+37125451444
info@meridian.lv

www.sidcot.org.uk

Atrašanās vieta

Dibināta 1699. gadā.
Atrašanās vieta – Anglijas dienvid-rietumos, 15 minūtes no Bristoles
Skolēnu vecums – 9-19 gadiKopējais skolēnu skaits - 500  

Tāpat kā lielākā daļa tipisku britu privāto internātskolu arī Sidcot skola sākotnēji bija mācību iestāde, kurā mācījās tikai zēni, bet 1808.gadā skolā sāka uzņemt arī meitenes. Tādējādi Sidcot skola ir viena no vecākajām jauktā tipa privātajām internātskolām Lielbritānijā. Mūsdienās Sidcot skola ir viena no Anglijas DR vadošajām skolām, kurā vienlīdz labi jūtas gan ārzemju, gan angļu skolēni. Šeit audzina brīvas personības un respektē audzēkņu viedokli. Vārdu cīņas un diskusijas, tāpat kā personīgā viedokļa aizstāvēšana tiek atzinīgi novērtēta un veicināta. Uzticības pilnā atmosfēra un augstais mācību līmenis palīdz skolai sasniegt lieliskus akadēmiskos rezultātus. Tai ir īpaši laba slava matemātikas un eksakto zinātņu, kā arī mūzikas un mākslas mācīšanā.  Sidcot skola vairākkārt pēdējo gadu laikā ir saņēmusi godalgas par labākajiem rezultātiem augstākās matemātikas eksāmenos valstī. Vērtējot pēc IB rezultātiem, tā ietilpst 10% labāko Anglijas skolu.  Skolā ir lieliski apstākļi, lai mācītos, kā arī pievērstos sportam un citām ārpus stundu aktivitātēm. Mūsdienīgā mākslas nodarbību ēka, muzikālās studijas, jāšanas sporta centrs, sporta laukumi un zāles dod iespēju ikvienam atklāt savus slēptos talantus un izvēlēties sirdij tīkamāko nodarbi. Vairāk kā 160 skolēni piedalās militārajā sporta programmā Duke of Edinburgh’s Award, turklāt skola organizē dažādas ekspedīcijas. 

Programmas

GCSE
A-level
International Baccalaureate (IB)

GCSE mācību priekšmeti: angļu valoda, matemātika, dabaszinātnes, klasikā civilizācija, drāma, ģeogrāfija, māksla, vēsture, mūzika, vācu valoda, spāņu, franču, krievu, latīņu, bizness, bizness komunikācijas, dizains un tehnoloģijas, fizkultūra.

A-level priekšmeti: matemātika, augstākā matemātika, ģeogrāfija, bioloģija, fizika, vēsture, psiholoģija, grāmatvedība, māksla un dizains, grafiskais dizains, mode un tekstils, bizness, ķīmija, dizains un tehnoloģijas, ekonomika, angļu valoda un literatūra, latīņu valoda, vācu valoda, spāņu, franču, krievu, mūzika un muzikālās tehnoloģijas, statistika, teātra māksla, fizkultūra. 

IB programmas: matemātika, ķīmija, fizika, bioloģija, ekonomika, ģeogrāfija, vēsture, angļu, franču, spāņu un vācu valodas,  vizuālā māksla, mūzika un teātra māksla. 

Sports: skolā ir liels sporta komplekss, skolēni var nodarboties ar tādiem sporta veidiem kā peldēšana, hokejs uz zāles, futbols, netbols, regbijs, teniss, badmintons, voleijbols, basketbols, skvošs, golfs, paukošanās, zirgu sports, krikets. 

Kultūras dzīve: skolā darbojas vairāk kā 60 interešu klubu, ir ierakstu studija, liels skolas orķestris, stīgu instrumentu ansamblis, džeza ansamblis, rokgrupa, koris, garīgās mūzikas ansamblis. Katru semestri skolā tiek gatavots lielais teātra uzvedums. Regulāri tiek organizētas ekskursijas. 

Dzīvošana: skolā ir 5 kopmītnes. Lielākā daļa istabu paredzētas 3-4 cilvēkiem. Vecākie skolēni istabā dzīvo pa divi vai arī pa vienam. Skolā ir angļu valodas kā svešvalodas mācību centrs. Šeit ārzemju studenti (15-17 gadiem) iziet intensīvo angļu valodas kursu un GCSE priekšmetus. 50% no programmas sastāda angļu valoda, 50% - citiem mācību priekšmetiem. Pēc viena šāda mācību gada skolēns turpina mācības A-levels. 

Mācību maksa 2023./2024.mācību gadā:

GCSE - 11 970 GBP trimestrī
A-Level / IB - 13 510 GBP trimestrī
Year 11 Pathway (Pre A-Level) - 14 430 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 150 GBP
Depozīts – 3 500 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.