+37125451444
info@meridian.lv

Dibināšanas gads – 1949
Starptautiskā internātskola zēniem un meitenēm 
Klases – 5-12
Kopmītnēs dzīvojošo skolēnu skaits – 290
Programmas – starptautiskais bakalaureāts IB un vācu Abitur

Skola

Louisenlund – vienīgā IB skola Vācijas ziemeļos. Skola pārsteidz ar savu lielisko atrašanās vietu, starptautisko garu un augstu mācību kvalitāti.
Kopš tās dibināšanas 1949. gadā, skola ievēro slavenā skolotāja un reformatora Kurta Hāna principus. Skolas pamatprincipi ir audzēkņu personīgās un individuālās izaugsmes veicināšana, kā arī sagatavošana patstāvīgai dzīvei. Mācīšanās apvienojumā ar praksi, iesaistīšanās procesā un eksperimentos ļauj skolēniem pamatīgi apgūt materiālu, uzlabot savas prasmes un sasniegt labākos rezultātus. Šeit skolēni ir galvenie izglītības procesa dalībnieki, un viņu viedoklim ir galvenā loma. Tajā pašā laikā katram ir personīgais kurators, kas kalpo kā akadēmiskais asistents un konsultants.

Piedāvājot vienu no labākajiem starptautiskā bakalaureāta  izglītības modeļiem, skola papildus augstiem akadēmiskiem mērķiem pievērš lielu uzmanību atbildības sajūtas veidošanai par kopējo rezultātu, biedriskumam, savstarpējai izpalīdzībai un empātijai.
Skola piedāvā divas izglītības programmas - vācu Abitur un starptautisko programmu angļu valodā IB (International Baccalaureate).

Papildus skolas nodarbībām audzēkņiem ir iespēja iegūt prasmes un apgūt disciplīnas ārpus skolas mācību programmas, piemēram, iziet latīņu valodas kursu, iegūt Eiropas sertifikātu datorzinātnēs, mācīties spāņu valodu, iesaistīties ugunsdzēsēju brigādes darbā vai attīstīt savus biznesa projektus.

Vecāko klašu skolēni praktisko nodarbību un fizikas un bioloģijas eksperimentu ietvaros dodas Baltijas jūrā ar skolas personīgo pētniecības kuģi. Skola strādā pie kopīgiem projektiem ar jūras izpētes uzņēmumu "Geomar".

Apmēram 290 audzēkņu dzīvo skolas kopmītnēs, kurās valda mājīga un draudzīga atmosfēra, un, pēc skolas vārdiem, skolēni šeit jūtas kā "home away from home". Dalība aizraujošos projektos, draudzība un internacionalitāte, komandas gars un savstarpēja izpalīdzība ir tas, ko Louisenlund skolas absolventi atceras uz mūžu.

Ārpusklases pasākumi

Skola pievērš lielu uzmanību ārpusskolas izglītībai, kuras laikā vislabāk īstenojas viens no galvenajiem Kurta Hāna pedagoģiskajiem principiem: "Dodiet bērniem iespēju sevi atklāt. Trenējiet viņu iztēli.".
Katrs skolēns ir iesaistīts kādā interešu klubā vai sporta sekcijā: politiskā ģilde, diskusiju klubs, svešvalodu kursi (angļu valoda kā svešvaloda, itāļu valoda, latīņu valoda), burāšana, lauka hokejs, regbijs, teniss, futbols, volejbols, golfs, mūzika un koris, apkārtējā vide un mūsu planētas nākotne, Shakespeare Company teātra sekcija, dizains un mode, arheoloģija, dzīvnieku aprūpe, sociālie pakalpojumi (ugunsdzēsēju brigāde, palīdzība jaunākiem skolēniem utt.), skolotāju palīgi un citi.

Dzīvošana

Skolas teritorijā atrodas vairākas kopmītnes, katrā no tām dzīvo aptuveni 20 cilvēki. Skolēni līdz 11. klasei dzīvo istabās pa diviem. 11.-12. klašu skolēni, ja vēlas, var dzīvot istabās pa vienam.
Katrā stāvā ir veļas mazgājamā mašīna, un skolēni paši mazgā savas drēbes. Katrā korpusā ir sava audzēkņu virtuve ar ledusskapi. Skola nodrošina 5 ēdienreizes dienā.

Mācību maksa  2023./2024. mācību gadā

8.-12. klase (vācu programma) – 53 088 EUR
IB Middle Years Programme – 56 184 EUR
IB Diploma – 57 576 EUR
Reģistrācijas maksa – 1 900 EUR
Depozīts – 10 000 EUR
Papildus izdevumi – 5 000 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.