+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Jaunumi Laiks pieteikties 7-18 g.v. skolēnu vasaras grupu braucieniem uz Angliju, Maltu, ASV, Portugāli un Kipru

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 4747-1.jpg

Meridian Group jau 22. gadu organizē vasaras grupu braucienus uz ārzemju valodu nometnēm skolēniem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ar grupu braucienu sarakstu un brīvo vietu skaitu grupās iespējams iepazīties šeit.

Šogad mēs esam sagatavojuši vairākus jaunumus!

Ellesmere College Lielbritānijā ir iespējams izvēlēties vairākas mācību opcijas – intensīvo angļu valodu (21 stunda pa 60 minūtēm nedēļā) vai loka šaušanas, klinšu kāpšanas, raftinga, basketbola, futbola, golfa, jāšanas, deju, filmēšanas un monāžas, mūzikas, teātra mākslas vai fotografēšanas nodarbības.

St Peter’s York piedāvā ne tikai intensīvo angļu valodu (21 stunda pa 60 minūtēm nedēlā), bet arī dejas, futbolu vai nodarbības teātra studijā.
Liverpool School of English atrodas Liverpūles centrā un piedāvā plašu kultūras programmu apvienojumā ar angļu valodas apguvi.

Arī šovasar mums ir grupas uz jau zināmajām un labi pazīstamajām skolām: Sidcot School (mācību priekšmetu apguve angļu valodā), St Michael’s College (skola atrodas pašā Anglijas sirdī un tajā tiek piedāvāta plaša ekskursiju programma), Eastbourne College (klasiska angļu internātskola Īstbornas kūrortpilsētā), Ardingly College (viena no labākajām Anglijas privātkolām) un Rugby School (privātskola, kas piedāvā plašu ekskursiju skaitu).

Savukārt tie, kas vēlas ne tikai mācīties angļu valodu, bet arī baudīt siltu sauli un jūras ūdeni, piedāvājam doties uz MaltuKipru vai Portugāli. Kipra ir vēl viens 2020. gada sezonas jaunums mūsu piedāvājumā. Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas, 1 pilnas dienas ekskursija, 2 ekskursijas uz nepilnu dienu nedēļā: došanās uz akvaparkiem, laivu, kajaku un jahtu braucieni, piļu, ūdenskritumu un citu tūrisma apskates objektu apmeklējumi, kā arī izbraucieni uz vēsturiskajām Pafas un Nikosijas pilsētām.

Šogad piedāvājam grupu braucienu uz jaunu Maltas skolu, kurai ir vēl plašāka ekskursiju programma nekā iepriekš. 2020. gada vasarā atkal dosimies uz Portugāli, lai izbaudītu smilšainās pludmales populārajā Algarves kūrortpilsētā. Nobel International School Algarve sniedz iespēju apvienot angļu valodas mācības ar dažādiem aizraujošiem pasākumiem un ekskursijām.

Šogad piedāvājam kopā ar mums doties arī uz saulaino FloriduASV. Skolēni ne tikai apgūs angļu valodu, bet piedalīsies dažādos kultūras, izklaides un sporta pasākumos, kā arī dosies ekskursijās un izbraucienios pa Floridu: Atlantijas okeāna piekrastes pludmales, Maiami Bīča un NASA kosmosa centrs.

Ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem mūsu birojos Rīgā (Ģertrūdes iela 33/35) un Ventspilī (Kuldīgas iela 17), pa telefonu 67311610 vai, rakstot uz e-pastu info@meridian.lv.

Pasūtiet jau tagad mūsu birojos vai online mūsu mājas lapā!