+37125451444
info@meridian.lv

www.sherborne-ic.net

Sagatavošanas skola zēniem un meitenēm no 8 līdz 17 gadiem

Starptautiskā koledža Sherborne ir dibināta 1977. gadā vienā no vecākajām privātskolām Lielbritānijā - Sherborne School. Sākotnēji pamatmērķis bija maksimāli atvieglot ārzemju skolnieku pāreju uz angļu izglītības sistēmu. Koledžas direktors skaidro, ka skolēnam nokļūšana klasiskajā angļu skolā bez sagatavošanās ir kā lēciens baseinā, kad neproti peldēt - reizēm tas nostrādā, bet reizēm- tieši pretēji. Šāda psiholoģiskā trauma cilvēku var pēc tam vajāt visu turpmāko mūžu. Bērnu psiholoģijas speciālisti uzskata, ka starptautiskā koledža ir ideāla vieta bērnam, kas palīdz adaptēties jaunajā valstī, pierast pie kultūras, mācībām citā valodā, kā arī pie jaunām izglītības programmām.

Koledžā mācības notiek 8-17 gadu veciem skolēniem no dažādām pasaules valstīm. Šeit ierodas uz vienu gadu, lai sagatavotos turpmākām mācībām klasiskajā angļu privātskolā. Tomēr, ņemot vērā skolēna vecumu, individuālās vēlmes un akadēmiskos rādītājus, šeit iespējams aizvadīt 1-2 trimestrus vai 2-3 gadus. Kopumā skolā mācās 150 skolēni, maksimālais skaits klasē– 8.

Angļu valodas, kā arī pārējo akadēmisko priekšmetu pasniegšana notiek, ņemot vērā to, ka visiem skolēniem angļu valoda nav dzimtā valoda, tāpēc visiem skolotājiem ir papildu kvalifikācija metodikā, kas ļauj mācīt priekšmetus, izmantojot svešvalodu.

Sports un ārpusklases pasākumi

Koledžas audzēkņiem ir pieeja visiem Sherborne School sporta kompleksiem, laukumiem un baseinam. Vadoties pēc savām vēlmēm, skolēni var izvēlēties šādas aktivitātes: basketbols, futbols, hokejs uz zālāja, peldēšana, vieglatlētika, krikets.
Katru trešdienu audzēkņi piedalās interešu pulciņos un sekcijās: foto, alpīnistu klubs, golfs, mājturība, skvošs, vingrošana u.c. Sestdienās un svētdienās skola organizē gājienus uz kino, slidošanu, ekskursijas uz citām pilsētām. No mācībām brīvajā laikā skolēni var skatīties televizoru, spēlēt galda spēles. Skola cenšas iesaistīt katru skolēnu koncertu un teatrālu uzvedumu veidošanā.

Dzīvošana

Koledžai ir trīs kopmītnes, kur audzēkņi dzīvo atbilstoši vecumiem un dzimumiem. King’s House – kopmītnes meitenēm, ko pilnībā renovēja 2019. gada pavasarī. Visas istabas ir en-suite. Westcott House – kopmītnes vecāko klašu zēniem, istabas paredzētas 1-2 cilvēkiem. Mowat House – kopmītnes mazāko klašu zēniem, istabās dzīvo pa 2 cilvēkiem.

Maksa 2019./2020. mācību gadā:

Year 7-8 – 11 247 GBP trimestrī
Year 9-11 – 13 998 GBP trimestrī
One-year GCSE – 14 617 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 100 GBP
Depozīts – 1500 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.