+37125451444
info@meridian.lv

www.oswestryschool.org.uk

Dibināšanas gads – 1407.
Jaukta tipa internātskola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums  no 11-18.
Skolēnu skaits – 335.

Skola

Oswestry School ir viena no vecākajām Anglijas skolām. Tā atrodas mazpilsētas Osvestrijas nomalē gleznainas dabas ainavas vidū. Oswestry skolēnu sauklis ir „mācāmies dzīvei nevis skolai”. Skola nekoncentrējas tikai uz kādu konkrētu akadēmisko aspektu, bet cenšas atklāt un realizēt katra bērna potenciālu mācībās, sportā, mūzikā un skatuves mākslā. Salīdzinoši nelielais skolēnu skaits ļauj pievērst uzmanību katra skolēna sekmēm un nodrošināt nepieciešamo palīdzību.Neskatoties uz to, ka skolā tiek  uzņemti bērni ar dažādām spējām, Oswestry var lepoties ar saviem akadēmiskajiem rezultātiem. Beidzamajos divos gados 97% - 100% no visiem skolēniem veiksmīgi nokārtojuši vidusskolas beigu eksāmenus A-Levels. Savukārt  GCSE programmas beigu eksāmenos 90% skolēnu saņēmuši atzīmes A-C.Skolas beidzēji ik gadu iestājas Oksfordas, Kembridžas, Mančestras, Bristoles un citās Lielbritānijas labākajās universitātēs. Liela uzmanība tiek pievērsta mūzikas un zīmēšanas mācīšanai, kā arī skatuves mākslas apgūšanai. Katru gadu tiek organizētas vairākas mākslas izstādes. Vecāko klašu skolēni labprāt piedalās arī Duke of Edinburgh’s Award programmā un kadetu korpusa darbībā. Skolā ir lieliski priekšnoteikumi sporta nodarbībām: mūsdienīgi sporta laukumi un sporta zāle, tenisa korti, kā arī peldbaseins. Bieži tiek organizēti dažādi pārgājieni un zinātniskās ekspedīcijas. 

GCSE priekšmeti

Angļu valoda, angļu literatūra, matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, IT, bizness, vēsture, ģeogrāfija, reliģija, mūzika, māksla, dizains un tehnoloģijas, tekstils, pārtikas tehnoloģijas, fiziskā audzināšana un svešvalodas: latīņu, franču, spāņu un krievu.

A-Level priekšmeti

Ekonomika, politika, māksla, bioloģija, bizness, ķīmija, kritiskā domāšana, dizains un tehnoloģijas, angļu literatūra, ģeogrāfija, vēsture, IT, matemātika, augstākā matemātika, fizika, mūzika, filozofija, psiholoģija, fiziskā audzināšana, reliģija un svešvalodas: latīņu, franču, spāņu un krievu.

Sports

Skolai ir laba slava sporta spēļu disciplīnās. Oswestry skolas komandas piedalās starpskolu sacensībās futbolā, hokejā, kriketā, regbijā, kā arī tenisā un vieglatlētikā. Dažos sporta veidos skola ir pārstāvēta nacionālā līmeņa sacensībās. Oswestry skolēni var nodarboties arī ar aerobiku, burāšanu, basketbolu, paukošanos un kung-fu. Katru gadu tiek organizēti slēpošanas braucieni, kā arī ekspedīcijas uz Peru, Maroku, Korsiku un Himalajiem. 

Kultūras dzīve

No mācībām brīvajā laikā skolēniem ir iespēja iesaistīties dažādos pulciņos un interešu klubos: debašu, šaha, jauno fotogrāfu, jāšanas sporta, aerobikas, skvoša un alpīnisma. Darbojas arī jauno kadetu apvienība un pašaizsardzības sekcija. Skolai ir savs koris, orķestris un ansamblis. Turklāt skolēni piedalās dažādos muzikālos un dramatiskos uzvedumos. Regulāri tiek organizētas ekskursijas.  

Dzīvošana

Skolā ir četras kopmītnes, jaunākie skolēni dzīvo istabās pa 2-4 cilvēkiem. Katrā kopmītnē ir virtuve,  kopīga atpūtas telpa ar televizoru, video, muzikālo centru un galda spēlēm. Vecākie skolēni dzīvo istabās pa divi atsevišķos ēku blokos, kuros jaunākajiem skolēniem ieeja liegta.   

Mācību maksa 2023. /2024. mācību gadā:

12 480 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 50 GBP
Depozīts- 1 500 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.