+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1879
Internātskola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 11-18
Skolēnu skaits - 550

Skola

Skola ir dibināta 1879.gadā. Tā ir mūsdienīga mācību iestāde ar labi saglabātām un laika gaitā pārbaudītām akadēmiskām tradīcijām, kur skolēni saņem draudzīgu atbalstu no skolotājiem un iegūst izcilu izglītību radošas brīvības atmosfērā.

Skola atrodas plašā, zaļā teritorijā piejūras pilsētā Ramsgeitā (Kentas grāfistē). Šeit mācās 550 skolēni, no kuriem 25% ir no citām valstīm. Skolas direktors, Oksfordas universitātes absolvents Entonijs Spensers stāsta: “Mēs uzskatām, ka katram skolēnam ir jāvelta maksimāli daudz uzmanības, un nelielais skolēnu skaits klasē mums ļauj to nodrošināt. Tajā pašā laikā mēs piedāvājam tādus mācību apstākļus, par kuriem mūs varētu apskaust jebkura no lielajām skolām.”

Skola atbalsta progresīvus uzskatus par mācībām un ciena katra bērna individualitāti. Šeit ņem vērā skolēna viedokli un augsti vērtē diskusijas un mērķtiecīgas provokācijas, kas rosina sava viedokļa paušanu.
Klasēs ir neliels skolēnu skaits, un skolotājiem ir iespēja atrast individuālu pieeju katram. Skolā ir augstas akadēmiskās prasības, tāpēc gadu no gada audzēkņi visās vecuma grupās uzrāda teicamus rezultātus.

Skolas teritorijā atrodas lieliskas senlaicīgas ēkas, kas pašas par sevi ir arhitektūras vērtība, un tajā pašā laikā nepārtraukti tiek ieguldīti līdzekļi tādu modernu ēku un sporta celtņu būvniecībā, kas atbilst 21.gadsimta jaunās paaudzes vajadzībām.

GCSE priekšmeti: obligātie priekšmeti ir angļu valoda, matemātika un dabas zinības (bioloģija, ķīmija, fizika), kā arī viena svešvaloda (franču, spāņu vai angļu valoda kā svešvaloda). 4 izvēles priekšmeti: bizness un ekonomika, informātika, vēsture, māksla, dizaina tehnoloģijas, mūzika, dejas, teātrmāksla, ģeogrāfija, franču valoda, spāņu valoda, sports, reliģija.

A-Level priekšmeti: angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, franču valoda, spāņu valoda, vēsture, ģeogrāfija, filozofija, ekonomika, bizness, psiholoģija, fizika, ķīmija, bioloģija, informātika, māksla un dizains, fotografēšana, dizaina tehnoloģijas, teātra māksla, sports, mūzika, mūzikas tehnoloģijas.

Sports

Mūsdienīgā sporta kompleksā skolas audzēkņi var nodarboties ar tādiem sporta veidiem, kā regbijs, netbols, hokejs, krikets un peldēšana. Sporta centrā ir arī sporta zāle, skvoša korti, mākslīgā alpīnisma siena, deju studija un liela sporta zāle, kur var nodarboties ar badmintonu, basketbolu un citiem sporta veidiem. Skola piedāvā unikālu programmu “Sports Еxcellence Programme” talantīgiem sportistiem. Pašlaik 4 lauka hokeja komandas spēlētāji piedalās starptautiska līmeņa sacensībās.

Ārpusklases pasākumi

Pateicoties nesen atvērtajai teātra zālei ar 500 skatītāju vietām, skolā plaukst un zeļ mūzikas un skatuves mākslas dzīve. Blakus vēsturiskajām kapelas un bibliotēkas ēkām atrodas mūsdienīga kafejnīca, ko skolēni iecienījuši apmeklēt starpbrīžos un pēc skolas.
Skola cenšas darīt visu iespējamo, lai katrs audzēknis ārpus mācībām varētu atrast sev piemērotu nodarbošanos. Katru trešdienu un piektdienu skolā darbojas dažādi klubi un pulciņi, piemēram, šaha klubs, deju studija, fotostudija, paukošanās, teātra pulciņš, jaunā uzņēmēja klubs, militārā sporta sekcija, koris, kadetu korpuss, basketbola sekcija, jāšana un daudz kas cits.

Dzīvošana

Skolai ir 4 kopmītnes, kurās zēni un meitenes tiek izmitināti pēc vecuma. Pēdējos gados lielas investīcijas ir ieguldītas kopmītņu modernizācijā un dzīves apstākļu uzlabošanā. Visi vidusskolēni dzīvo vienvietīgās vai divvietīgās istabās ar savu vannas istabu. Jaunāko klašu skolēni dzīvo istabās par 3-4 cilvēkiem. Katrā kopmītnē dzīvo skolas darbinieki, kuru uzdevums ir uzraudzīt kārtību un palīdzēt studentiem jebkuru sadzīves lietu risināšanā. Skolā ir pieejams medicīnas centrs 24/07.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā

13 633 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 100 GBP
Depozīts (ES skolēniem) – 2 000 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.