+37125451444
info@meridian.lv

Atrašanās vieta

Vasaras skola atrodas University of Central Lancashire (UCLan) kampusā, drošā un mierīgā Larnakas rajonā, netālu no pilsētas centra un 20 minūšu brauciena attālumā no cita populāra kūrorta – Aija Napa. Tā ir ideāla vieta, lai atpūstos pie jūras, pavadīt brīvlaiku lietderīgi un atrast jaunus draugus no dažādām pasaules valstīm.

Larnaka ir trešā lielākā pilsēta Kiprā un viens no pievilcīgākajiem tūrisma virzieniem. Larnaka ir slavena ar savām tīrajām smilšainajām pludmalēm, gardajiem vietējiem ēdieniem un vēsturiskajiem apskates objektiem.

Šī kūrorta jautrajā, internacionālajā atmosfērā katrs atradīs sev interesantas aktivitātes. Papildus daudzveidīgajām ūdens atrakcijām, dažāda vecuma studenti pavada laiku Larnakas izklaides parkos: Lucky star (vislielākais Kiprā), Camel-park, Wow action park.

Aija Napā atrodas skaista jūras piekraste ar zeltainām smiltīm. Šeit var pavadīt laiku, peldoties kristāli tīrajā ūdenī, apmeklējot jūras alas vai pastaigājoties pa dabas parka Kapo-Greko takām.

Kipras galvaspilsēta Nikosija arī atrodas tikai 30 minūšu attālumā no skolas.

Skola

Vasaras programma English in Cyprus notiek University of Central Lancashire (UCLan) bāzē. Tas ir pirmais britu augstskolas kampuss Kiprā. Universitāte īsteno inovatīvo Lielbritānijas un Kipras izglītības modeli, kurš ir akreditēts abās valstīs. University of Central Lancashire pastāv jau vairāk nekā 190 gadus un tiek uzskatīta par vienu no ievērojamākajām universitātēm Lielbritānijā.

Kampusa teritorijā atrodas mācību auditorijas ar gaisa kondicionieriem, datoru laboratorijas, sporta laukumi, peldbaseins, ēdnīca, kafejnīca, veikali ar uzkodām.

Mācību programma

Visiem pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda vai tā ir dzimtās valodas līmenī, kā arī ir maģistra grāds valodniecībā un plaša profesionālā pieredze. Mācību procesā pasniedzēji izmanto mūsdienīgas metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā pēc komunikatīvās metodes, kas ļauj skolēniem pilnībā iekļauties valodas vidē un izmantot valodu dažādās dzīves situācijās.
Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas pa 45 minūtēm nedēļā. Valodas līmenis – no iesācēja. Nodarbības notiek no rīta vai pēcpusdienā. Maksimālais skolēnu skaits klasē – 15. Pirmajā mācību dienā skolēniem jāpilda tests valodas līmeņa noteikšanai, kā arī programmas laikā iknedēļas testi progresa noteikšanai.

Dzīvošana

Dzīvošana notiek jaunajās kopmītnēs kampusa teritorijā. Skolēni dzīvo istabās pa 2-3 cilvēkiem. Visās istabās ir sava vannas istaba, kā arī ir viena virtuve un viesistaba uz 3-4 istabām. Katru dienu tiek nodrošināta istabas tīrīšana, gultas veļas un dvieļus maina 2 reizes nedēļā. Visā kampusa teritorijā ir wi-fi un 24/7 apsardze.
Tiek sniegti veļas mazgāšanas pakalpojumi. Ierašanās dienā ir jāiemaksā 60 eiro depozīts, kurš, programmai noslēdzoties, tiek atdots.
Ēdināšana: trīs reizes dienā (zviedru galds). Ekskursiju laikā līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas (ūdens, augļi, sendviči, čipsi, cepumi). Tiek ņemtas vērā īpašās diētas.
Tiek nodrošināts bezmaksas transfērs uz kampusu un atpakaļ.

Pasākumu programma

Skola organizē aizraujošu dienas un vakara pasākumu programmu:
- sports (volejbols, basketbols, futbols, vingrošana, joga);
- dejas (latino, zumba, hip hops);
- radošās nodarbības (mūzika, teātris, māksla, talantu šovs);
- diskotēkas, karaoke, vakara pastaigas, kino vakari, aktivitātes un spēles pludmalē un pie baseina.

Nedēļā notiek viena pilnas dienas ekskursija un 2 ekskursijas uz pusi dienas: ekskursijas pa Larnaku un Aija Napu, akvaparku apmeklējumi, pārgājieni kalnos, izbrauciens ar laivām, kajakiem un jahtām, piļu, ūdenskritumu un citu tūrisma vietu apmeklējumi. Visi pasākumi notiek skolas personāla uzraudzībā. Ūdens aktivitāšu laikā tiek nodrošināta profesionālu glābēju nepārtraukta kontrole.

Izbraukšanas datumi (2024)

30.06 - 14.07
14.07 - 28.07 (vietu nav)

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana rezidencē skolas kampusā, ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67311610, mob.t. 26402020 vai info@meridian.lv.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Tālāk". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online.

Nosaukums Progr. Cena Summa

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

-

+

26902690

Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

Progr.

Cena

Summa

-

+

2690

2690

Reģistrācijas maksa

Nosaukums Skaits Cena Summa

Aģentūras reģistrācijas maksa

-

+

6565

Aģentūras reģistrācijas maksa

Skaits

Cena

Summa

-

+

65

65

Summa: 0 EUR

    Pierakstieties uz konsultāciju

    Augstākā izglītība ārzemēsValodu kursi bērniemVidējā izglītība ārzemēsGrupu braucieni skolēniemValodu kursi pieaugušajiemValodu kursi LatvijāCits
    privacy_policy

    Noklikšķinot uz pogas "Reģistrējieties", jūs piekrītat pašreizējai konfidencialitātes politikai.