+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1949
Starptautiska internātskola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 13-19
Skolēnu skaits – 350

Concord College The Times jauktā tipa skolu reitingā ieņem 8.vietu. Savukārt The Telegraph reitingā tā ieņem 14.vietu starp visām Lielritānijas skolā.

Concord College ir starptautiska privāta internātskola Anglijas rietumu daļā, Šropšīras grāfistē. Skola lepojas ar savu audzēkņu augstajiem akadēmiskajiem sasniegumiem – lielākā daļa Concorde College absolventu ik gadu iestājas labākajās britu universitātēs. Drošā, mūsdienīgā un drauzīgā koledžas vide ļauj katram skolēnam pilnībā realizēt savas dotības. Skolēnos tiek ieaudzināta centība, harmonija un uzticēšanās, kā arī vēlme sasniegt augstākos iespējamos rezultātus. Skolas personāls atbalsta audzēkņus katra personīgo mērķu sasniegšanā. Concord College ir selektīva skola, kurā skolēni tiek uzņemti, pamatojoties uz viņu akadēmiskajiem rādītājiem un iestāšanās testu rezultātiem. Lielu uzmanību Concord College pievērš savu audzēkņu sagatavošanai pieaugušo dzīvei un panākumu gūšanā savā izvēlētajā ceļā, tāpēc skolā ir karjeras centrs, kurā ikviens skolēns var konsultēties par nākamās profesijas un universitātes izvēli, kā arī saņemt palīdzību pieteikumu  formu noformēšanā studijām augstākās izglītības mācību iestādē.
Concord College ir pārliecināti, ka mācību process turpinās arī ārpus klases, tāpēc skolēni var iegūt padziļinātas zināšanas, piedaloties dažādās akadēmiskas biedrībās un klubos. Skolā ir fizikas klubs, jurisprudences biedrība, medicīnas apvienība, filozofu klubs un daudzas citas biedrības. Concord College skolēni bieži ieņem augstas vietas matemātikas, fizikas, bioloģijas, ķīmijas, ekonomikas, vēstures un filozofijas olimpiādēs.

GCSE priekšmeti

Obligātie mācību priekšmeti: matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, angļu valoda, sports, veselības mācības pamati. 4 izvēles priekšmeti: angļu valoda kā svešvaloda, vēsture, ģeogrāfija, spāņu valoda, franču valoda, vācu valoda, datorzinības, statistika, mūzika, māksla, teātra māksla, ekonomika, reliģija, astronomija.

A-Level priekšmeti:  angļu valoda un literatūra, matemātika, augstākā matemātika, ekonomika, spāņu valoda, franču valoda, vēsture, ģeogrāfija, fizika, ķīmija, bioloģija, grāmatvedība, māksla, mūzika un fotogrāfēšana.

Sports un ārpusklases pasākumi

Concord College rūpējas, lai skolā būtu interesanta un piesātināta ārpusskolas dzīve, ļaujot skolēniem atklāt un realizēt savu radošo un sportisko potenciālu. Tāpēc skolā regulāri notiek sporta sacensības, koncerti un talantu šovi. Skola piedāvā plašu ārpusskolas pasākumu programmu, ieskaitot dažādus sporta veidus, labdarības pasākumus, mākslas pulciņus un dažādus interešu klubus. Skolēnu izvēlei tiek piedāvāti šādi sporta veidi: vieglatlētika, badmintons, loka šaušana, basketbols, futbols, peldēšana, jāšana, volejbols un smagatlētika.
Concord College bieži organizē ekskursijas uz citām Lielbritānijas pilsētām vai nu uz vienu dienu vai nedēļas nogalēs, bet brīvlaikos skolēniem tiek dota iespēja doties garākos ceļojumos.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs istabiņās pa vienam vai diviem atkarībā no vecuma. Katrā kopmītnē dzīvo arī skolas darbinieks, kurš atbildīgs par kārtību, kā arī palīdz uzturēt mājīgu atmosfēru.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā:

53 400 GBP gadā (jāmaksā divreiz gadā pa semestriem)
Reģistrācijas maksa – 300 GBP
Depozīts – 6 000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.