Mājas Uncategorized IELTS Writing and Speaking

IELTS Writing and Speaking

IELTS Writing and Speaking ir ideāls online kurss IELTS eksāmena sagatavošanai tiem kandidātiem, kas vēlas koncentrēties savu prasmju uzlabošanai Speaking un Writing komponentos. Šīs eksāmena daļas parasti mūsu studentiem šķiet visgrūtākās un izraisa visvairāk jautājumu. Tām ir gandrīz neiespējams sagatavoties patstāvīgi, tāpēc objektīvai jūsu zināšanu novērtēšanai ir nepieciešams pieredzējis skolotājs, kurš zina eksaminatoru prasības un eksāmena struktūru. Pieredzējušie Meridian Group pasniedzēji palīdzēs jums veiksmīgi sagatavoties IELTS eksāmena Speaking un Writing komponentiem un iegūt pārliecību par savām zināšanām!

Kursā ir 8 interaktīvas nodarbības, kuru laikā jūs sīkāk izpētīsiet un izpildīsiet praktiskus uzdevumus no Writing un Speaking  komponentu  katras daļas.

Eksāmena mutiskās daļas sagatavošanai un izpildīšanai nepieciešams pilnveidot šādas prasmes: mācēt paust savu viedokli, apspriest un analizēt situāciju, argumentēt savu izvēli, kā arī parādīt plašu vārdu krājumu. Eksāmena mutiskā daļa – tā ir intervija (viens pret viens ar eksaminatoru), kura ilgst ne ilgāk par 15 minūtēm. Šis modulis sastāv no 3 daļām, kurās ir gan dialogi ar eksaminatoru, gan monologs. Nodarbību laikā jūs izpildīsiet visa veida uzdevumus, uzlabosiet savas runāšanas prasmes un uzzināsiet, kam jāpievērš uzmanība pirms Speaking moduļa kārtošanas.

Veiksmīgai IELTS eksāmena rakstīšanas daļas nokārtošanai nepieciešams ne tikai atšķirt dažādus uzdevumu un jautājumu veidus, bet arī pareizi plānot un sadalīt savu laiku katra uzdevuma izpildei. Svarīgs aspekts ir arī atbildes pareiza struktūra – IELTS eksaminatori novērtē prasmi precīzi un loģiski paust savas domas.

Abos IELTS eksāmena veidos (Academic un General Training) ir 2 uzdevumi. Pildot General Training eksāmenu, kandidātiem ir jāuzraksta vēstule un eseja. Savukārt Academic Writing pirmajā uzdevumā tiek dota informācija grafika, tabulas vai diagrammas veidā, kuru ir jāapraksta, jāpaskaidro vai jāapkopo. Otrajā uzdevumā būs dota esejas tēma argumenta, viedokļa vai problēmas veidā. Kandidātu uzdevums – salīdzināt viedokļus un par/pret argumentus, izklāstīt un pierādīt savu viedokli, novērtēt idejas un piedāvāt problēmas risinājumu. 

24 akadēmiskās stundas
14.04.2020 – 21.05.2020
otrdiena, ceturtdiena
17:45 – 19:15
Mācību maksa: 149 eiro

Papildu informācija
+ 371 29129228
+ 371 67314614
riga@meridian.lv

    Pierakstīties uz bezmaksas angļu valodas testu

    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Turpināt" jūs piekrītat pašreizējam Privātuma politika.