+37125451444
info@meridian.lv

www.tauntoninternational.co.uk

Taunton School – tradicionāla jaukta tipa privātā internātskola zēniem un meitenēm. Skola atrodas Anglijas dienvidrietumos esošajā Tauntonas pilsētā (iedzīvotāju skaits: 60 000).
Skola ir dibināta 1847. gadā un ir lielisks piemērs tam, kā apvienot pārbaudītas vērtības ar mūsdienīgām mācību metodēm. Skolas skaistās, vecās ēkas laika gaitā ir papildinātas ar mūsdienīgām celtnēm: diviem peldbaseiniem, fitnesa kompleksu, modernu teātri un mūzikas skolu, plašu bibliotēku, labi aprīkotām mākslas studijām un datorklasēm.

Taunton School International – Taunton School starptautiskais mācību centrs, kura galvenais mērķis ir sagatavot ārzemju skolēnus angļu skolai. Skolēnu vecums – 9-17 gadi. Visi skolēni apgūst akadēmisko angļu valodu, kā arī Lielbritānijas nacionālajā mācību plānā norādītos priekšmetus. Lielākā daļa audzēkņu šeit pavada vienu gadu, pēc kura turpina mācības Taunton School vai kādā citā angļu skolā.

Programmas

9-14 gadus veci skolēni mācās International Middle School, kur intensīvi apgūst angļu valodu, kā arī citus mācību priekšmetus atkarībā no vecuma un mācību plāna. Skolēni var apgūt matemātiku, dabaszinātnes, informātiku, humanitārās zinātnes, teātra mākslu, mūziku, fizisko audzināšanu un zīmēšanu.
15-17 gadus veci skolēni mācās Taunton School International viengadīgajā GCSE vai Pre-IB programmā. Tā ir intensīva programma, kuras noslēgumā skolēni kārto 8 eksāmenus, lai saņemtu pamatizglītības atestātu GCSE.

Ārpusskolas pasākumi

Skola rūpējas, lai tās audzēkņi varētu piedalīties interesantos pasākumos, kā arī dažādos interešu pulciņos un sekcijās. Audzēkņiem pieejamas mājturības nodarbības, šaha klubs, foto studija, juvelierizstrādājumu izgatavošanas pulciņš, basketbola komanda, peldēšanas nodarbības, animācijas pulciņš, zīmēšana, fitnesa klubs, programmēšana u.c.
Taunton School International audzēkņi aktīvi iesaistās dažādos pasākumos un nodarbībās kopā ar Taunton School skolēniem, piemēram, spēlē badmintonu, tenisu, golfu un paukojas, kā arī nodarbojas ar aerobiku, jogu, jāšanas sportu, karatē, teikvando vai piedalās debašu klubā.
Turklāt iespējams spēlēt skolas orķestrī, dziedāt korī vai darboties deju studijā. 

Dzīvošana

Studenti dzīvo kopmītnēs lielās un gaišās istabiņās pa 1-4 cilvēkiem (atkarībā no vecuma). Skolēnus uzrauga profesionāls skolas personāls, kurš seko līdzi kārtībai, kā arī palīdz risināt ikdienas problēmas. Brīvdienās tiek organizēti kultūras pasākumi, ekskursijas un dažādas svinības.

Mācību maksa 2024./2025. mācību gadā

Years 7-8 – 12,800 GBP trimestrī
Years 9-10 – 15,300 GBP trimestrī
One-year GCSE (Year 11) – 16,500 GBP trimestrī
Depozīts – 3,000 GBP (EU)
Reģistrācijas maksa – 150 GBP

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.