+37125451444
info@meridian.lv

Bornmuta, Dorsetas grāfiste
Dibināšanas gads – 1899
Jauktā tipa pansijas skola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 2-18 gadi (dzīvošana pansijā – no 10 gadiem)
Skolēnu daudzums – 640

Skola

Bournemouth Collegiate School (BCS) atrodas Lamanša piekrastē, 2 minūšu gājienā no Bornmutas zelta pludmalēm un 90 minūšu braucienā ar vilcienu no Londonas.

Skolas galvenais mērķis ir radīt drošu un atbalsta pilnu vidi, kurā katrs skolēns varēs atklāt savu potenciālu un iegūt patstāvības un atbildības sajūtu, kas ir nepieciešama turpmākai dzīvei. Skolas programmas palīdz skolēniem attīstīt interesi par pētījumiem, īstenot savas idejas, tiekties uz panākumiem dažādās nozarēs. Skola apvieno sevī britu tradīcijas un starptautisko garu – 30% skolēnu nāk no dažādām pasaules malām. Tāpēc šeit augsti vērtē dažādas kultūras un katru personību.

BCS dod iespēju apvienot mācības ar profesionālajām sporta nodarbībām vienā no 7 skolas sporta akadēmijām. Šeit liela uzmanība tiek pievērsta bērnu radošā potenciāla atklāšanai, tāpēc daudzi skolēni sasniedz augstus rezultātus mūzikā, teātrī, vizuālajā mākslā un citos mākslas veidos. Skola sadarbojas ar Art University Bournemouth, kas sniedz tās audzēkņiem savus mācību resursus un palīdz sastādīt portfolio, lai iestātos mākslas augstskolās.

Pati skola arī atbalsta skolēnus iestāšanās procesā universitātēs un piedāvā individuālās konsultācijas, palīdz uzrakstīt motivācijas vēstuli un sagatavot portfolio, sazinās ar universitātēm un piedalās karjeras attīstībā pēc skolas pabeigšanas, pateicoties aktīvai absolventu biedrībai.

GCSE priekšmeti: obligāti – angļu valoda un literatūra, angļu valoda kā svešvaloda, matemātika, kombinētas zinātnes (2 izvēles priekšmeti: ķīmija, fizika vai bioloģija); 3 izvēles priekšmeti– māksla un dizains, vizuālā māksla, vēsture, ģeogrāfija, bizness, datorzinātnes, dizains un tehnoloģijas, teātra māksla, mūzika, svešvaloda (spāņu vai franču), vizuālā komunikācija, fizkultūra, sporta zinātnes, reliģija, trīskāršā zinātne (ķīmija, fizika, bioloģija), CPE (The Certificate of Personal Effectiveness), FCE (First Certificate of English).

A-Level priekšmeti: bioloģija, bizness, ķīmija, datorzinātnes, ekonomika, svešvalodas (ķīniešu, vācu, spāņu, franču, krievu), angļu literatūra, vizuālā māksla, matemātika, augstākā matemātika, ģeogrāfija, vēsture, mūzika, mūzikas tehnoloģijas, fizika, psiholoģija, fotogrāfija, produktu dizains, tekstila tehnoloģijas.

Sports

Viens no skolas uzdevumiem ir ieaudzināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu tās skolēniem. Tāpēc visi audzēkņi no 7 līdz 13 gadiem piedalās dažādos sporta pasākumos un spēlēs. Skolēni, kuri plāno nākotnē darboties sporta industrijā, var izvēlēties sportu GCSE un A-Level programmu ietvaros.

Turklāt, skolēniem, kuriem ir īpašs sporta talants, skola piedāvā BCS SPORT ACADEMY – tā ir specializēta programma, kas ļauj apvienot mācības ar profesionālajiem treniņiem. Katram skolēnam tiek sastādīts individuāls stundu saraksts, ņemot vērā viņa parējās nodarbības.

BCS treneriem ir liela darba pieredze savās nozarēs valsts un starptautiskajā līmenī.

BCS skolai ir 7 profesionālās sporta akadēmijas - futbols, basketbols, peldēšana, teniss, regbijs, badmintons un airēšana.

BCS skolēni saņem arī sportisku, fizisku, informatīvu un psiholoģisku atbalstu no AECC University College speciālistu puses. Tā ir augstākās izglītības iestāde, kura specializējas sporta un veselības zinātnēs.

Ārpus klases pasākumi

Pēc stundām skola piedāvā iespēju apmeklēt radošās darbnīcas un attīstīt savus talantus mūzikā, teātra un vizuālajā mākslā. Katru gadu BCS audzēkņi piedalās skolas mūzikla iestudējumā. Gala izrāde notiek Bornmutas teātrī.

Skola piedāvā arī plašu pasākumu izvēli vakaros un brīvdienās – Londonas un citu pilsētu apmeklējumi, ekskursijas uz Tiso kundzes Vaska figūru muzeju, Vindzoras pili, Torp parku, pastaigas pa Ziemassvētku tirdziņiem, kino un boulinga apmeklējumi, piedalīšanās kartingā, peintbolā un pludmales spēlēs, barbekjū, rotājumu izgatavošana, mūzikas vakari, grāmatu klubs, kulinārie un labdarības pasākumi.

Dzīvošana

Skolas kampusa teritorijā atrodas mūsdienu ērtas zēnu un meiteņu kopmītnes, kur dzīvo 110 skolēnu vecumā no 10-18 gadiem. Vecāko klašu skolēni (16-18 gadi) parasti dzīvo vienvietīgās istabās ar savām labierīcībām. Skolēni 13-15 gadu vecumā dzīvo pa 2-3 cilvēkiem istabās ar savām labierīcībām vai izmanto kopējo vannas istabu, kas ir paredzēta 3-4 cilvēkiem.

Cenas 2023/2024 mācību gadā (EU)

Mācības un dzīvošana - 12 660 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 100 GBP
Depozīts – 1000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.