+37125451444
info@meridian.lv

www.badmintonschool.co.uk

Atrašanās vieta
Bristole

Dibināšanas gads - 1858.
Skola meitenēm. 
Skolēnu vecums – 4-18 gadi.
Kopējais skolēnu skaits – 440.
Kopmītnēs dzīvojošo skolēnu skaits – 250.

Skola

Badminton School ir viena no labākajām Lielbritānijas skolām, kura regulāri ieņem augstas vietas skolu reitingos pēc akadēmiskajiem rādītājiem. Absolventu vidū ir populārā rakstniece Airisa Mērdoka un Indijas premjerministre Indira Gandija. Skolā ir Anglijai raksturīgā atsevišķā zēnu un meiteņu apmācība. Šādā veidā meitenes sasniedz augstākus akadēmiskos rezultātus, kā arī kļūst par pašpārliecinātām jaunām dāmām. Skolā ir radoša darba atmosfēra, kas palīdz attīstīt līdera dotības, darba potenciālu un pašpārliecinātību. Šī ir selektīva skola, kurā iestājas meitenes ar ļoti augstiem iestājpārbaudījumu rezultātiem. Skolas personāls pievērš lielu uzmanību ētiskajai un morālajai audzināšanai, kā arī māca skolnieces pieņemt atbildīgus lēmumus un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.Skola atrodas klusā zaļajā zonā. Tās teritorijā ir mūsdienīgs mākslas centrs, baseins, teātris, datoru centrs, zinātnes laboratorijas, mūzikas nodaļa un sporta kompleksi, tai skaitā arī nesen uzbūvēts fitnesa centrs.

GCSE priekšmeti

Obligātie priekšmeti: angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, eksaktās zinātnes (bioloģija, ķīmija un fizika kā viens priekšmets) un 4-5 izvēles priekšmeti.

A-Level priekšmeti

Angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, vadība un politika, franču valoda, spāņu valoda, vācu valoda, latīņu valoda, māksla, mākslas vēsture, mājturība, mūzika, fotografēšana, reliģijas filozofija, teātra māksla.

Sports

Skolā ir lieliskas sporta iespējas: šeit ir baseins, sporta zāle, tenisa korti un dažādi sporta laukumi. Meitenes var nodarboties ar kanoe airēšanu, jāšanas sportu, paukošanos, vingrošanu un vieglatlētiku. Iespējams spēlēt basketbolu, volejbolu, badmintonu, lauka hokeju, golfu un citas sporta spēles. Turklāt var nodarboties ar aerobiku, sinhrono peldēšanu, modernajām dejām, baletu, jogu un kikboksu. 

Kultūras dzīve

Skolā tiek organizētas dažādas ārpusklases nodarbības un interešu izglītības pulciņi. Audzēknēm pieejams zinātnes pulciņš, teātra nodarbības, jauno inženieru biedrība, ģeogrāfijas pulciņš, matemātikas, psiholoģijas un filozofijas pulciņi, skolas parlaments, dārzkopības biedrība, mūzikas nodarbības, koris, džeza grupa un citi pulciņi. 

Dzīvošana

Skolā ir 3 kopmītnes, kuru iemītnieces tiek sadalītas vecuma grupās, sākot no 9 gadu vecuma. Jaunākās skolnieces dzīvo plašās istabās pa 3-4 cilvēkiem. Katrai kopmītnei ir kopīga spēļu istaba, televizors, DVD, klavieres un datori. Vecāko klašu skolnieces dzīvo atsevišķās kopmītnēs istabās pa 1-2 cilvēkiem. Šajās kopmītnēs valda nopietnāka atmosfēra un ir pieejama sava virtuve. 

Mācību maksa 2023./2024. gadā:

12 870GBP trimestrī (EU)
15 590 GBP trimestrī (International)
Reģistrācijas maksa – 150 GBP
Depozīts - 6 500 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.