+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vidējā izglītība ārzemēs Šveice Brillantmont International School

www.brillantmont.ch

Atrašanās vieta – Lozanna
Starptautiska skola skolēniem vecumā no 13-18 gadiem
Dibināšanas gads– 1882.

Viena no vecākajām privātskolām Šveicē. Šeit mācās aptuveni 100 skolēnu vecumā no 13-18 gadiem, kas pārstāv vairāk nekā 30 nacionalitātes. Šī ir īpaša vieta mācībām, jo skolā valda pozitīva, ģimeniska atmosfēra – katram skolēnam tiek veltīta īpaša uzmanība, tiek izrādīta interese par akadēmisko progresu un personīgo talantu un spēju pilnveidošanu.

Pasniegšanas valoda– angļu. Skola piedāvā divas mācību programmas– angļu GCSE/A-Level un amerikāņu High School Diploma. Šeit vienmēr tiek ņemts vērā tas, ka katrs skolēns ir individuāla personība un uztver mācību vielu dažādi. Brillantmont mācību pamatu veido individuāla pieeja katram audzēknim. Pasniedzējs strādā ar katru skolēnu atsevišķi, lai palīdzētu izprast nākotnes mērķus un izstrādātu plānu to realizēšanai. Tas palīdz skolēniem sajust personīgu atbildību par mācību procesu un tā gala rezultātu.

Internacionālisms ir skolas dzīves pamatvērtība. Skolēni viens no otra saņem informāciju par dažādu valstu kultūrām. Audzēkņi mācās cienīt un pieņemt dažādu nacionalitāšu un etnisko grupu pārstāvjus. Skola saprot, ka tās skolēni ir globālās pasaules iedzīvotāji, kā arī dažādu valstu nākotnes līderi.

Sports un ārpusklases pasākumi

Skola uzskata, ka katram audzēknim ir jānodarbojas ar sportu, jo tas veicinās fizisko un personīgo attīstību. Galvenais – atrast tādu sporta aktivitāti, kas katram patīk. Skolēnu izvēlei pieejami šādi sporta veidi: teniss, basketbols, vingrošana, badmintons, zumba u.c. Atkarībā no gadalaika, skolēni var nodarboties arī ar pludmales volejbolu, daiļslidošanu, velosportu un garo distanču skriešanu. Skolas komandas piedalās vietēja un nacionāla līmeņa sacensībās. Ziemas periodā skola organizē braucienus uz kalnu slēpošanas kūrortiem.

No mācībām brīvajā laikā skolēni var spēlēt un dziedāt skolas ansambļos, piedalīties teātra uzvedumos. Liela nozīme skolā tiek atvēlēta līdzdalībai humanitāros projektos un labdarībai. Aktīvi darbojas debašu klubs un mini ANO. Divas reizes gadā skola piedalās mini ANO konferencēs Hāgā un Singapūrā.  

Dzīvošana

Kopmītnes atrodas skolas kampusā un aizņem piecu ēku augšējos stāvus. Lielākā daļa istabu paredzētas dzīvošanai pa diviem. Skola cenšas, lai vienā istabā dzīvotu dažādu nacionalitāšu audzēkņi. Visas istabas – ar ērtībām. Ir pieejamas istabas, kurās var dzīvot viens students.

Cenas 2020/2021 mācību gadā:
77000 - 86000 CHF gadā
Reģistrācijas maksa- 1600 CHF
Depozīts - 5000 CHF 

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.