Mājas Uncategorized Sestdienu kursi bērniem vecumā no 7-17 gadiem

Sestdienu kursi bērniem vecumā no 7-17 gadiem

Kursi 7-11 gadus veciem bērniem

Bērni katru dienu atklāj un iemācās jaunas lietas, jo viņi ātrāk uzņem jaunu informāciju, mācības padodas vieglāk, ja ir pareiza pieeja mācibu procesam. Mūsdienu pasaulē angļu valodai ir ļoti svarīga loma, un daudzās skolās un augstskolās macības notiek angļu valodā. Tieši tāpēc, mēs esam izstrādājuši īpašu programmu angļu valodas apguvei sākumskolas skolēniem.
Mūsu pieredzējušie pedagogi nodarbības izmanto spēļu elementus, kas padara mācību procesu interesantāku, un interaktīvā apmācību metode palīdz bērniem labāk apgūt mācību materiālu. Mūsu pedagogi atradīs individuālu pieeju katram bērnam, kas mācību centra draudzīgajā gaisotne palīdzēs bērniem lietot angļu valodu daudz brīvāk gan nodarbībās skolā, gan ārpus skolas nodarbībās. Programmā iekļautie materiāli palīdz sagatavoties prestižajiem Kembridžas Young Learners angļu valodas eksāmeniem: Starters, Movers, Flyers.

Kursi 12-17 gadus veciem bērniem

Daudzlīmeņu angļu valodas kursi bērniem vecumā no 7-19 gadiem. Nodarbības vada profesionāli angļu valodas pasniedzēji, kuriem ir daudzu gadu darba pieredze ar dažāda vecuma studentiem un dažādiem zināšanu līmeņiem. Lielākā daļa pasniedzēju strādā pie mums pastāvīgi jau vairāk kā 10 gadus, un vairāki no tiem ir centralizētā angļu valodas eksāmena eksaminātori. Katru vasaru viņi apmeklē specializētus kvalifikācijas celšanas kursus Lielbritānijā.

Programmas pamatmērķis ir visu valodas prasmju- klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas – iemaņu attīstīšana un uzlabošana.

Mācību programmas skolēniem ir pielīdzinātas CEF (Common European Framework) – Eiropā pieņemtajam svešvalodu zināšanu novērtējumam. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas tiek novērtētas 6 līmeņos (no A1 līdz C2). Programmā tiek iekļauti arī sagatavošanās elementi starptautiski atzītajiem Kembridžas angļu valodas un centralizētajiem vidusskolas beigu eksāmeniem.

Nodarbību saraksts tiks piedāvāts pēc zināšanu līmeņa noteikšanas
Mācību maksa:
44 eiro / mēnesī (7-11 gadi)
65 eiro / mēnesī (12-17 gadi)

Papildu informācija
+ 371 29129228
+ 371 67314614
riga@meridian.lv

    Pierakstīties uz bezmaksas angļu valodas testu

    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Turpināt" jūs piekrītat pašreizējam Privātuma politika.