD
- Veļas mazgātava, virtuve, dzērienu automāts
- Istabas tiek uzkoptas katru darba dienu
- Ēdināšana koledžas ēdnīcā

Standard rezidence
- Istabās pa vienam vai diviem
- Dažās istabās – duša un tualete, pārējie izmanto koplietošanas telpas
- Kopējā istaba ar televizoru, DVD un internetu
- Veļas mazgātava, virtuve, dzērienu automāts
- Istabas tiek uzkoptas katru darba dienu
- Ēdināšana koledžas ēdnīcā

Mācību maksa 2022./2023. mācību gadā:

Mācības
GCSE /A-Level/IB/Foundation -   8 330 GBP trimestrī (EU),
9 665 GBP trimestrī (International).
Depozīts– 2 200 GBP
Reģistrācijas maksa – 300 GBP

Dzīvošana (ieskaitot ēdināšanu) rezidencē
Istaba vienam (en-suite)   – 5 495 GBP trimestrī.
Istaba diviem bez ēdināšanas (18+)  – 4 495 GBP trimestrī.
Istaba diviem (16-17) ar kopīgu vannasistabu  – 4 330 GBP trimestrī.

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.