+37125451444
info@meridian.lv

www.cliftoncollege.com

Dibināta 1862.gadā.                                              

Jaukta tipa internātskola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums – 13-18. 

Viena no pazīstamākajām Lielbritānijas privātajām internātskolām, dibināta 1862.gadā. Clifton College allaž atradusies skolu izglītības līderpozīcijās un izceļas ar progresīvu pieeju mācību procesam. Kaut arī skola stingri pieturas pie Kristīgās ticības un piekopj tās tradīcijas, tajā tiek laipni uzņemti dažādu tautību un ticību skolēni.  Skolas direktors Marks Moore kungs atzīmē, ka koledžā skolēniem ir plašas iespējas vispusīgai attīstībai  un ikviens saņem atbalstu, lai pievērstos tam, kas viņu interesē. Vislielākā uzmanība tiek veltīta mācību kvalitātei, lai katrs skolēns spētu sasniegt savām spējām atbilstošu maksimālo rezultātu. Clifton College pārsteidz ar brīnišķīgu, senlaicīgu arhitektūru un plašu teritoriju. Tās vadība regulāri iegulda līdzekļus skolas modernizācijā un celtniecībā. 2008.gadā tika kapitāli izremontētas visas zinātniskās laboratorijas, 2009.gadā atklāta jauna mūzikas skola Joseph Cooper Music School, savukārt 2010.gadā tika uzcelts jauns mācību centrs vecāko klašu skolēniem (A-Level).Lielākā daļa skolas beidzēju mācības turpina labākajās pasaules universitātēs. Mūsu studenti no Latvijas pēc Clifton College beigšanas iestājušies tādās prestižās universitātēs, kā London School of Economics, Warwick, Cass Business School un Goldsmiths. 

GCSE priekšmeti

Obligātie: angļu valoda, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika un reliģija.
Izvēles: ģeogrāfija, vēsture, franču, vācu, spāņu, latīņu un grieķu valoda, zīmēšana, mūzika, drāma un teātra māksla, sports un keramika. 

A-levels priekšmeti:

angļu valoda, matemātika, augstākā matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, reliģija, franču, vācu, spāņu, ķīniešu, latīņu un grieķu valoda, māksla, dizains un tehnoloģijas, mūzika, informācijas tehnoloģijas, ekonomika, drāma un teātra māksla, klasiskā civilizācija, psiholoģija, bizness, mākslas vēsture, sports un filozofija.

Sports

Sports ir obligāts priekšmets visām vecuma grupām. 3.-5.klašu skolēniem (13-16 g.) sports ir 3-4 reizes nedēļā, 6.klases skolēni (A-levels) vai nu piedalās komandu spēlēs vai apmeklē sporta sekcijas. Skola ir lepna par savu komandu uzvarām tādos sporta veidos, kā futbols, teniss, krikets, regbijs, airēšana un lauku hokejs. Skolēni, kas nepiedalās komandu sporta veidos, var nodarboties ar skvošu, badmintonu, peldēšanu, basketbolu, svarcelšanu, volejbolu, paukošanu, skriešanu, vieglatlētiku, ūdenspolo, golfu vai jāšanu. Skolai ir savi sporta spēļu laukumi, 24 tenisa korti, baseins, 2 fitnesa centri, sporta zāle, laivu stacija, 3 hokeja laukumi un skvoša korti.

Kultūras dzīve

Koledžā tiek organizēti daudzpusīgi ārpusstundu pasākumi, darbojas dažādas sekcijas un interešu klubi: jauno astronomu, šaha, zinātnes biedrība utt. Koledžai ir spēcīgs mūzikas novirziens – tai ir savs koris, pūtēju orķestris, stīgu instrumentu orķestris, džeza grupa un mūsdienīgās mūzikas ansamblis. Katru nedēļu tiek organizēti koncerti. Liels notikums ir ikgadējais mūzikas konkurss. Slaveni mūziķi ierodas koledžā, lai pasniegtu meistarklases. Koris un citas mūzikas grupas regulāri koncertē Anglijā un citās valstīs, kā arī piedalās BBC pārraidēs un izdod savus diskus. Skolai ir savs teātris. 1966.gadā to atklāja skolas bijušais audzēknis Sir Michael Redgrave, un tas bija pirmais teātris Anglijā, ko speciāli uzcēla skolai. Katru gadu tiek gatavots liels teātra uzvedums. Īpašs pasākums ir teātra festivāls. Koledžai ir lieliska mākslas studija un dizaina darbnīca. 

Dzīvošana: skolēni dzīvo kopmītnēs; 7 mājas pa 60-65 cilvēkiem katrā; 4  no tām paredzētas zēniem un 3 – meitenēm. Katrā mājā dzīvo Housemaster, Housemistress, medmāsa un vēl daži pieaugušie (skolas darbinieki). Katrai mājai ir sava atmosfēra un savi ārpusklases pasākumi. Starp mājām notiek dažāda veida sacensības.

Cena 2023./2024. mācību gadā:

GCSE - 14 875 GBP trimestrī
A-Level - 15 480 GBP tirmestrī
Reģistrācijas maksa - 150 GBP
Depozīts - 1650 GBP (EU), viena trimestra maksa (non-EU)

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.