+37125451444
info@meridian.lv

www.doverbroecks.com

Skola meitenēm un zēniem
Skolēnu vecums – 15-19 gadi
Maks. studentu skaits klasē - 10
Kopējais skolēnu skaits – 295

Skola vecāko klašu skolēniem, kas piedāvā pēdējo posmu angļu vidējās izglītības A-Level programmā. Skolas galvenās koncepcijas pamatā ir ideja, ka vecāko klašu skolēniem ir jāmācās citādos apstākļos, nekā jaunākajiem. Gan mācības, gan skolas atmosfēra un skolotāju attieksme pret skolēniem parāda, ka šī mācību iestāde nav domāta bērniem, bet gan pieaugušiem jauniešiem – apzinīgiem un motivētiem iestāties labākajās universitātēs. Nelielais skolēnu skaits klasē (vidēji 7) ļauj rūpīgi sekot līdzi katra skolēna progresam un savlaicīgi aizpildīt trūkstošās zināšanas. Skolā nav obligātās skolas formas, attiecības starp skolēniem un skolotājiem veidojas uz savstarpējas cieņas un palīdzības pamata, kas ļauj sasniegt galveno mērķi. Jāatzīmē svarīgs moments, ka uz A-Level programmas sākumu lielākā daļa skolēnu šeit ierodas no citām Anglijas skolām vai atbrauc no citām valstīm, līdz ar to skolā nepastāv dalījums „vecie” un „jauniņie”. Visiem tā ir jauna mācību iestāde, un visi ar vienādu entuziasmu cenšas iepazīties un iegūt jaunus draugus. Aptuveni 10% no visiem absolventiem katru gadu iestājas Oksfordā un Kembridžā. Skola ir izstrādājusi speciālu programmu tiem skolēniem , kuri vēlas iestāties tieši šajās universitātēs vai medicīnas fakultātēs, kur svarīga loma ir intervijai. Lielākā daļa ārzemju skolēnu turpina mācības sekojošās universitātēs: Edinburgh, Cambridge, Imperial College, York, Oxford, LSE, Bath, Bristol, UCL, SOAS.

Programmas

A-Level

Divgadīga programma. Minimālais vecums – 16 gadi. Skolēni izvēlas 4 priekšmetus no sekojoša saraksta:
matemātika, augstākā matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, informātika, ekonomika, grāmatvedība, bizness, angļu, franču, vācu, spāņu, krievu, japāņu, itāļu, latīņu un sengrieķu valoda, filozofija, vēsture, politika, tiesības, psiholoģija, socioloģija, klasiskā civilizācija, mūzika, mūzikas tehnoloģijas, fotografēšana, drāma un teātra māksla, kinematogrāfija, keramika, māksla un dizains, mākslas vēsture un sports. Skolēnu skaits – 250.

One-year IGCSE

Ārzemju skolēnu sagatavošana A-Level programmai. Minimālais vecums – 15 gadi. Liela uzmanība tiek pievērsta akadēmiskās angļu valodas pilnveidošanai. Skolēni apgūst maksimums 5 mācību priekšmetus no GCSE programmas: matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, bizness, informātika, vēsture, ģeogrāfija, franču valoda un māksla. Skolēnu skaits – 40.

Ārpusskolas pasākumi

Skola piedāvā vairāk nekā 20 dažādu interešu klubus. Lielu popularitāti ir iemantojusi teātra studija, debašu pulciņš, biznesa klubs un militārā sporta sekcija Duke of Edinburgh. Divas pēcpusdienas nedēļā ir paredzētas sporta un kultūras pasākumiem. Regulāri tiek organizēti koncerti un priekšnesumi, kas notiek Oksfordas universitātes koledžas (Keble College) zālē. Sporta nodarbībām tiek izmantoti Oxford Brookes universitātes sporta laukumi un zāles.

Dzīvošana

Lielākā daļa A-Level programmas skolēnu dzīvo netālu no koledžas esošajās kopmītnēs. 
2017.gadā tika uzceltas jaunas kopmītnes Islip House A-level programmas studentiem, kura atrodas tieši pretī jaunajam kampusam. Istabas šeit ir ar visām ērtībām, gaišas, plašas, aprīkotas ar mūsdienīgām un kvalitatīvām mēbelēm. Audzēkņi dzīvo istabās pa diviem. Pēdējā skolas gadā var pārcelties uz kopmītni Hayfield House, kur skolēni dzīvo istabās pa vienam, vannas istabas - katrā stāvā. Skolēni brokasto kopmītnēs, bet pusdienas un vakariņas - koledžas kampusa ēdnīcā.
GCSE programmas skolēni mācās atsevišķā ēkā, bet uz tās pašas ielas, kur atrodas galvenais kampuss, un viņu kopmītnes (106) arī atrodas ielas pretējā pusē skolai. Visas istabas ir paredzētas diviem, vannas istabas - katrā stāvā. Dažas istabas ir ar labierīcībām.

Mācību maksa 2022./2023 mācību gadā:

Mācības
One-year GCSE / Pre-IB– 10 655 GBP trimestrī
A-Level – 8 730 GBP trimestrī
EAL (angļu valoda kā svešvaloda) – 3 750 gadā
Reģistrācijas maksa – 125 GBP
Administrēšanas maksa - 825 GBP
Depozīts - 3 200 GBP

Dzīvošana
Dzīvošana skolas rezidencē– 7 100 GBP trimestrī
Dzīvošana ģimenē –  5,400 GBP trimestrī

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.