+37125451444
info@meridian.lv

www.bishops-stortford-college.herts.sch.uk

Atrašanās vieta
Londonas piepilsēta (Bishop’s Stortford).

Dibināšanas gads – 1868.
Skola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums - 7-18.
Skolēnu kopējais skaits – 990.

Viena no labākajām skolām Lielbritānijā. Par galveno atšķirību skola uzskata tās spēju katrā skolēnā saskatīt un attīstīt viņa talantu. Draudzīgā atmosfēra un savstarpējas uzticības pilnās attiecības starp skolēniem un skolotājiem veicina brīvas un daudzpusīgas personības veidošanos. Neskatoties uz to, ka skolas galvenā prioritāte ir sasniegumi mācībās, liela uzmanība tiek pievērsta arī sportam un ārpusklases pasākumiem. Skolai ir liela teritorija (130 akru), un šeit ir lieliski apstākļi kā mācībām, tā dažādām aktivitātēm. Pēdējo gadu laikā klāt nācis interaktīvais zinātnes centrs, jauna mākslas un dizaina studija, jauns aprīkojums ģeogrāfijas kabinetam, jaunākās iekārtas fizikai u.c.

Lai iestātos, ir jāuzrāda liecība par pēdējo mācību gadu vai atestāts un veiksmīgi jānokārto iestāšanās testi dažādos mācību priekšmetos: 7 -13 gadi – angļu valoda, matemātika un loģika; 13+ - angļu valoda, matemātika un dabas zinības; 16+ - angļu valoda un divi izvēles priekšmeti.

GCSE priekšmeti:

Obligātie: matemātika, ķīmija, fizika, bioloģija, angļu valoda, franču vai vācu valoda, informātika, sports.
3 pēc izvēles: vācu valoda, spāņu valoda, latīņu valoda, vēsture, māksla un dizains, dizains un tehnoloģijas, drāma, mūzika, reliģija.

A-Level priekšmeti:

Angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, ekonomika, bizness, klasiskā civilizācija, ķīmija, fizika, bioloģija, ģeogrāfija, politika, vēsture, psiholoģija, teātra māksla, franču valoda, vācu valoda, latīņu valoda, mūzika, māksla, masu informācijas līdzekļi, dizains un tehnoloģijas, sports.
Kā papildus priekšmetus var mācīties japāņu valodu un spāņu valodu.  

Sports

Skolai ir liela sporta zāle, baseins (25 m), sporta spēļu laukumi, 2 futbola laukumi un trenažieru zāle. Galvenie komandu sporta veidi: regbijs, lauka hokejs, krikets, futbols, lakross un netbols. Vēl ir iespējams nodarboties ar džudo, ūdens polo, peldēšanu, skvošu, basketbolu un golfu.

Ārpusklases pasākumi

Skolā ir 30 dažādu interešu klubi, tādi, kā astronomijas, arheoloģijas, šaha, kulinārijas, diskusiju, zinātnes, vācu valodas, militāri sportiskais klubs Duke of Edinburgh, kā arī deju studija un teātra studija. Skolai ir savs koris, pūšamo instrumentu ansamblis u.c. Skolēni dodas ekskursijās un apmeklē dažādus muzejus un teātrus.

Dzīvošana

Skolai ir 4 kopmītnes: viena 7-13 gadu veciem skolēniem un trīs - vecāko klašu skolēniem (13-18 gadi), 2-zēniem un 1-meitenēm. 14-15 gadus vecie skolēni dzīvo istabās pa 2, 4 vai 6 cilvēkiem. A-level programmas skolēni (no 16 gadu vecuma) pirmajā mācību gadā dzīvo istabās pa 1 vai 2, bet otrajā gadā (izlaiduma klasē) – pa vienam. Katrā kopmītnē ir kopēja atpūtas istaba ar televizoru, galda spēlēm un / vai klavierēm, kā arī virtuve, kur skolēni var pagatavot sev nelielas uzkodas. Katrā mājā ir interneta pieslēgums.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā:

GCSE / A-Level – 14 238 GBP trimestrī
Reģistrācija maksa – 125 GBP
Depozīts– 14 238 GBP (sedz apmaksu par 1. trimestri) +2,500 (acceptance fee)

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.