+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta
Sarejas grāfiste, 40 min attālumā no Londonas centra

Dibināšanas gads – 1959
Jaukta tipa internātskola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 11-18
Skolēnu skaits – 425

Skola

Box Hill School aizsāka pamatus vispasaules asociācijai Round Square, kurā apvienojušās 122 skolas no dažādām pasaules valstīm. Organizācijas pamatā ir tās dibinātāja Kurta Hāna (dibinājis arī Salem skolu Vācijā) pamatprincipi: demokrātiskas vērtības un taisnīgums, starptautiska vide, iecietība, personīga atbildība, saudzējoša attieksme pret apkārtējo vidi, līderība un lieliski akadēmiski rādītāji.
Skolas atrodas laiku apvidū tikai 40 minūšu attālumā no Londonas centra. Šeit īpaša uzmanība tiek pievērsta individuālam darbam ar katru skolēnu, atklājot viņa potenciālu un talantus. Skolā ne tikai tiek pasniegti mācību priekšmeti, bet arī tiek attīstīta vispusēja personība, kas lieliski orientēja mūsdienu pasaulē. Skola uzņem ne tikai akadēmiski apdāvinātus bērnus, bet gan strādā ar katru audzēkni, lai attīstītu viņa spējas un prasmes.
Vecāko klašu skolēni var izvēlēties starp angļu A-level un starptautisko International Baccalaureate (IB) programmu. Šeit ir arī starptautisks mācību centra, kas sagatavo ārzemju studentus mācībām angļu skolā.
2014.gadā skolā tika atklāts centrs vecāko klašu skolēniem, kur atrodas mācību zona, datorklase un atpūtas vieta. Centrā ir arī vecāko klašu skolas direktora, IB koordinatora un karjeras konsultanta kabinets. Vecāko klašu skolēni šo vietu ir ļoti iecienījuši, jo centrā nav jaunāko klašu skolēni, līdz ar to jūtama cita atmosfēra.

GCSE priekšmeti: angļu valoda, matemātika, fizika, ķīmija, māksla, bioloģija, bizness, vēsture, ģeogrāfija, modernās valodas, mūzika, dizains un tehnoloģijas, teātra māksla, mode un tekstils, informātika.

A-Level priekšmeti: angļu valoda, matemātika, augstākā matemātika, spāņu valoda, ģeogrāfija, psiholoģija, bizness, fizika, ķīmija, bioloģija, informātika, māksla un dizains, mode un tekstils, teātra māksla, sports, mūzika.

International Baccalaureate (IB) – divus gadus ilga starptautiska vidējās izglītības programmā. Skolēnie apgūst 6 mācību priekšmetus – 3 augstā un 3 standarta līmenī.

Sports

Papildus obligātajām sporta nodarbībām skola piedāvā arī citas sportiskas aktivitātes. Skolā ir futbola, lauka hokeja, regbija, kriketa, netbola un angļu spēles rounders komandas. Vēl skolēni piedalās basketbola spēlēs, kār skriešanas, vieglatlētikas un tenisa sacensībās. Box Hill School piedāvā arī kaujas mākslas, golfa, burāšanas, alpīnisma un frisbija nodarbības. Katru trimestri skolā notiek sporta dienas, kurās piedalās visi skolēni.

Mūzika un teātris

Skola sevišķi lepojas ar savu mūzikas nodaļa, kurai ir speciāli uzbūvēta ēka, kas dot iespēju spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Daudzi skolēni spēlē vienu vai pat divus instruentus,piemēram, klavieres, vijoli, ģitāru un dažādos pūšamos un sitaminstrumentus. Šeit atrodas arī skaņu ierakstu studija, mēģinājumu telpas un deju studija. Skolā ir vairāki ansambļi un grupas, kā arī koris, kurš piedalās dažādos pasākumos ne tikai skolā, bet arī ārzemēs. Pavisam nesen koris uzstājās Venēcijā un Veronā.
Katru gadu skolā ir divi teātra uzvedumi, mākslas festivāls, teātra meistarklases un mākslas izstādes.

Ārpusklases pasākumi

Skolā ir dažādi pulciņu un interešu klubi. Skolēni var piedalīties militārajā sporta spēlē Duke of Edinburgh’s Award. Tiek rīkotas dažādi pārgājieni un ekspedīcijas.

Dzīvošana

Box Hill School teritorijā ir 6 kopmītnes (3 zēniem un 3 meitenēm), kurās mitinās līdz 165 bērniem. Katrā kopmītnē dzīvo arī skolas darbinieks, kurš rūpējas par kārtību un palīdz dažādos sadzīves jautājumos. Vecāko klašu skolēni dzīvo vienvietīgās istabiņās, bet pārējie – divvietīgās.
Ēdināšana tiek organizēta skolas ēdnīcā.
Skolā ir medpunkts, kur dežurē 2 medmāsas, bet darba laikā ir arī ārsts.

Cena 2023./2024. mācību gadā:

GCSE – 13 706 GBP trimestrī
A-Level / IB – 14 290 GBP trimestrī
International Study Centre – 14 880 GBP trimestrī
reģistrācijas maksa – 250 GBP
depozīts – 4 000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.