+37125451444
info@meridian.lv
Mājas Mācības ārzemēs Vasaras valodu nometnes ārzemēs, kursi 7-18 g.v. skolēniem - grupu braucieni Kipra Bayswater Cyprus (ģimenes programma, pieaugušie + 5-17 g.v. bērni)

Atrašanās vieta

Standarta un intensīvie angļu valodas kursi skolēniem no 16.g.v., kā arī ģimenes programmas vecākiem ar bērniem (5-8, 9.15 g.) tiek organizētas mūsdienīgā angļu valodas skolā Limasolā.

Limasola ir Kipras otrā lielākā pilsēta, kurā tūristu aktivitātes neapstājas arī ziemas mēnešos. Pilsēta kā magnēts pievelk jauniešus no dažādām pasaules valstīm, kuri alkst redzēt kosmopolītisko Limasolu. Šeit patīk atpūsties arī ģimenēm ar bērniem. Paši mazākie ceļotāji noteikti izbaudīs trīs ūdens parkus, atrakciju parku un Kiprā vienīgo zoodārzu, kas atrodas atrakciju parka teritorijā.

Skola

Modernā skola atrodas pašā Limasolas centrā. Tajā ir 18 mācību klases, kas aprīkotas ar kondicionieriem, interaktīvajām tāfelēm un bezvadu internetu, kā arī tajā atrodama bibliotēka, valodu laboratorijas, atpūtas istaba studentiem un kafejnīca.
Visiem skolas pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda, un viņi savā mācību procesā izmanto mūsdienīgas darba metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā pēc komunikatīvās metodikas, kas ļauj studentiem pilnībā iejusties valodas vidē un īstenot iegūtās zināšanas reālās dzīves situācijās.

Mācību programma

Visiem pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda vai tā ir dzimtās valodas līmenī, kā arī ir maģistra grāds valodniecībā un plaša profesionālā pieredze. Mācību procesā pasniedzēji izmanto mūsdienīgas metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā pēc komunikatīvās metodes, kas ļauj skolēniem pilnībā iekļauties valodas vidē un izmantot valodu dažādās dzīves situācijās.

Dzīvošana

Studenti tiek izmitināti viesģimenēs, rezidencēs, kā arī dažādu kategoriju viesnīcās. Rezidences un viesnīcu cenas - pēc pieprasījuma, un tās atkarīgas no dzīvošanas un ēdināšanas tipa, kā arī cilvēku skaita. Pasākumu un ekskursiju programma - par papildus maksu.

Pasākumu programma

Skola organizē aizraujošu pasākumu programmu, tai skaitā ekskursijas uz ievērojamākajām apskates vietām un iepazīšanos ar vietējām tradīcijām. Pasākumu programmā ietilpst nacionālā parka “Kipras nakts” apmeklējums, ekskursijas uz antīko Kurionas pilsētu un Kipras galvaspilsētu Nikosiju, katamarānu kruīzs, brauciens ar džipu pa safari, akvaparku apmeklējums un daudzi citi pasākumi.

Izbraukšanas datumi (2024)

30.06 - 14.07
14.07 - 28.07

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana ģimenē, ēdināšana, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67311610, mob.t. 26402020 vai info@meridian.lv.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Ģimenes programma - 1 pieaugušais + 1 bērns, 5-8, 9-15 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana ģimenē)

-

+

38700

Ģimenes programma - 1 pieaugušais + 1 bērns, 5-8, 9-15 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana ģimenē)

Progr.

Cena

Summa

-

+

3870

0

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju





    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits








    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.