+37125451444
info@meridian.lv

www.earlscliffe.co.uk

Starptautiska jauktā tipa skola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums – 15-19 gadi.
Skolēnu skaits klasē – maks. 9 cilvēki. 

Skola

Earlscliffe ir privātskola vecāko klašu audzēkņiem. 1870.gadā celtā galvenā ēka 2012.gadā tika pilnībā renovēta un pārplānota. Šobrīd tā ir mūsdienīga mācību iestāde ar plašām un gaišām klasēm, laboratorijām un modernu aprīkojumu. Skola trodas Folkstonas rietumu daļā netālu no promenādes, dzelzceļa stacijas un pilsētas centra.Folkstona (Folkestone) ir neliela piekrastes pilsēta (53 000 iedzīvotāju) Kentas grāfistē 6 jūdzes no Doveras. Ar vilcienu Londonā iespējams nokļūt 55 minūšu laikā. Lielākā daļa skolēnu iestājas Earlscliffe ar mērķi sagatavoties mācībām labākajās universitātēs, kas ietilpst Russell Group vai 1994 Group. Galvenā skolas priekšrocība ir individuāla pieeja katram studentam. Uzticības un cieņas pilnā atmosfēra ļauj skolēniem atklāt savu akadēmisko un radošo potenciālu, kā arī sasniegt augstākos iespējamos rezultātus. Katram skolēnam ir savs kurators, ar kuru regulāri tiek pārrunāti akadēmiskie rezultāti, universitāšu izvēle un dažādi vispārēja rakstura jautājumi.Skolā iespējams ne tikai apgūt dažādus mācību priekšmetus un sagatavoties eksāmeniem, bet arī piedalīties unikālās skolas programmās, kas ļauj skolēniem izcelties savu vienaudžu vidū, stājoties universitātē:
• The Extended Project – pētniecības darbs izvēlētā jomā 5000 vārdu gara kursa darba formā. Par to skolēns saņem papildus AS līmeņa atzīmi A-Level atestātā.
 • Work placement – skola cenšas piedāvāt katram skolēnam vismaz 2 nedēļu praksi izvēlētajā jomā, kas ir liela priekšrocība, stājoties universitātē.
• Harvard Summer School – skolēniemir iespēja iestāties un mācīties vasaras programmā vidusskolēniem Hārvardas universitātē. Audzēkņi var izvēlēties sev interesējošu kursu no vairāk nekā 300 priekšmetiem. Nodarbības vada Hārvardas universitātes profesori. Dalība šajā programmā ir liela priekšrocība, stājoties labākajās Lielbritānijas un ASV universitātēs. Iestāšanās brīdī jābūt IELTS sertifikātam ar rezultātu 7.0.
• JP Morgan Schools Programme – skola piedāvā iespēju piedalīties šajā programmā tiem skolēniem, kuri vēlās mācīties finanšu, banku, ekonomikas vai investīciju jomā. Tā norisinās 2 dienas augustā un ļauj skolēniem iepazīt darbu investīciju bankās, kā arī tikties ar JP Morgan darbiniekiem un apgūt pirmās iemaņas, kuras pēc tam palīdzēs argumentēt savu profesijas izvēli universitāšu motivācijas vēstulē. Šīs programmas laikā skolēni piedalās prezentācijas, interaktīvos semināros un praktiskās nodarbībās.

Programmas

A-Level – divgadīga vidusskolas programma, kurā skolēni apgūst 4 priekšmetus no šī saraksta: Mathematics, Further Mathematics, Geography, History, Biology, Physics, Chemistry, Economics, Government & Politics, Business Studies, English Literature, Art and Design, French, German, Japanese, Spanish, Russian. 
International Transition Year (ITY) – viengadīga A-Level sagatavošanas programma 15-16 gadus veciem skolēniem. šajā programmā ietilpst gan angļu valodas nodarbības (50%), gan matemātikas, eksaktās un sociālās zinātnes (50%). 
University Foundation Year – viengadīga programma skolēniem, kuri gatavojas beigt vidusskolu savā valstī un iegūt vidējās izglītības atestātu. Minimālais angļu valodas zināšanu līmenis, lai iestātos šajā programmā – IELTS 5.0. Iespējams kārtot skolas testu. Skola piedāvā divus Foundation novirzienus:
• The Humanities (History or Maths, Economics, Politics, the extended project).
• The Sciences (Maths, Chemistry, Biology or Physics, the extended project, University of Cambridge Science Festival in March).Abās programmās iekļautas akadēmiskās angļu valodas nodarbības un sagatavošana IELTS eksāmenam. 
Ārpusklases pasākumiKatru gadu Earlscliffe skolēnu komanda piedalās debašu konkursā The English Speaking Union’s Schools Mace Debating Competition, kurš notiek jau kopš 1950.gada. Skolas klubs 20/20 Club katru otro nedēļu aizvada oficiālas vakariņas, kurās uzstājas aicināti viesi, tai skaitā pazīstami politiķi, parlamenta locekļi, mūziķi, mākslinieki, ārsti, sportisti, uzņēmēji. Londonas tuvums ļauj regulāri apmeklēt muzejus, izstādes un teātrus. Tiek organizēti braucieni uz Parīzi, kura atrodas 2 stundu vilciena brauciena attālumā.Skolas audzēkņi aktīvi nodarbojas ar sportu, un viņi bez maksas var apmeklēt sporta centru un baseinu. Iecienītākie sporta veidi ir futbols, teniss, golfs, basketbols, badmintons, volejbols un skvošs. 

Dzīvošana

Skolēni mitinās skolas rezidences plašajās un gaišajās istabiņās(2012.gadā ēkā notika remonts un tika nomainītas mēbeles). Lielākajā daļā istabiņu dzīvo 2-3 cilvēki, un tām ir sava vannas istaba un Wi-Fi. Ēdināšanas notiek skolas ēdnīcā.

Mācību maksa 2022./2023.mācību gadā

A-level / Foundation / ITY – 13.650 GBP trimestrī (mācības un dzīvošana)
Exta A-level subject – 2.085 GBP trimestrī
IELTS - 800 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 295 GBP
Depozīts – 2.785 GBP
CAS (dokumenti vīzai) - 215 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.