+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vasaras valodu nometnes ārzemēs, kursi 7-18 g.v. skolēniem - grupu braucieni Austrija American International School Salzburg (10-18 g.) - no Viļņas

Zalcburga

Kursa ilgums – 2 nedēļas
Vecums – 10 līdz 18 gadi
Programma – angļu vai vācu valoda
Nodarbību skaits nedēļā – 20
Kursa sākums – pirmdienās
Dzīvošana – skolas kopmītnēs

Zalcburga ir viena no tūristu iecienītākajām pilsētām Austrijā, jo tā sniedz baudījumu visiem, kas kaut reizi pastaigājušies pa Zalcburgas senajām ieliņām. Arī bērniem un pusaudžiem šajā pilsētā ir daudz kas aizraujošs ko redzēt un darīt, piemēram, apskatīt ievērības cienīgākās vietas, nodarboties ar sportu vai vienkārši pastaigāties, izbaudot svaigo Alpu gaisu.

Skola

Skolu akreditējusi Austrijas izglītības ministrija, un tā ir Eiropas Savienības starptautisko skolu, Amerikas internātskolu Eiropā asociācijas un citu organizāciju biedre.
Skolas kampuss atrodas Alpu pakājē gleznainā Zalcburgas rajonā tikai dažu minūšu attālumā no pilsētas centra. Skolēniem tiek piedāvāta lieliska iespēja izbaudīt šīs vēsturiskās pilsētas unikālo atmosfēru, jo audzēkņi mitinās skolas galvenajā ēkā, kas būvēta 18.gadsimtā un ir pilnībā modernizēta pēc mūsdienu prasībām.
Skolas profesionālie darbinieki, kas vienlīdz labi runā gan angliski, gan vāciski, vienmēr gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas skolēniem rodas, dzīvojot skolas kampusā.

Dzīvošana

Skolēni dzīvo skolas rezidencēs divvietīgās, trīsvietīgās vai četrvietīgas istabiņās ar visām ērtībām. Ēdināšana notiek skolā, un tā ietilpst programmas cenā

Pasākumu programma

No mācībām brīvajā laikā pēcpusdienās, vakaros un nedēļas nogalēs skola organizē aizraujošu pasākumu un ekskursiju programmu. Skolēni apmeklē koncertus un teātra izrādes, iepazīst muzejus un tūrisma objektus (piemēram, Hellbrunn pili, Hohensalzburg cietoksni, Werfen ledus alas, Hallein sāls raktuves), kā arī nodarbojas ar sportu (futbolu, tenisu, galda tenisu, volejbolu, raftingu un riteņbraukšanu).

Mācību programma

Valodu kursi notiek nelielās grupās pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Pirms kursu sākuma tiek pārbaudītas skolēnu valodas zināšanas, lai audzēkņus iedalītu attiecīgā līmeņa grupā.

Izbraukšanas datumi (2024)

21.07 - 04.08 - izlidošana no Viļņas

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, pasākumu un ekskursiju programma, dzīvošana rezidencē, ēdināšana, veselības apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi. 

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

29902990

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2990

2990

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.