+37125451444
info@meridian.lv

www.dldcollege.co.uk

Starptautiskā skola zēniem un meitenēm.
Dibināšanas gads – 1931.
Studentu vecums – 14-19.
Studentu kopējais skaits – 420.
Vidējais studentu skaits klasē  – 6.

DLD College ir dibināta 1931.gadā, lai sagatavotu talantīgus skolēnus studijām vadošajās britu universitātēs - Oksfordā, Kembridžā, London School of Economics un citās. Šobrīd šajā privātajā koledžā mācās 420 skolēnu, tomēr nodarbības notiek nelielās grupās. DLD College ir mūsdienīga un progresīva mācību iestāde, kur tiek ņemts vērā katra skolēna viedoklis un intereses.

Koledžas vadība savas skolas mērķus formulē šādi:
- palīdzēt skolēniem sasniegt visaugstākos akadēmiskos rezultātus;
- radīt apstākļus, kas ļauj novērtēt un cienīt katru skolēnu, kā arī ieaudzina ticību saviem spēkiem;
- sagatavot jauniešus mācībām universitātē un turpmākajai karjerai.

Vidējais skolēnu skaits klasē – tikai 6, līdz ar to skolotāji var balstīt apmācību uz individuālas pieejas, ņemot vērā katra skolēna atšķirības. Regulāri pārbaudes darbi (ik pēc 2 nedēļām) ļauj sekot līdzi skolēnu progresam un vienlaicīgi pieradina skolēnus pie uzdevumu pildīšanas eksāmenam pietuvinātos apstākļos. Visi koledžas pasniedzēji ir savā nozarē diplomēti speciālisti, daži ir mācību grāmatu autori un valsts mēroga eksaminatori. Katram skolēnam ir savs kurators, kurš seko līdzi un palīdz gan mācībās, gan sadzīvē. Skolā tiek augstu vērtēta skolēnu iniciatīva stundu laikā, aizrautīga līdzdarbošanās, māka diskutēt, formulēt un uzdot jautājumus. Šeit ir pārliecināti par to, ka mācību procesam jābūt aktīvam ne tikai no skolotāju, bet arī skolēnu puses. 

Skola piedāvā specializētu programmu tiem, kas vēlas studēt medicīnu, kā arī tiem, kas mērķē uz Oksfordu vai Kembridžu.
2015.gada septembrī koledža pārcēlās uz jaunu 15-stāvu ēku, kas projektēta un celta speciāli koledžas vajadzībām. Tā atrodas Temzas krastā pretī parlamenta ēkām un Big Ben. Visas auditorijas un zinātniskās laboratorijas ir aprīkotas ar jaunākajām ierīcēm un interaktīvajām tāfelēm. Mākslas un foto studija arī projektētas ņemot vērā skolotāju un audzēkņu vēlmes. Zinātniskās laboratorijas atbilst universitātes līmenim.

Programmas

GCSE – koledža piedāvā divgadīgu un viengadīgu GCSE programmu 14-16/15-16 gadu veciem skolēniem. Skolēni izvēlas 5-8 mācību priekšmetus no šāda saraksta: matemātika, angļu literatūra, bioloģija, ķīmija, fizika, bizness, vēsture, reliģija, ģeogrāfija, drāma, franču valoda, māksla un dizains.

A-level – divgadīga vidusskolas programma. Skolēni izvēlas 4 priekšmetus no sekojoša saraksta: matemātika, angļu valoda un literatūra, angļu literatūra, bizness, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, politika, bioloģija, ķīmija, fizika, informātika, grafiskā komunikācija, māksla un dizains, mākslas vēsture, fotografēšana, masu informācijas līdzekļi, psiholoģija, reliģija, socioloģija, mūzika, mūzikas tehnoloģijas, vācu, franču, spāņu vai krievu valoda, drāma un teātra māksla, filmu studijas.

Sports un kultūras dzīve

Koledžā ir teātris ar 70 vietām un sava teātra studija DLD Youth Theatre, kas iestudē divas izrādes gadā. Šeit ir viss nepieciešamais arī filmu uzņemšanai, tāpēc visi, kas vēlas, var darboties filmu studijā. Katru pirmdienu tiek demonstrēta kāda filma no kinematogrāfa zelta fonda, kas parasti iesākas ar Film and Media nodaļas vadītāja komentāriem. Koledžai ir savs ansamblis, un mēģinājumi notiek katru nedēļu. Brīvajā laikā ir iespējams darboties arī foto studijā.
Sporta kurators organizē nodarbības šādos sporta veidos: futbols, basketbols, teniss, golfs, alpīnisms, joga, aerobika, kā arī nodarbības trenažieru zālē. Pašā koledžas ēkā ir baseins un trenažieru zāle. GCSE programmas audzēkņiem sports ir obligātais priekšmets.

Dzīvošana

Ēkas augšējos stāvos atrodas skolas kopmītnes. Skolēni tiek izmitināti istabās pa vienam vai diviem (en-suite). Kopmītnē dzīvo 4 skolas darbinieki, kas seko līdzi kārtībai un palīdz skolēniem sadzīves jautājumu risināšanā. Ēdināšana – 3 reizes dienā skolas ēdnīcā. Katrā stāvā ir sava pilnībā aprīkota virtuve. 

Cenas 2022./2023.mācību gadā

Mācības
GCSE / A-level / Foundation– 25.950 GBP
Reģistrācijas maksa – 500 GBP
Depozīts – 2.000 GBP
 
Dzīvošana skolas kopmītnēs:
Divvietīga istaba -20.100 GBP (viena kopēja vannas istaba)
Vienvietīga istaba (standarta, sava vannas istaba) - 22.200 GBP
Vienvietīga istaba (liela, sava vannas istaba) - 28.850 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.