+37125451444
info@meridian.lv

www.kingswood.bath.sch.uk

“Mūsu skolas raksturīgākā iezīme ir ticība katra bērna spējām, bet galvenais uzdevums - palīdzēt atklāt slēptos talantus un attīstīt tos,” saka skolas direktors Saimons Moris.

Skola dibināta 1748.gadā.
Atrašanās vieta – Bāta (Bath), pilsēta atrodas 40 minūšu brauciena attālumā no Bristoles lidostas.
Jaukta tipa skola – pansija meitenēm un zēniem
Skolēnu vecums – 11-18 gadi
Skolēnu skaits - 650
Financial Times "Secondary Schools 2012" reitingā ieņem 240.vietu Lielbritānijas 2179 vidusskolu sarakstā.

Kingswood skola atrodas vienā no skaistākajām Lielbritānijas pilsētām – Bātā. Tā ir vienīgā Anglijas pilsēta, kas iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojumā. Neatkārtojamā arhitektūra, krāšņie parki un  senatnīgās ieliņas vilina tūristus no visas pasaules.

Pateicoties karstajiem pazemes ūdeņiem pilsēta kļuvusi par populāru dziedniecisko kūrortu. Tādēļ angļu aristokrāti visos gadsimtos tiekušies šeit iegādāties īpašumus un apmesties uz dzīvi. Mūsdienās pilsētas nosaukums asociējas arī ar vienu no Lielbritānijas labākajām universitātēm - University of Bath.

Skolu veido senu un mūsdienīgu  ēku komplekss , kas izvietojies  218 akrus lielā parkā.  Piedāvājot visaugstākos akadēmiskos standartus, skola priekšplānā izvirza katra bērna garīgo, morālo , kulturālo un fizisko attīstību, kā arī māku attīstīt interesi par  konkrēto priekšmetu un pasaules kā tādas izzināšanu. Šo mērķu sasniegšanai radīti vislabvēlīgākie apstākļi: lieliska bibliotēka ar iespēju izmantot multimedijus, teātris, mūzikas skola ar skaņu ierakstu studiju, atsevišķa trīsstāvīga mākslas studijas ēka un mūsdienu tehnoloģiju un dizaina centrs.

GCSE programmas priekšmeti

Obligātie: angļu valoda un literatūra, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, reliģija, svešvaloda(franču, vācu vai spāņu), vai arī angļu valoda kā svešvaloda, sports.

Izvēles:  3 priekšmeti: ģeogrāfija, vēsture, latīņu valoda, informācijas tehnoloģijas, zīmēšana, mūzika, drāma un teātra māksla, dizains un tehnoloģijas.

A-level programmas priekšmeti

Angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, valdība un politika, reliģija, franču, vācu, spāņu un latīņu valodas, māksla, dizains un tehnoloģijas, mūzika, informācijas tehnoloģijas, bizness, drāma un teātra māksla, sports.

Sports

Skolā ir nopietna attieksme pret bērna fizisko attīstību. Šeit valda uzskats, ka ikviens var nodarboties ar sportu un katrs ir spējīgs uz sasniegumiem un uzvarām. Skolai ir lielisks sporta komplekss ar spēļu laukumiem, tenisa un skvoša kortiem, baseinu, vieglatlētikas zāli un fitnesa centru.

Kultūras dzīve

Skolā darbojas daudzi interešu klubi un biedrības. Skolēni aktīvi piedalās jauniešu programmā ANO Modelis. Darbojoties šajā programmā Lielbritānijas un Īrijas teritorijā, skola ir arī viena no ANOM  Asamblejas norises vietām, kur pulcējas ap 800 jauniešu no 50 Anglijas u.c. valstu skolām.. Delegāti pārstāv 130 valstis un galvenie pasaules notikumi tiek apspriesti ne tikai Ģenerālajā Asamblejā, bet arī dažādās komisijās.  
Skolā darbojas teātra studija. Skolas teātrī katru gadu tiek iestudēti 3-4 lieli teatrāli uzvedumi, kas viesizrāžu laikā tiek  rādīti dažādās skolās. Kingswood skolas mūzikas departaments un skolēnu sasniegumi mūzikas jomā ir plaši pazīstami. Šogad viens no skolēniem ir izturējis konkursu (450 bērni no visas Anglijas) uz galveno lomu Londonas mūziklā „Billijs Elliots”. Skolā ir savs koris, orķestris, vokāli instrumentālie ansambļi. 50% skolēnu apgūst kādu no mūzikas instrumentiem. Skolā regulāri tiek organizētas izglītojošas ekskursijas un pārgājieni.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo kopmītnēs atbilstoši dzimumam un vecumam. Skolas teritorijā ir 6 kopmītnes - trīs paredzētas meitenēm un trīs – puišiem.
Vecākie skolēni dzīvo vienvietīgās vai divvietīgās, bet jaunākie trīs un četrvietīgās istabās. Kopmītnes - tā nav tikai vieta, kur skolēns guļ, tās ir viņa otrās mājas. Šeit tiek svinēti svētki, dzimšanas dienas, notiek sacensības.
Katrā mājā ir sava atmosfēra, sava iekšējā kārtība, kuru uztur gan paši skolēni, gan kopmītnes pārzinis, kas arī dzīvo šajā mājā.

Mācību maksa 2023./2024.mācību gadā:

13 619 GBP par trimestri (13-18 g.)
11 371 GBP par trimestri (11-13 g.)
Depozīts – 2 500 GBP + 13 619 GBP (ietilpst apmaksā par pirmo trimestri)
Reģistrācijas maksa – 125 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.