+37125451444
info@meridian.lv

www.lancingcollege.co.uk

Izveidota 1848. gadā  Skola zēniem un meitenēm.Skolēnu vecums – 13-18 gadi.Kopējais skolēnu skaits – 550. Financial Times "Secondary Schools 2012" reitingā ieņem 102.vietu Lielbritānijas 2179 vidusskolu sarakstā.

Skola

Lancing College ir pazīstama privātā internātskola, kuras absolventu vidū ir daudzi vadoši politiķi, mūziķi un rakstnieki.Skola atrodas skaistās ēkās, kas ir sava laika arhitektūras paraugs, un tās katedrāle, kura atrodas kalnā, pievelk daudzu tūristu skatienus. Sākotnēji šī bija zēnu skola, bet jau kopš 1970. gada tā uzņem arī meitenes. Jau daudzus gadus Lancing College ietilpst Lielbritānijas labāko skolu saraksta pirmajā simtniekā pēc akadēmiskajiem sasniegumiem. 98% šīs skolas audzēkņu turpina mācības universitātēs.Skolai ir ļoti laba mūzikas nodaļa, un tās audzēkņi regulāri uzstājas koncertos visā valstī. Mācību procesa un infrastruktūras uzlabošanā tiek ieguldīti lieli līdzekļi. 2008.gadā tika atklāts jauns mākslas centrs, kas aprīkots ar mūsdienīgām mākslas studijām un foto laboratorijām. 2013. gadā tika uzbūvēts moderns sporta komplekss ar baseinu, sporta spēļu laukumiem, fitnesa centru un deju studijām. Skolai ir sava ferma, kurā skolēni no mācībām brīvajā laikā var rūpēties par dažādiem mājdzīvniekiem. 

GCSE priekšmeti: angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, franču valoda, latīņu valoda, klassiskā civilizācija, vācu valoda, spāņu valoda, ģeogrāfija, vēsture, mūzika, drāma, māksla, informātika, fizkultūra.

 A-level priekšmeti: angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, bioloģija, fizika, ķīmija, ekonomika, bizness, ģeografija, vēsture, reliģija, franču valoda, spāņu valoda, vācu valoda, drāma, dizains un tehnoloģijas, mūzika, fizkultūra, māksla.

Sports: futbols, regbijs, hokejs, krikets, peldēšana, paukošanās, šaušana, basketbols, teniss, ūdens polo, golfs, vieglatlētika, aerobika, badmintons. 

Kultūras dzīve: skolā ir ap 30 klubu: skolēni var nodarboties ar foto, ornitoloģiju, žurnālistiku. Skolā strādā šaha klubs, radio klubs, jauno ķīmiķu klubs, inženieru, elektriķu, modelēšanas klubs, ir savs teātris, orķestris, muzikālais ansamblis. 

Dzīvošana: 7 kopmītnes, 5 zēniem un 2 meitenēm. Katrai no kopmītnem ir savas tradīcijas un neatkārtojamā atmosfēra. Jaunākie skolēni dzīvo vairāki vienā istabā. Katram ir savs galds, grāmatu plaukts, skapis. Piektās un sestās klases skolēni (GCSE, A-levels) dzīvo istabās pa vienam. Katrā no kopmītnēm ir kopējā atpūtas istaba ar TV, bibliotēku, datoriem, galda spēlēm. 

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā:

14 850 GBP trimestrī 
Depozīts –  viena trimestra maksa
Reģistrācijas maksa – 200 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.