+37125451444
info@meridian.lv

www.wycliffe.co.uk

Skola dibināta 1882.gadā
Jaukta tipa skola meitenēm un zēniem
Skolēnu vecums – 2-18 (atsevišķas teritorijas jaunākajiem un vecākajiem audzēkņiem no 13-18 g.)
Kopējais skolēnu skaits – 764
Ārzemju skolēnu skaits – 19%

Skola atrodas nelielā pilsētiņā Anglijas Rietumos. Mierīga, draudzīga atmosfēra, ekoloģiski tīra, nepiesārņota vide, liela labiekārtota teritorija, kur atrodas 52 skolas ēkas, - tas viss rada ideāli piemērotus apstākļus kā mācībām, tā ārpusklases nodarbībām. Pēdējo gadu laikā skolas infrastruktūras attīstībā ir investēti 12 milj. angļu mārciņu, pateicoties kam tika izremontētas visas kopmītnes, uzlaboti sporta laukumi un zāles, modernizētas klases un datoru laboratorijas. Skola necenšas uzņemt tikai teicamniekus, bet prot atrast individuālu pieeju katram skolēnam un atklāt viņa potenciālu. Īpaši labi skolai padodas sadarboties ar ārzemju skolēniem. Skolas direktore Margie Burnet Ward kundze, angļu valodas kā svešvalodas skolotāja, pati daudzus gadus ir strādājusi ar ārzemju skolēniem un lieliski saprot, ar kādām grūtībām viņi sastopas svešā valstī. Šajā skolā ikviens skolēns pilnībā var paļauties uz skolas atbalstu un sapratni. Skolā pastāvīgi ir pieejams ārzemju skolēnu koordinators, kurš organizē arī skolēnu sagaidīšanu un pavadīšanu uz lidostu.

Skola piedāvā īpašu sagatavošanas programmu Development Year, kas ir paredzēta 15-16 gadīgiem ārzemju skolēniem.

GCSE priekšmeti: obligātie: matemātika, dabas zinības (ķīmija, fizika, bioloģija), angļu valoda, viena svešvaloda, informātika, sports;
4/5 izvēles priekšmeti: astronomija, bizness un ekonomika, vēsture, vācu, spāņu un japāņu valoda, māksla un dizains, dizains un tehnoloģijas, drāma, mūzika, reliģija, sports.

A-Level priekšmeti: angļu literatūra, matemātika, augstākā matemātika, ekonomika, bizness, grāmatvedība, ķīmija, fizika, bioloģija, ģeogrāfija, politika, vēsture, informātika, psiholoģija, reliģija (filozofija), drāma un teātra māksla, kino, franču, vācu, spāņu un japāņu valoda, mūzika, mūzikas tehnoloģijas, māksla un dizains, masu informācijas līdzekļi, dizains un tehnoloģijas, sports, tūrisms.

Development Year priekšmeti: obligātie: angļu valoda, matemātika un dabas zinības;
izvēles priekšmeti: franču, spāņu un japāņu valoda, bizness, ģeogrāfija, IT, masu informācijas līdzekļi, mūzikas tehnoloģijas, māksla un dizains, drāma, psiholoģija, sports.

Sports

Skola piedāvā lieliskas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, tai ir savi futbola un hokeja laukumi, 2 basketbola laukumi, trenažieru zāle, sporta zāle, skvoša laukumi un tenisa korti. Šeit var nodarboties ar futbolu, karatē, vieglatlētiku, airēšanu, basketbolu, šaušanu, paukošanu, golfu, regbiju, dejošanu (street dancing), jogu un tenisu. Jaunie sportisti no visas pasaules ierodas Wycliffe uz skvoša sacensībām. 11 reizes skolas komanda ir bijuši Anglijas čempioni.

Ārpusklases pasākumi

Skolā ir daudz dažādu pulciņu un interešu klubu, teātra un mākslas studijas, kā arī dejošanas klase. Skola piedalās projektā „Model OOH”. Mūzikas cienītāji var spēlēt skolas ansambļos vai dziedāt korī. Skolā ir šaha klubs, kulinārijas klubs, jauno astronomu pulciņš u.c. Īpašu popularitāti ir iemantojusi militārā sporta spēle  Duke of Edinburgh un apvienotie kadetu spēki.

Dzīvošana

Vecāko klašu skolēnu (13-18 g.) teritorijā ir 7 kopmītnes. Skolēni tiek izmitināti ņemot vērā viņu vecumu un dzimumu. 12.-13.klašu skolēniem (A-Level) ir uzcelts atsevišķs mini kampuss, kur viņi dzīvo istabās pa vienam vai diviem. Katrai istabai ir sava vanna/duša. Visiem kopēja ir atpūtas istaba ar televizoru, DVD un datoriem, kā arī nelielas virtuves. Katrai kopmītnei ir savs pārvaldnieks, kas atbild par skolēnu sadzīvi un veselību. Tāpat katrā kopmītnē dzīvo kāds skolotājs, kurš seko līdzi mājasdarbu izpildei, sniedz nepieciešamo palīdzību un piedalās brīvā laika organizēšanā.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā:

A-Level – 15 595 GBP trimestrī
GCSE – 14 975 GBP trimestrī
Development Year / Pre A Level – 15 395 GBP  trimestrī
Reģistrācijas maksa – 100 GBP
Depozīts – 1 000 GBP (EU) 

Mūsu jauniešu panākumi Wycliffe koledžā

Tatjana Naumenko, mūsu studente no Latvijas, piedalījās japāņu valodas konkursa finālā, kurš norisinājās Japānas vēstniecībā Londonā. Kopumā no 260 dažādu britu skolu dalībniekiem viņa iekļuva 18 finālistu pulkā. Fināla etapā viņa saņēma 1.vietu KS4 kategorijā, godalgā saņemot „Japanese Ambassador’s Cup”.

Mūsu students no Rīgas Arturs Rakovskis dalās savos iespaidos par pirmo mācību gadu Wycliffe koledžā:

"I was initially fearful of moving to the UK and studying away from home but after a fantastic first year at Wycliffe College, I will now be staying for longer than I expected. I will soon be in the 6th Form at Wycliffe after planning to only stay for a year to improve my ability to speak English.
When I joined the Development Year at Wycliffe College I was unsure whether I would make friends and was concerned I would become lonely and bored. However, these feelings disappeared immediately. Everything was ready for us to move straight into our new houses and they soon came to feel like second homes. This is helped by the fact that all the staff are incredibly helpful and friendly in the boarding houses.

My life at Wycliffe started with a pre-sessional week, which provided all the new overseas pupils with a chance to become acquainted and get a better feel for the school. Despite having to sit examinations, we had a lot of fun; going to the cinema, bowling and just generally getting to know one another. I now have friends from all around the world, from China to Brazil! I know that when my time at the school comes to an end we will still want to visit each other.

When we embarked on our academic studies we were never left to feel out of our depth. The teachers were so supportive and we felt we could turn to them for help whenever we needed it.

At Wycliffe you never get bored, something I worried about before joining. There is such a great choice of activities and I am proud of playing an active role in the Drama Club. As a result of this, I had a part in the stunning school play, Les Miserables. You feel very much a part of a community at Wycliffe with numerous events throughout the year like the school plays, House competitions and Christmas celebrations.

I have enjoyed studying in a new country, experiencing a different culture and exploring the opportunities that it provides. I have met new people, seen new places and believe I have only just started to experience what Britain has to offer. I feel excited about all the new experiences I am yet to have and feel I have already learned so much from an amazing first year in England at Wycliffe. I cannot wait to start my A level studies in September."

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.