+37125451444
info@meridian.lv

Starptautiska skola skolēniem vecumā no 10-19 gadiem
Dibināšanas gads – 1897
Atrašanās vieta – Juras kantons (tuvākā lidosta – Cīrihe)
Skolēnu skaits – 250
Skolēnu vecums – 8-19

Skola atrodas Šveices franciski runājošajā daļā, gleznainajā Juras Kantonā, veclaiku Porrentruy pils pakājē, stundas braucienā no pilsētas Bāzele. Skolas teritorijā atrodas administratīvā ēka, mācību telpas un liels sporta komplekss. Skolēnu skaits – 250.

Saint-Charles ir skola, kas ir bagātā ar tradīcijām bērnu izglītošanā un audzināšanā, kuras pirms 120 gadiem ir uzsācis skolas dibinātājs Ernests Dakurts. Visas savas vēstures garumā, skolas galvenais mērķis ir bijis izaudzināt izglītotus, brīvi domājošus cilvēkus, nodrošinot lielisku izglītību tiem, kam interesē holistiska un harmoniska attīstība.

Skola velta īpašu uzmanību individuālai pieejai. Mazas klases, draudzīga atmosfēra, skolotāju aktīva dalība mācību stratēģijas izstrādē, sistemātiska katra skolēna progresa uzraudzība - tas viss veicina izcilu akadēmisko rezultātu sasniegšanu un visaptverošu bērna personības attīstību.

Sauklis “Accompagner pour grandir” (atbalstot attīstību) atspoguļo skolas būtību un garu, visu skolotāju centienus atbalstīt jauniešus vissvarīgākajā viņu veidošanās posmā, dodot viņiem pareizas vadlīnijas, motivējot viņus uzzināt par apkārtējo pasauli, palīdzot noteikt viņu intereses un nākotnes ceļus.

Skolā ir izstrādā īpaša programma “mācību stratēģija” dažādu vecuma skolēniem, kas veido un attīsta tādas prasmes kā konspektēšana, apgūtās mācību vielas strukturēšana, māca, kā labāk sagatavoties eksāmeniem, kā rakstīt kursa darbus un daudz ko citu, tādējādi dodot saviem studentiem ne tikai akadēmiskās zināšanas, bet arī rīkus, kas viņiem palīdzēs mācīties visas dzīves garumā.

Skolas skolēni uzrāda izcilus rezultātus vēstures, eksakto zinātņu un valodu jomās. Izglītības procesu līdzsvaro radošās aktivitātes - kulturoloģija, vizuālā māksla, mūzika.

Skolā tiek piedāvātas divas mācību programmas: franču programma un angļu IB programma.

Sports un ārpusklases aktivitātes
Sportam ir svarīga loma skolas dzīvē. Ar lielā, daudzfunkcionālā sporta centra, peldbaseina un plašo sporta aktivitāšu klāsta palīdzību, skola cenšas iesaistīt sportā visus skolēnus. Tiek piedāvāti gan individuālie, gan komandas sporta veidi: teniss, futbols, basketbols, peldēšana, volejbols, badmintons, dejas, fitness. Mūzikas un radošās nozares cienītājiem skolā ir savs koris, kino klubs un teātra pulciņš. Mācību gada laikā skola rīko pasākumu nedēļas, kuru laikā visi skolēni dodas ekskursijās un pārgājienos, apmeklē muzejus. Ziemā tiek organizēti braucieni uz slēpošanas kūrortiem.

Dzīvošana
Skolēni dzīvo skolas rezidencēs, istabā- divi cilvēki.

Mācību maksa 2021/2022 gadā:
IB - 77,000 CHF
Reģistrācijas maksa – 3,000 CHF

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.