+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vidējā izglītība ārzemēs Nīderlande International School Eerde

Dibināšanas gads – 1934
Privāta internātskola zēniem un meitenēm 
Skolēnu vecums  – 14-19 gadi
Kopējais skolēnu skaits – 98

Skola

Eerde skola ir vienīgā Nīderlandes internātskola, kas piedāvā starptautiskās programmas GCSE un IB  ārvalstu jauniešiem vecumā no  14 -19 gadiem, kā arī viengadīgo sagatavošanās programmu IB Foundation.
Skola atšķiras ar individuālu pieeju un palīdz atklāt spējas, ņemot vērā katra skolēna personiskās īpašības. Liela uzmanība tiek pievērsta drošībai, pareizai uzturam un audzēkņu izklaides pasākumu organizēšanai. Skolai ir tādu starptautisko organizāciju kā Council for International Schools un Boarding School Association akreditācija. 

Skola atrodas lauku teritorijā vēsturiskā ēkā, kas celta 1715. gadā franču klasiskajā stilā. Ēkas autentiskumu rada apkārt tai esošie grāvji un tiltiņi. Neskatoties uz vēsturisko apkārtni, ēka ir moderns izglītības centrs ar klasēm, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, bibliotēku un kafejnīcu.

Ārpusklases pasākumi

Pēs stundām skola piedāvā plašu kultūras, sporta un radošo nodarbību klāstu: sporta klubus, izjādes ar zirgiem, mākslu, peldēšanu, teātri un kino. Skolas teritorijā, 19.gs. celtajā vēsturiskajā oranžērijā ir iekārtots radošais centrs, kurā skolēni var nodarboties ar gleznošanu, dizainu, modelēšanu un citām radošām aktivitātēm.

Sports

Skola ievēro filozofiju "veselā miesā vesels gars". Skolēni var iesaistīties dažādos sporta veidos, apmeklēt sporta kompleksu un sporta zāli. Skolas tuvumā var nodarboties arī ar riteņbraukšanu, skriešanu, iet pārgājienos un aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā.

Dzīvošana

Dzīvošana rezidencēs skolas teritorijā pa diviem cilvēkiem istabā. Izmitināšana istabā pa vienam - par papildus samaksu. Skolēniem ir atļauts pilnībā izpaust savu individualitāti, aprīkojot istabu pēc saviem ieskatiem.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā

Programmas IGCSE / High School Diploma / IB – 57 510 EUR gadā (mācības + dzīvošana).
Reģistrācijas maksa  – 3 650 EUR (iekļauj Mac laptop)
Depozīts – 2 750 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.